Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Zeljko

Alıntı yapılan: bayram - 03 Ocak, 2021, 15:59:13
Merhaba zeljko bey. Değişik tex serileri yayınlandığı için ilk 5 kapak seçimi bayağı zor diye düşünüyorum. Sizin için İlk beş e giren diğer 4 kapağıda belirtirmisiniz lütfen.

Çok zor soru gerçekten,beğendiğim farklı serilerde pek çok kapak var ama aylık seri üzerinden cevaplayıp biraz alanı daraltırsam eğer bir şeyler paylaşabilirim...

Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

Kinowa59

Çok teşekkür ediyorum. Galleppini ustayı 1950_960_ve 970 ' li yıllarda çizdiği kapaklarla hep zirvelerde görmeniz  harika.

Zeljko

Alıntı yapılan: bayram - 03 Ocak, 2021, 20:40:27
Çok teşekkür ediyorum. Galleppini ustayı 1950_960_ve 970 ' li yıllarda çizdiği kapaklarla hep zirvelerde görmeniz  harika.

Villa harika bir çizer ama kapaklari belli bir süre sonra tekdüze gelmeye başlıyor,Galepin kapaklarinda ise 200'den sonra eski tadı alamadığımı itiraf etmem gerekiyor

Mrtekin

Direkt, Corral'daki Düello. Marcello Usta'dan; Helltown'ı da pek bir severim.

İlginç bir tesadüf olarak, bu maceraları, Behzat'ın (Nic=Zeljko) tavsiyeleri sayesinde okumuştum.
They drew first blood...

Zeljko

Alıntı yapılan: Mrtekin - 03 Ocak, 2021, 20:54:02
Direkt, Corral'daki Düello. Marcello Usta'dan; Helltown'ı da pek bir severim.

İlginç bir tesadüf olarak, bu maceraları, Behzat'ın (Nic=Zeljko) tavsiyeleri sayesinde okumuştum.

Mehmet beğenmene çok sevindim şu an iki kitabı aynı anda okuyorum (Tex Colorado Belle,Martin Mystere 166 Telemakhos'un batışı) ikisi de harika gidiyor,bitince inceleme yapcam burda

pizagor

Fumettinin üst düzey örneklerinden olduğunu düşündüğüm Büyülü Rüzgar'a ve Nathan Never'a yeniden başladım. Birkaç ay içerisinde her iki seriyi de dönüşümlü okuyarak (ve tabi ki araya başkalarını da katarak) tamamlamayı hedefliyorum. Var mı katılan, bir toplu okuma yapsak :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

memospinoz

Alıntı yapılan: pizagor - 11 Ocak, 2021, 09:09:06
Fumettinin üst düzey örneklerinden olduğunu düşündüğüm Büyülü Rüzgar'a ve Nathan Never'a yeniden başladım. Birkaç ay içerisinde her iki seriyi de dönüşümlü okuyarak (ve tabi ki araya başkalarını da katarak) tamamlamayı hedefliyorum. Var mı katılan, bir toplu okuma yapsak :)

Varım.  ;D Haftada kaç cilt okuyacağız?

Kinowa59

Günaydın, bende varım. Ken Parker parentez _altin madalyon.com dan öğrendiğim söylem şekliyle_  dobisko cilt1 yeniden okumaya başladım.

Darkseid is.

The Fade Out act one ( Brubaker-Sean Phillips)

The Immortal Hulk cilt 1

pizagor

Alıntı yapılan: justanordinarygeek - 11 Ocak, 2021, 10:51:40
Varım.  ;D Haftada kaç cilt okuyacağız?

Hızlı gitme şansım yok maalesef; hem yoğun iş ortamı, hem de sıkılmamak için çok başlıklı bir okuma olacağı için. Hafta başına beşer sayı okumak gibi bir planım var.

memospinoz

Haftada 5 cilt MagicoVento, 5 cilt Nathan Never. OK. Başka seri olacak mı?

V

Büyülü Rüzgara ben de katılırım..NN ları son 5 yıl içinde tekrar yaptım.Büyülü Rüzgarları çıktıkça okumuştum..
"İstemem,eksik olsun.."

pizagor

Öyleyse toplu okuma katılımcılarıyla, serilerin kendi başlıklarında ufak ufak dedikodusunu yaparız.

Zeljko

Alıntı yapılan: pizagor - 11 Ocak, 2021, 18:26:48
Öyleyse toplu okuma katılımcılarıyla, serilerin kendi başlıklarında ufak ufak dedikodusunu yaparız.

Ken Parker'ı da katsak mı aceba?Okuyan yorumda yapsın

pizagor

Alıntı yapılan: Zeljko - 11 Ocak, 2021, 21:33:38
Ken Parker'ı da katsak mı aceba?Okuyan yorumda yapsın

Kendimi hariç tutarak yazıyorum; Neden olmasın? Daha yeni okudum tüm seriyi, henüz üzerinden iki ay geçti.