Mister No Seri - LAL

Başlatan hanac, 04 Ekim, 2009, 13:28:58

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nemo

Icimden bir ses Napoleone falan diyor ama..Temennim.
Özel Alfa Ajanı

orhan şafak

Bence tom braksa devam edip tamamlasınlar.

altay1944

Alıntı yapılan: Nemo - 02 Mart, 2016, 15:29:33
Icimden bir ses Napoleone falan diyor ama..Temennim.

Sayın nemo içinizdeki ses nathanın diğer serileri desin   ...legs desin ...nick raider desin..demian desin...Yeter ki western  içerikli bir şey demesin ...Bilmem benim temennim anlaşıldı mı?
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

DAMPYR

Alıntı yapılan: orhan şafak - 02 Mart, 2016, 15:37:50
Bence tom braksa devam edip tamamlasınlar.
onda çizerin ailesinden dolayı bir telif sorunu vardı o işe girmezler.... :( ::) :o

Nemo

Altay abi, benim gonlum de Nathan'lardan yana. Ama aylik serideki durumdan dolayi Lal'in Nathan'a bir daha  yanasacagini dusunmuyorum :( 38 sayi cikmis, kalmisti.
Napolone biraz daha Brendon, Martin, Dylan karisimiydi.
Özel Alfa Ajanı

rumar80

Nathan'ın zaten bir basımcısı var. Yeni birine ne gerek var.
   Farklı br fumetti olabilir, ama olmasa da olur.

DAMPYR

Alıntı yapılan: s.b - 02 Mart, 2016, 09:47:05
Mister No'da son sayıya iyice yaklaştık. Bu neşeli yolculuğumuz 7 sayı sonra nihayete ermiş olacak.

Lal'in yayınladığı 166. sayı orijinal 372. sayıya tekabül ediyor.

Bunlarda kalan son sayılar.

VEEEEEEEE SON SAYI

UNA NOUVA VİTA-YENİ BİR HAYAT
bu 7 adet sayı bitince Lal atladığı o iki sayıyı ( '' Kayıp Kent '' ve '' Piramitte Tuzak '')yayınlıyacakmış bu güzel bir haber... 8) :o :D
[imgleft]http://www.sergiobonelli.it/resizer/381/-1/true/5bbdaae6678a42e6e9e6bc5350d16db7.jpg--la_citta_dimenticata.jpg[/imgleft]
[imgright]http://www.sergiobonelli.it/resizer/381/-1/true/aa6b5e22e5fcb1c07983c186d8531fa0.jpg--trappola_di_pietra.jpg[/imgright]

xmenac

Bu sayılar neden atlanmıştı?

Mister NO

xmenac

Bilgilendirme için teşekkür ederim. :)

V

"İstemem,eksik olsun.."

DAMPYR

ben asıl son sayıdan bir önceki şu sayıyı merak ediyorum kapak resmi muhteşem.... ??? :o :D

hennessy

Bu akşam yeni çıkan MS sayısına başlayacağım sevgili dostuma yavaş yavaş veda ediyorum. Herr Hanac sayesinde tanışmıştım kendisi ile harika bir çizgi roman..... KS her çizgi romanın arşivinde olmalı
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

SS Mister No'ya sürpriz parti yapar. Parti sırasında şehri terk edeceğinden bahseder. Yanlarında kızlarda vardır. Yoldan geçen yerel askerler onlara asılınca bizimkiler malum kavgaya girer.

Sonunda soluğu hapiste alırlar. Kurtulmaları için bir tek şans vardır. Oda Albayın Mister No'ya sunduğu teklif.....

Di Vitto Domenico ve Di Vitto Stefano çizimlerini çok beğendim.

hennessy

Mayari'nin harabeleri arasında saklı kalmış değerli ve bir o kadar da uğursuz elmasların peşindeki Dantas ve yerli halkın dostu Mister No karşı karşıya gelir.

Taboka babasını bulabilecek mi? Mister No nelerden şüpheleniyor. Dağlarda kurulan yeni misyon kimler.