Suicide Squad (2016) - DCEU Film 3

Başlatan dean, 15 Ekim, 2014, 23:06:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Suicide Squad filmi 5 Ağustos 2016 tarihi için duyuruldu. Filmin yönetmeni David Ayer olarak açıklandı.

lampard

Sanmıyorum ama inşallah New Suicide Squad'daki kadro olur da Deathstroke'u sinemada görürüz

dean

Film duyurulduktan sonra film ile ilgili haberler gelmeye başladı. Oyuncu olarak ise Will Smith, Tom Hardy, Margot Robbie ve Ryan Gosling'in isimleri kulislerde dolaşıyor.

lampard

Tom Hardy'nin bu kadar kısa zaman içinde tekrar bir DC projesinde olacağını sanmıyorum. Ryan Gosling Deadshot olarak gözümde canlandı, bence gayet iyi olur. Asıl soru Harley Quinn. Bence Harley Quinn karakteri kotarılırsa film başarılı olur.

Chuck

Harley Quinn için Helena Bonham Carter çok iyi olurdu fakat o da yaşlandı artık :(
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

Ras Al Ghul

Harley ve Deathstroke iyi giderdi :)

lampard

Jesse Eisenberg'ün Lex Luthor olarak filme katılacağı söyleniyor. Malum DC TOm Hardy, Will Smith gibi popüler aktörleri film için ikna etmeye çalışıyordu. DC bu filmi gizli silah olarak görüyor sanki.

Ras Al Ghul

Çok güzel olacak gibi :)

lampard

The Wrap'te bi habervar, WB Jared Leto'yu Joker olarak düşünüyormuş. Önce Ryan Gosling'e teklif yapmışlar ama Gosling reddetmiş. Harley Quinn için de Cara Delevingne deniyor.

dean

Alıntı yapılan: lampard - 08 Kasım, 2014, 14:27:00
The Wrap'te bi habervar, WB Jared Leto'yu Joker olarak düşünüyormuş. Önce Ryan Gosling'e teklif yapmışlar ama Gosling reddetmiş. Harley Quinn için de Cara Delevingne deniyor.

Kurulan büyük Dc Cinematic Universe(!)'de Joker'i ilk önce Batmansiz gösterecek Dc zihniyetine diyecek hiçbir şey bulamıyorum.

lampard

Aynen katılıyorum. Sırf Joker kozunu 2019'daki solo Batman'e kadar bekletmemek için bi yerlere sıkıştırmaya çalışıyorlar. Heath Ledger'ın muhteşem Joker'ı hâlâ bu kadar canlıyken karakteri acele ve yersiz bi şekilde geri getirmek saçmalık resmen.

lampard

Margot Robbie Harley Quinn olmuş.

dean

- Filmin ana kadrosu belli oldu arkadaşlar.

Jared Leto - Joker

Will Smith - Deadshot

Tom Hardy - Rick Flagg

Margot Robbie - Harley Quinn

Jai Courtney - Boomerang

Cara Delevigne - Enchantress

Ayrıca Amanda Waller rolü için Viola Davis, Octavia Spencer ve Oprah Winfrey ile görüşülüyormuş. Jesse Eisenberg'in ise Lex Luthor olarak geri dönmesi planlanıyormuş.

Kadro güzel duruyor. Açıkçası ben Batman vs. Superman'den çok daha iyi bir kadro buldum karşımda. Bakalım nasıl devam edecek gelişmeler.

lampard

Joker'ın filmde yer almasına hâlâ aşırı uyuzum. Umudum Tom Hardy, Jared Leto gibi adamların ikna edici bi proje olmasaydı rolleri kabul etmeyecekleri düşüncesi. Will Smith - Deathshot var bi de yazılmayan

dean

Alıntı yapılan: lampard - 03 Aralık, 2014, 02:09:56
Joker'ın filmde yer almasına hâlâ aşırı uyuzum. Umudum Tom Hardy, Jared Leto gibi adamların ikna edici bi proje olmasaydı rolleri kabul etmeyecekleri düşüncesi. Will Smith - Deathshot var bi de yazılmayan

Jared Leto ve Tom Hardy arasına yazdım ama gözden kaçtı heralde. Joker'ın filmde olmasına şu an için bende pek anlam veremiyorum ama Batman vs. Superman'de bi' Joker göndermesi yapacaklarını biliyorum. Belki bir şekilde mantıklı olarak bağlanır.