Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DAMPYR

Çizgi roman bencede çocuk işi değil.Çocukların sevdiği kahramanlar daha farklı.çizgi roman sadece okurken bizi bambaşka diyarlara götürdüğü için içimizdeki çocuğu dışa vurduruyor.buda asla kötü birşey değil....... ;) :D

hennessy

çizgi roman çocuk işi yetişkin işi diyenlere karşıyım :) çizgi roman hayal gücü olan her insan içindir bazen çizimlerine aşık olursunuz bazen konusuna bazen ikisinede çizgi roman okumak isteyen içindir.Rahmetli babam tenten ve red kit hastası idi önemli olan okumak ve istemekle ilgilidir.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

rumar80

Bu konu zaten geyik için yaratılmıştır kanaatimce.
   Benim babam da Kızılmaske, Conan ve Zagor hastasıdır. Bize geldiklerinde bazen benim Zagor'lara dalar gider hala

DAMPYR

Çizgi Roman okuyan kişinin hayal gücü yüksek olduğu için o kişiden asla zarar gelmez.yeniliklere ileriye dönük fikirlere daima açıktır.aklı ve fikri tek düze kapalı değildir.deyip bu konuyu izninizle kapatıyorum....... :-X ;D ;)

hennessy

1001 romanın yeni yayını Lilith'ye başlayacağım bu arada bugün sevgili gambit'e tavsiye ettiğim Volto kitabını okuduktan sonra yorumunuda dört gözle bekliyorum ya beğenecek ya param gidecek :)

yalcinerol345

Aslan Şükür'lü Gordon'u bitirdim.Baskı güzel olduğu için çizgiler bir başka güzel göründü gözüme.Konular da ilk sayıdan daha güzeldi.Hele Taş Adam hikayesi etkileyiciydi.
Bazıları günümüze hitap etmiyor dese de, Gordon bir klasik.Okumak zevkli.

rumar80

Bugün önce bir klasik olan Red Kit Apaçi kanyonunu ardından astonishing X-men 3'ü bitirdim.
   Red Kit'e söz yok. Bu macera favorilerimdendir.
   X-men'e gelince, Whedon kurguyu güzel yapıyor. İlk anlaşma 12 sayı içindi. Sonra 24'e çıkarmışlardı. Kısaca bir sonraki cilt Whedon'ın son cildi. Bakalım neler olacak? Spoiler vermek istemiyorum.

Al Simmons_Spawn

Alıntı yapılan: JuDaS - 07 Ekim, 2011, 22:59:56
Animasyonunu izlemiştim,12 sayılık serisini de okuyayım dedim.All Star Superman'ı  okudum.Aynı tas-aynı hamam.

İstedikleri kadar "reset" çeksin DC-Marvel.İyi öykü-özgün senaryo istiyor bünye...

Resetmeme demişken sırada Flash Point var.Özellikle Batman nasıl devam edecek merakıyla okuyacağım...

Aslına bakarsan bence All Star Superman şu ana kadar okuduğum en başarılı Superman hikayesi diyebilirim. All Star DC'de ilk başta Marvel'ın Ultimate evrenine misilleme olması için kuruldu fakat sonra kendi içinde apayrı bir şey oldu çıktı. All Star Superman'in en güzel yanı ise Grant Morrison'ın Superman'in tüm Silver Age öğelerini ve abukluklarını klasik Superman temalarını ve hikayelerini modern bir dille o kadar güzel yorumladı ki okurken oldukça beğendiğim bir seri olmuştu.

darkwood

Mister No Klasik sayı Cilt 9 da daha önce Tay zamanı okuduğum Ormanda Ölüm adlı macerayı tekrar okudum, yine çok beğendim.
Darkwood Sakinleri..

hennessy

hennessy

Bugün Lilith'i,Tex Süper cilt 13.,martin özel seri 24-25'i bitirdim :) şimdide Mister No KS 20'ye başlayacağım

Not : biri beni durdursun

drfuhrer

sevgili hennessy;lilith daha elime ulaşmadı.nasıl bir ÇR olduğunu merak ediyorum.anlatıldığı kadar güzel mi?

DAMPYR

Alıntı yapılan: drfuhrer - 23 Ekim, 2011, 22:11:32
sevgili hennessy;lilith daha elime ulaşmadı.nasıl bir ÇR olduğunu merak ediyorum.anlatıldığı kadar güzel mi?

Sevgili drfuhrer Kitabı sormuşşun  hennessy'in bana lilith hakkında yazdığı mesajı aktarıyorum.sende bir fikir edinirsin böylece..... ;)

LILITH
« Alıcı: JAVA 30.000 : Bugün, 12:16:14 » YanıtlaAlıntıSil
selam

çizimleri hoşuma gitti kitap 390 sayfa ama okurken yormuyor onun için hemen biti verdi. LILITH 20'li yaşlarında hikaye sanki teerminatörü anımsatıyor bir yok edici ve sadece kendisinin gördüğü bir kaplanı var  Triacanto taşıyıcılarını arıyor yüz yıllar içinde bazen korsanlar arasında bazen 1.dünya savaşında hedefini buluyor ve içinden  Triacanto çıkarıp onları yok ediyor.

Triacanto nedir
Bonelli sitesinden öğrendiğime gçre
Triacanto uzak bir gelecekte bir gezegen katliam neden yabancı bir parazittir. Bu gezegen üzerinde tek bir kişi hemen hemen her kirlenmesine neden olan, kaotik ve zaptedilemez bir şekilde yayılır.Olay Dünya üzerinde insan üstünlüğü sonuna damgasını vuracak Grande Germinazione ("The Great GerminationÂ") olarak adlandırılan kadar varlığını göz ardı eder.

drfuhrer

tşk ettim sevgili java...aynı mesaj az önce sevgili hennessy tarafından gönderilmişti bana...ama memnun oldum sipariş etiğime;güzel bişeye benziyor

DAMPYR

Alıntı yapılan: darkwood - 23 Ekim, 2011, 00:12:19
Mister No Klasik sayı Cilt 9 da daha önce Tay zamanı okuduğum Ormanda Ölüm adlı macerayı tekrar okudum, yine çok beğendim.

Ormanda dev böceklerin saldırdığı maceramı bu?bende yıllar önce Tay yayınlarında okumuş çok beğenmiştim.Mister noyu bana sevdiren macera bu macera olmuştu..... ;)