Usagi Yojimbo - Presstij (IDW)

Başlatan hanac, 05 Haziran, 2020, 07:43:13

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

memospinoz

IDW'den Color Classics ve TMNT crossover macerası da gelecek mi?
Dark Horse Usagi de görür müyüz acaba? Yoksa sadece IDW ile mi sınırlı kalınacak?

nocardia

Ben de başta cildi almayı düşünüyorum, bütçem uygun olursa destek amaçlı olarak fasikülleri sonradan sipariş edebilirim.

darkwood

Sert kapak olması gayet güzel, bu durumda mecburen arşive ekleyeceğiz artık.
Darkwood Sakinleri..

memospinoz

Fasikülleri aldım. Boş kapakta alım sınırlaması var mı bilemedim, gerçi bir ibare yoktu ama. Yine de 1 adet aldım çizim için. Eğer sınırlama yoksa HC cilt çıktığında onunla beraber 2-3 adet daha alabilirim.

1. sayının B kapağı muhteşem bu arada.  8)

OZAN BALIM

Fasikül almıyorum, kitaplıkta garip duruyor. Normal kitabın 3-4 misli fiyatla satışa çıkan HD da almıyorum. Normal bir cilt halinde ve normal fiyatla çıkan (comics ve gençlik mangaları hariç) hemen her çıkanı alıyorum. Kitabın maddi değerini de gözeten koleksiyonerler için limitli numaralanmış baskı önemlidir belki ama kitaplığıma maddi değer biçmeyen benim gibi okurlara 3-4 misli para vermek anlamlı gelmiyor. En azından kendi adıma öyle.

dayıcomics

Hardcoverı gelsin onu almayı planlıyorum.

pizagor

Alıntı yapılan: OZAN BALIM - 31 Temmuz, 2020, 01:39:48
Fasikül almıyorum, kitaplıkta garip duruyor. Normal kitabın 3-4 misli fiyatla satışa çıkan HD da almıyorum. Normal bir cilt halinde ve normal fiyatla çıkan (comics ve gençlik mangaları hariç) hemen her çıkanı alıyorum. Kitabın maddi değerini de gözeten koleksiyonerler için limitli numaralanmış baskı önemlidir belki ama kitaplığıma maddi değer biçmeyen benim gibi okurlara 3-4 misli para vermek anlamlı gelmiyor. En azından kendi adıma öyle.

Çizgiromanlarımı bayağı özenli olarak saklayan bir biriktiriciyim. Bir sene öncesine kadar diğer tüm çizgiromanlarımla birlikte İngilizce fasiküllerimi de şeffaf gıda poşetlerine birer birer koyardım. Sonrasında comiccare'e geçtim. Baktım kullanışlı, Türkçe fasikülleri de comiccare içine koydum. Rafta da fena durmuyor, birkaç sıra sadece bu formatta saklanan fasiküllere ayrılmış durumda.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hanac

Baskı Sayısı: 1.Baskı
Sayfa Sayısı: 24
Boyut: 168 X 257
Liste Fiyatı: 15 TL

Fasikül Sayı 1: Kapak A

Fasikül Sayı 1: Kapak B

Fasikül Sayı 1: Boş Kapak

Fasikül Sayı 1: Presstij Dükkan Varyantı

hanac

Fasikül Sayı 2

Fasikül Sayı 3

Fasikül Sayı 4

hanac

Fasikül Sayı 5

Fasikül Sayı 6

Fasikül Sayı 7

Nightrain

Varyantlar çok iyi. Özellikle şuna bayıldım.

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Mrtekin

Prestije teşekkürler. Seçimler güzel, umarım hakettiği ilgiyi görür bu yayınlar.
They drew first blood...

hanac

xmenac

Presstij Dükkan Varyantı yatay panel formatındaki ciltlerin kapağına benziyor. Diğer edisyonlardan farklı bir edisyon mu olacak?