Suikast Sınıfı - Gerekli Şeyler (21 Cilt olarak tamamlandı)

Başlatan dean, 09 Mayıs, 2016, 16:42:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Korosensei final suikastı başlıyor! Ülke sınırlarını aşan bu operasyon kapalı kapılar ardından yürütülmekteydi. Hayatları bir anda alt üst olan E şubesi öğrencileri şimdi nasıl bir seçim yapacaklar acaba!?

Sayfa Sayısı: 200
  Etiket Fiyatı: 24 TL

dean

Korosensei ve öğrencileri duygu yüklü bir buluşma gerçekleştirmiştir. Ancak akıl almaz bir nefretle vucüt bulmuş iki yaratık onları rahat bırakmamaya kararlıdır.

Acaba son savaş nasıl sonuçlanacaktır!? Korosensei ve öğrencileri duygu yüklü bir buluşma gerçekleştirmiştir. Ancak akıl almaz bir nefretle vucüt bulmuş iki yaratık onları rahat bırakmamaya kararlıdır. Acaba son savaş nasıl sonuçlanacaktır!?

Sayfa Sayısı: 200
  Etiket Fiyatı: 24 TL

dean

Ortaokuldan mezun olan Nagisa ve arkadaşları, kendilerine hangi yolları seçecekler...? İşte "Suikast Sınıfı"nın dokunaklı son cildi! Korosensei'nin bir yetişkin olarak özel hayatının anlatıldığı yan hikâyeler de içinde!! Özel hikâye "Tokyo Alışveriş Merkezi Savaşı Notları" ile birlikte.

Sayfa Sayısı: 208
  Etiket Fiyatı: 32 TL

Basım Tarihi: Haziran 2021

Kauss

Elim Suikast sınıfına hiç gitmemişti. Okuyacak bir şey bulamayınca ilk cildini almıştım. Yalan yok; ilk ciltte öyle sarmamıştı. Sonra baskısı olmadığı için devam edememiştim. Geçtiğimiz günlerde Gerekli tekrar baskıya girdi ve 2 ile 3 cildi tekrar bastı. Alışveriş yaparken bunları da alayım bari dedim. İkinci ciltte eh işte giderken ufak bir yer dikkatimi çekti. Sonra seriye bakışım değişti. Keza üçüncü ciltte de aynısı oldu. Evet okul öğrencileri hocalarını öldürmeye çalışıyor fakat olayın arkasında farklı şeyler olduğunu artık iyi kötü biliyorum. Ve bu merak uyandırıyor. Seriyi öyle yada böyle tamamlayacağım fakat yine baskı sıkıntısından beklemeye aldım. Bu sefer alışverişe gittiğimde; baskısı olduğu zaman önceliklerim arasında.