Spider-Man: Far From Home (2019) - Phase 3/23

Başlatan dean, 17 Ekim, 2016, 22:01:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

teks55

Filmden silinen bir sahneyi yayınlamışlar.Sahne şöyle:

Spider-Man, Mysterio'yu yendikten sonra MJ ile beraber şehir semalarında uçar.
Ardından onu yere indirip bir yere çıkar.Tam o anda şehir merkezindeki dev ekrandan haberler aktarılır.
Haberde J.JONAH JAMESON var.Bir video yayınlanır.Bu videoda Mysterio, Örümcek Adamın bütün bunları tezgahladığını,İron Man'in yerine geçmek için hırs yaptığını söyler ve Örümcek Adamın gerçek kimliğini yani Peter Parker olduğunu herkese açıklar.

Nightrain

Alıntı yapılan: ibrahim2580 - 08 Temmuz, 2019, 23:03:08
Filmden silinen bir sahneyi yayınlamışlar.Sahne şöyle:

Spider-Man, Mysterio'yu yendikten sonra MJ ile beraber şehir semalarında uçar.
Ardından onu yere indirip bir yere çıkar.Tam o anda şehir merkezindeki dev ekrandan haberler aktarılır.
Haberde J.JONAH JAMESON var.Bir video yayınlanır.Bu videoda Mysterio, Örümcek Adamın bütün bunları tezgahladığını,İron Man'in yerine geçmek için hırs yaptığını söyler ve Örümcek Adamın gerçek kimliğini yani Peter Parker olduğunu herkese açıklar.

SPOILER

O sahne after credits, film bittikten sonra gösteriyorlar.

SPOILER
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

eyoruk

Bundan sonraki evrede Skrull ve Kree olayları daha çok ele alınacak gibi artık.Çoklu evren diye düşünmüştüm ama bunu anlatmayacaklar ? Aslında çoklu evren üzerinden gitseler çok daha uygun olabilrdi tam da F4-X-Men gelmek üzereyken.

Sizce nasıl bir yol olacak ?

hennessy

ilk filmi yarıda bırakmıştım. Bunun sonunu gördüm değişen bişi yok.

MJ bu ise 6/10

Nick Fury görmek güzel gerisi hikaye....

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Nightrain

Agamotto

Ben ilk filmi beğenmemiş olmama rağmen ikinci filmi beğendim. Özellikle Mysterio'yu biraz daha görmek isterdim.

Nightrain

Aksiyon sahnelerini ve Mysterio'yu at, geri kalan kısımlar Disney Channel dizisi.

teks55

Bana göre 2004'teki Spiderman 2'yi hala geçemediler. Geçmeleri de kolay değil. Defalarca izlesem yine sıkılmam. Esprisi bol, aksiyonu bol,hüznü bol... Her şeyden var ve inandırıcılığı daha fazla...

Ama yeni çıkan Spider-man ne bileyim.Birşeyler yapmaya çalışıyorlar belli ama Tom Holland'ı Spiderman olarak kabullenmek yaşı büyük izleyici için biraz zor olacak bence.

Stan Lee ''Tobey, en iyi Spiderman'dir'' diye boşuna dememişti.

Üstelik MCU'nun solo filmlerini beğenemiyorum bir türlü nedense...

-brendon-

Çok güzeldi,mysteryo harika olmuş,son zamanlarda çekilen en iyi ağkafa filmiydi.5 üzerinde 4 👍🏻

Tuco Ramirez

Aksiyon sahneleri güzeldi. Ama bana göre de ilk serinin yanına yaklaşamıyor.

BlackBishop

Filmi beğenmek için çizgi roman ve eski filmlerin etkisinden kurtulmak gerekiyor. Ben ilk filmi sıkıcı bulmuştum ama ikinci film çok eğlenceli geldi. Arkadaşların yorumlarına katılıyorum. Spider-Man'i şaşkolozun teki yapmışlar. May Hala, MJ, Flash Thompson hiçbiri bildiğimiz gibi değil. Ama diyorum ya bu apayrı bir seri. Özel efekleri çok ii kullanmışlar. 160M$'a ucuz bile olmuş bu film. İMDB puanı olan 8/10 sonuna kadar hak ediyor bence.

dayıcomics

Marvel Örümcek Adam'ı evrene dahil etti de eli yüzü düzgün örümcek adam filmleri izler olduk. Sam Raimi'nin örümcek adam faciasının izlerini yavaş yavaş atıyoruz üstümüzden. Tobey denen kalası örümcek adam diye yutturmaya çalışmıştı ama ben yemedim tabi. Yalnız filmlerde örümcek adamın kimliğini herkesin öğrenmesi olayını bir türlü bitiremediler. benim gibi Örümcek Adam hastaları bilir, örümcek adam batmanden sonra kimliğini paranoya derecesinde gizleyen tek süper kahramandır. Fakat filmlerde öğrenen öğrenene.

connyapku

İlk yarı bu nedir ya desem de taşlar yerine oturunca filmi oldukca sevdim. Özellikle Mysterio nun örumcek üzerinde kullandığı ilizyon sahneleri çizgi roman karelerini aratmamış. Tek sıkıntı gizli kimliğinin herkes tarafından biliniyor olması ve karakter seçimleri (Ned Leeds, Flash Thompson).

hanac

Daha yeni izleyebildim. Beğendiğimi söyleyebilirim.

Özellikle ikinci yarısı oldukça iyiydi.

Notum: 7.25/10.00

Sakızlı Ohannes Paşa

Yeni izleme fırsatım oldu. En az Homecoming kadar bayık ve kötü bir film. Maşallah Stark'a garezi olan ne çok adam varmış diyorsun. Hepsi de birer manyak katil. Gerçekten harikulade karakter altyapıları bunlar. Nasıl akıllarına geliyor bu müthiş fikirler insan şaşıyor :o

Sam Raimi'nin ilk 2 filminin yanından geçemez şu filmler.