Monster - Marmara Çizgi (Devam ediyor)

Başlatan dean, 18 Mayıs, 2021, 19:07:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Volrath

Bu nedir diye yayınevine soran olmamış galiba. Ülkede her iş boktan yapılıyor konusuna sorunun kaynağını öğrenmek yerine fikrini belirtene girişmek de dahil herhalde.

darbove

Alıntı yapılan: Volrath - 20 Kasım, 2022, 08:12:13
Bu nedir diye yayınevine soran olmamış galiba. Ülkede her iş boktan yapılıyor konusuna sorunun kaynağını öğrenmek yerine fikrini belirtene girişmek de dahil herhalde.
Fuarda sormuşlar pişkin pişkin "az aşşa kaydır" gibi dalga geçer gibi cevap vermişler. Fuara yetiştircez diye içinden geçmişler.
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

Volrath

Alıntı yapılan: darbove - 20 Kasım, 2022, 08:55:39Fuarda sormuşlar pişkin pişkin "az aşşa kaydır" gibi dalga geçer gibi cevap vermişler. Fuara yetiştircez diye içinden geçmişler.

Sizin resmi kaydedip böyle bir olay mı var diye mail attım. Bendekinde bir sorun yok çünkü. O dediğiniz yanıtı kim verdi, verdiyse nasıl bir konuşmanın içinde verdi falan soruşturma açacak halimiz yok tabii ama yine de 3-4-5-6. kişilerden duyulan yerine bizzat cevap almakta fayda var. Bazısına bu sorun dünyanın sonu derecesinde önemli olabilir, bazısı zerre umursamayabilir. Bu taraflardan biri ötekine topla tüfekle girişince forummuş, mesajmış, fikirmiş çok da önemi kalmıyor.

]

darbove

Alıntı yapılan: Volrath - 20 Kasım, 2022, 10:14:35Sizin resmi kaydedip böyle bir olay mı var diye mail attım. Bendekinde bir sorun yok çünkü. O dediğiniz yanıtı kim verdi, verdiyse nasıl bir konuşmanın içinde verdi falan soruşturma açacak halimiz yok tabii ama yine de 3-4-5-6. kişilerden duyulan yerine bizzat cevap almakta fayda var. Bazısına bu sorun dünyanın sonu derecesinde önemli olabilir, bazısı zerre umursamayabilir. Bu taraflardan biri ötekine topla tüfekle girişince forummuş, mesajmış, fikirmiş çok da önemi kalmıyor.

Peki

Nightrain

İnternetten alacağım, kesin sorunlu şömiz denk gelir bana. ;D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

darbove

Alıntı yapılan: Nightrain - 20 Kasım, 2022, 11:43:10İnternetten alacağım, kesin sorunlu şömiz denk gelir bana. ;D

Bkmden almayın.

Yardımcı olanlara tişikirler. Bir sonraki dramada görüşmek üzere.
Bilseydim T*'nın bıraktığını önceden atardım maili.

Volrath

hanac

3-4 gündür foruma giremiyordum. Yine ortalık biraz alevlenmiş.

Şunu özellikle vurgulamak istiyorum, bu tip sorunlar burada konuşulmayacak da nerede konuşulacak ?

Konuşulduğu da iyi olmuş, hatalı şömiz imalatı olduğunu ve değişim yapıldığını bir çok üyemiz öğrenmiş oldu.

Bazı üyelerimiz de agresif cevaplar yazabiliyorlar, sanırım ülkenin genel durumu bu :)

Üslubumuza dikkat edelim diye klasik uyarımı yapayım. ;D

Nightrain

Alıntı yapılan: hanac - 22 Kasım, 2022, 11:11:22
3-4 gündür foruma giremiyordum. Yine ortalık biraz alevlenmiş.

Şunu özellikle vurgulamak istiyorum, bu tip sorunlar burada konuşulmayacak da nerede konuşulacak ?

Konuşulduğu da iyi olmuş, hatalı şömiz imalatı olduğunu ve değişim yapıldığını bir çok üyemiz öğrenmiş oldu.

Bazı üyelerimiz de agresif cevaplar yazabiliyorlar, sanırım ülkenin genel durumu bu :)

Üslubumuza dikkat edelim diye klasik uyarımı yapayım. ;D

Afrika'daki aç çocuklar konuşulacak
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

darbove

gunes21

Son dönemdeki mangalar daki kore ,Çin  etkisi
türün saflığını tehdit ediyor,  .. kederdeyim..)))
Bu pahalilikta birde  psikoloğa kesilemem...idare ediverin gari

aitor03

Alıntı yapılan: gunes21 - 22 Kasım, 2022, 22:09:36
Son dönemdeki mangalar daki kore ,Çin  etkisi
türün saflığını tehdit ediyor,  .. kederdeyim..)))
Bu pahalilikta birde  psikoloğa kesilemem...idare ediverin gari

Neredeyse 30 yıl önce başlayıp 10 yılda tamamlanan, yazarı çizeri yayıncısı Japon bir manga (Monster) için mi söylüyorsunuz bunu?

gunes21

Manga ve boncuk gözlü istilasindan hazzetmeyen biri olarak,  mangacilara takılıyorum sadece .))))

Gün sizin gününüz bizler Bağdat dilencisi gibi
40 yılda 1 çıkacak iyi bir fumettinin,frankofonun
yolunu gözler olduk

darbove

Marmara şömizi yolladı. Alıcı ödemeli yollamışlar.  ??? Yoktan yere 25lik olduk böylece.
Bu sefer tablo bir nevi kendini tamamlamış oldu. Resimler tam oturmuyor. Bunu da şömizli olmasına bağlıyorum.
İngilizce versiyonu şömizsiz olduğundan bir şekilde ayarlanabiliyor. Şömiz işleri zorlaştırıyor sanırım. Neyse buna da şükür. :')

Vassago007

Alıntı yapılan: darbove - 23 Kasım, 2022, 21:18:15

Marmara şömizi yolladı. Alıcı ödemeli yollamışlar.  ??? Yoktan yere 25lik olduk böylece.
Bu sefer tablo bir nevi kendini tamamlamış oldu. Resimler tam oturmuyor. Bunu da şömizli olmasına bağlıyorum.
İngilizce versiyonu şömizsiz olduğundan bir şekilde ayarlanabiliyor. Şömiz işleri zorlaştırıyor sanırım. Neyse buna da şükür. :')

Çok komik alıcı ödemeli yollamaları, kendi hatalarını kargo şirketlerine para kazandırarak telafi etmişler.