Mevsimler Değişirken Çizgiroman Okumak

Başlatan pizagor, 27 Temmuz, 2010, 18:43:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

alan ford

Vahşiler değil mi bu. Ne güzel hikayedir  :)
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

Mister NO

Hayır Vahşiler macerasının kapağı farklı. Bu Chemako'nun kapağı.  ;D

Bu da Vahşiler'in kapağı

alan ford

Hafıza i  beşer nisyan ile maluldur. ;)  Benim de Ken Parker'a dönme zamanın gelmiş demekki :D
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

Mister NO

Eskiden TV'de, Uykudan Önce programında, Musti isimli bir çizgi film yayınlanırdı. Soğuk kış gecelerinde bu çizgi filmi severek izlerdim. Bazı bölümlerinde karlı günler olur ve Musti eve

kapanıp kalır, camdan dışarıyı izlerdi. O yılları hatırlayınca bu sahne de ilk aklıma gelen görüntülerden.

Musti'nin daha sonra kitapları da yayınlandı. Aslında bu sevimli kahramanın kitapları tekrar yayınlansa ve küçük kardeşlerimiz de bunları okuma şansına erişse.

Mister NO

Kış devam ediyor. Soğuk ve yağışlı havalar bizleri biraz daha eve hapsediyor.

İstanbul'da şu anda olmasa da ülkenin bir çok yeri kar altında.

Mister No maceralarında pek görmeye alışık olmadığımız bir kar sahnesi...  ;)

Mister NO

Havalar ısınmaya başladı.  :)

Yaz geliyor. Sıcak güneş altında soğuk bir bira hiç de fena olmaz. Kahramanlarımız da öyle yapmış.  ;)

caretta

Mister No dostum ben dört mevsim Teks okurum.Yalnız Oğlak-Çizgi Düşler çekişmesinden bahar boş geçti.İnşallah yaz mevsiminde Teks'e kavuşuruz.

Hayal Kahvem

Dört mevsim kahve içerim. Dört mevsim Zagor okurum ;)

caretta

Yapış yapış, vıcık vıcık bir yazdan sonra nihayet sonbahar geldi. Tatile gidenler döndü; okullar açıldı. Futbol maçları, televizyon dizileri başladı. Artık evde  daha çok oturacağız. Yaz boyunca bol bol çizgi roman okuduk. Meraklıları Batman'lerine kavuştu. Teks el değiştirdi. Lal kaldığı yerden devam.

YKY Red Kit'i hemen hemen tamamladı. Sonbaharda da bol bol çizgi roman müjdelendi. Kasımda fuar var.Kitaplıklar düzenlenecek. Alınması gereken çizgi romanlar listelenecek. Bir kısmı fuardan indirimli alınacak. Hasılı bol faaliyetli bir sonbahar bizleri bekliyor.

Bu arada kendini unutturmuş, yayınlarını görmekten umut kestiğimiz bazı yayınevleri de bu sonbaharda belki üzerlerindeki tozu toprağı silkelerler.

Ben bütün Altın Madalyon yönetici ve üyelerine bol çizgi romanlı bir dönem diliyorum. Mevsimler değişir,kış gelir bahar gelir.
Biz hep çizgi romanlarımızla dört mevsim buralardayız.

s.b

Alıntı yapılan: caretta - 17 Eylül, 2014, 21:15:26
Ben bütün Altın Madalyon yönetici ve üyelerine bol çizgi romanlı bir dönem diliyorum. Mevsimler değişir,kış gelir bahar gelir.
Biz hep çizgi romanlarımızla dört mevsim buralardayız.

İşte bu söz alkışlanır.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

kalidor

Bu güzel, içten yazı ve temennileri için Caretta abimize teşekkür ederiz :)
Crom! Ölüleri Say...

Mister NO

Dışarıda berbat bir hava var. Gün boyu yağan yağmur ve soğuk hava.

Bazen yağmurun keyfini çıkartmak gerekir.  ;)

Mister NO

Soğuk havalarda sıcak bir şeyler içmek gerekir.

yunusmeyra

bu sabaha karşı, aşağıdaki gibi bir hava vardı dışarıda..sıcak büyük bir kupa "brezilya kahvesi" ile "eerie" okudum biraz..

enki bilal'den "av partisi"ni okuyacağım az sonra..ara arada eski milliyet çocuk fasiküllerinin ekleri olarak yayınlanmış "klasiklerin" çizgi roman versiyonlarından bir kaç tanesini...
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR