Suicide Squad (2016) - DCEU Film 3

Başlatan dean, 15 Ekim, 2014, 23:06:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Chuck

Jared Leto'nun oyunculuğuna pek laf etmesem de Heath Ledger'in bir kaç sene ardından Joker olarak sahneye çıkması kendisi için büyük handikap bence. Kendisini baya baya aşması lazım yoksa izleyici acımasız yüzünü gösterecek gibi geliyor. :) Will Smith ve Tom Hardy ne kadar iyi olursa olsun(ki gerçekten iyi olacaklardır şüphem yok) sonuçta filmi taşıyacak ikili Joker ve Harley olacak. Umarım güzel bir film seyrederiz. İlk fragmanı merakla bekliyorum bakalım karakterlere uyum sağlayabilecekler mi ?
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

Animvader

Enchantress'ın bu ekipte olduğunu bilmiyordum.new 52'de justice league dark'ta çıkıyordu.Başka kadın karakter bulamamışlar mı?

Ayrıca bi de Asgardlı bir enchantress var, marvel filmlerde falan kullanırsa baya kafa karışıklığı yapar bence.

dean

Alıntı yapılan: Animvader - 03 Aralık, 2014, 10:44:28
Enchantress'ın bu ekipte olduğunu bilmiyordum.new 52'de justice league dark'ta çıkıyordu.Başka kadın karakter bulamamışlar mı?

Ayrıca bi de Asgardlı bir enchantress var, marvel filmlerde falan kullanırsa baya kafa karışıklığı yapar bence.

Marvel'ın Enchantress'ı yüzde doksan 2017'de ki Thor: Ragnarok'ta çıkacaktı. Dc'nin onu da düşünerek bir ayar yapmış olacağından ciddi şekilde şüpheleniyorum.

Harun Ça

Enchantress karakterini pek bilmiyorum ama Cara bariz ingiliz aksanı ve modellikten geçiş yaptığı oyunculuğuyla nasıl olacak emin değilim.

lampard

Tom Hardy projeden ayrılmış.

dean

Alıntı yapılan: lampard - 16 Ocak, 2015, 17:01:12
Tom Hardy projeden ayrılmış.

Yerine de Jake Gyllenhaal ismi dolaşıyor etrafta. Bakalım ne olacak.

dean

Tom Hardy'nin ayrılmasından sonra boşta kalan Rick Flagg rolüne The Killing ve Robocop'dan tanıdığımız Joel Kinnaman getirildi.

dean

Bu seneki oscarlarda Jared Leto;

Jared Leto berber koltuğunda;

ve Joker tipi;

xmenac

Son dönemde DC'nin özellikle televizyon ve animasyon film alanında epey yer verdiği bir ekip. Kendi animasyon filmleri dışında hatırladığım kadarıyla Justice League Unlimited serisinde Task Force X bölümünde ve Arrow dizisinde görünmüşlerdi.

Muhtemelen DC sinematik evrenindeki en popüler film olacaktır.

lampard

Joker'in Suicide Squad'da yer almasına hâlâ gıcığım ama Jared Leto hakkında içimde iyi bi his var.

dean

Deathstroke için Joe Manganiello'nun ismi geçiyor. Manganiello, yönetmen Ayer ile daha önce Sabotage filminde de çalışmıştı. Büyük ihtimal anlaşma sağlanacak.

lampard

Keşke Stephen Lange oynasa Deathstroke'u

lampard

Film hakkında bazı internet dedikoduları:
-Batman filmde ufak bir rolde olacak
-BvS hakkında yazılanlarda Batman'in çok az kişi tarafından gerçekten görülmüş, az sayıda görüntüsü çekilebilmiş bir şehir efsanesi şeklinde işleneceğiydi (bence çok güzel olur). Bu film için de bunu doğrulayacak şeyler söyleniyor. Hükûmet ve ARGUS Batman'den nefret ediyor ve süperkahramanları kontrol altında tutmak için kilit isim olduğu söyleniyor.
-Joker, Batman'le birebir tanışan (böyle yazınca bir garip oldu ama anlayın işte :) ) tek kişi, o yüzden Amanda Waller Joker'a çok önem veriyor.
-Joker karakterinde TDKR'den esinlenilmiş

dean

Bu dedikoduları dünden beri bende okuyorum. Bir çok yerde denk geliyorum. Genel olarak beğendiğimi söyleyebilirim. Zaten ben Batman ile ilgili düşündüğüm zaman Gotham'ı bir kabus, Batman'i ise o kabus'daki karabasan olarak tasvir ederim. O yüzden aklımdaki Batman fikrine yakın olması çok hoşuma gider.(filmde şehir efsanesi modunda resmedilmesi ve onu bilen kişi sayısının azlığı.)

Yalnız burada bir iki nokta kafamı kurcalıyor. Birincisi Batman şehir efsanesi olarak filmde tasvir edilecekse comic-con'da gösterilen teaser'da ki Bat-Signal'ın ne işi var. İkincisi Batman v. Superman'in çekimlerinde Batman'in Batmobile ile sokaklarda dolaştığını görüyoruz. Hadi diyelim Batman v. Superman'de artık kendini göstermeye başlıyor o yüzden Batmobile ile takılıyor. İyi de yine Bat-Signal'a dönüyoruz. Bu nasıl bir şehir efsanesi ki polis tarafından her gece çağrılsın.

Belki de Bat-Signal olayı sadece teaser içindi yada başka bir numara var. Ama yinede bu tip ayrıntıları düşünmek için erken. Elimizde resmi bir fragman felan olsa ama o da yok. Bakalım artık warner'dan daha elle tutulur gözle görülür bilgiler bekliyoruz.

lampard

https://vine.co/v/O9UYFIQ0nYt

Jared Leto. Sondaki Joker sesi mi acaba