The Amazing Spiderman Klasik - Gerekli Şeyler

Başlatan hennessy, 23 Haziran, 2013, 17:19:40

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

s.b

Şu garip kalmış Örümcek Adam'a bir el atacak yayınevi yok mu brader?

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

yalcinerol345

Benim anlamadığım ilk sayı hemen 2. baskıyı yapıyor ve piyasada yok. Satışı sorun olmayan bir dizi niye basılmaz?

yunusmeyra

Alıntı yapılan: s.b - 05 Ağustos, 2019, 22:17:55
Şu garip kalmış Örümcek Adam'a bir el atacak yayınevi yok mu brader?

bence de ve tekrarla,
Şu garip kalmış Örümcek Adam'a bir el atacak yayınevi yok mu birader?
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

ghostrider

Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

yunusmeyra

HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

onurcee

Herkese merhaba,

Klasik The Amazing Spider-Man Cilt 4 bulabileceğim bir yer var mı? Eğer cildi bulamazsam elimdeki üç taneyi çıkarmayı düşünüyorum.

ZGeralt

Alıntı yapılan: onurcee - 22 Ekim, 2019, 16:57:28
Herkese merhaba,

Klasik The Amazing Spider-Man Cilt 4 bulabileceğim bir yer var mı? Eğer cildi bulamazsam elimdeki üç taneyi çıkarmayı düşünüyorum.

Hoşgeldiniz ;

Baskısı bulunmuyor bu sayının, yeni baskı yapacaklar mı bilmiyorum açıkçası.
Sahaflarda ve ikinci el bulunabiliyor ancak yüksek fiyatlar isteniyor (100-120 TL civarı)
NadirKitap'a bakmakta fayda var, ama dediğim gibi fiyatlar yüksek.

onurcee

Yanıt için çok teşekkürler. Dediğiniz kanallara baktım ama çok pahalı. Yayın evi basmayacağını söyledi. :(

dayıcomics

Ben son anda buldum bu ciltleri ama 200tlye yakın para harcadım. Şu anda 300tl ve üstüne anca bulunabilirsiniz. Keşke eksikler yeniden basılsa ve cilt 5 cilt 6 diye devam etse.

memospinoz

Hayret ediyorum Spider-Man bile yarım kalıyorsa bu iş bitmiş. Çizgi roman ölmüş memlekette.  :(

İdrava

Satılmadığından dolayı değilki... gerekli şeylerde manga hayranlığı bir başladı unuttular bu seriyi...

teks55

Malesef öyle, kaldıkları yerden (#44'den) devam etseler keşke.

İspanyollar ve Ruslar, Amazing serisini komple çevirmişler hatta internete koymuşlar, okuyabiliyor herkes.

memospinoz

Eğer Gerekli Şeyler yayımlamayacaksa telifini başka yayınevine bıraksa daha iyi olur gibime geliyor. Belki telifi de boşta şu anda, tabii ki bunu da bilemiyoruz.  ???
Senede 2-3 cilt basılsa bu da yeter klasik severlere. Yeter ki periyodik bir şekilde basılsın.

İdrava

En azından desinlerki kardeşim biz artık çıkarmayacağız... bari bu saygıyı göstersinler...

Nightrain

Alıntı yapılan: İdrava - 02 Ağustos, 2020, 16:03:03
Satılmadığından dolayı değilki... gerekli şeylerde manga hayranlığı bir başladı unuttular bu seriyi...

Gerekli Şeyler'den biri, doğru düzgün satılmadığı için artık basmayacaklarını söylemişti.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"