Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kalidor

Ancak sıra gelmiştir :D Fazla çizgiroman almama rağmen benim de evde bir yığın okunmayı bekleyen çizgiromanlarım var.
Crom! Ölüleri Say...

tommikser

Yok abim konuşa konuşa canım çekti bir daha tekrarlayasım geldi.Gene aynı tadı veriyor valla.Sanırım esenşıl olarak okusam daha da sevinirim ;D

yalcinerol345

Tolga'nın son cildini bitirdim.Zindandaki Tutsak isimli son macerada çizgiler daha bir oturmuş senaryo daha bir güzel.Bundan sonraki maceraların daha bir güzel olduğunu tahmin ediyorum.
Şimdi yeni bir kitaba başlama zamanı.Bone,Tombraks2,Conan Vahşi kılıç 3,Solomon Kane Destanı,Eerıe 1.
Karar vereceğim ve bunlardan birine başlayacağım.

yalcinerol345

Bone'yi uzun bir aradan sonra bitirdim.Karikatür tarzı çizimler Red Kit.Ten Ten,Asteriks ve Küçük Prens.Sevdiklerim bunlar ama Bone hoşuma gitti.2.Cildini de alacağım.
Şimdi Conan 3'ü bitirmek üzereyim.Defalarca okumama rağmen Yine aynı zevki alıyorum.Conan okumak apayrı bir güzellik.

hennessy

Nathan Never Dev Albüm 1 Çifte Gelecek'e başlayacağım
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

kalidor

Yürüyen Ölüler 7'yi sıcağı sıcağına okuyup bitirdim. Yine mükemmel bir öykü, enfes psikolojik tahliller ve bol bol tatlı/tatsız sürpriz var. Yalnız çok heyecan verici bi yerde bitmiş, 8. sayıyı şimdiden iple çekiyorum. Ayrıca Rick bu sayıda biraz pasif kalmış görünüyor.

Hoz Judas'ın 1. cildini de okuyorum. Judas'ın bazı maceraları vasat olsa da çoğu filmlik öyküler. Özellikle geçmişte okuduğum samuraylarla ilgili harika öyküyü sabırsızlıkla bekliyorum. Acımasız Pinkerton ajanı Alan Scott'ın maceraları keşke bu kadar erken (16 macera) bitmeseydi... :'(
Crom! Ölüleri Say...

hennessy

Bayram arası iyi oldu yürüyen ölüler 7 bitti coman vahşi kılıç 1 bitti Mister No KS 21 bitti şimdi Tex süper cilt 15 e başlayacağım
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

aa

Esse Gesse Hayranı...

Tarkan Kurt

Efsanevi Mister No maceraları 5.cildi okuyorum. Bu bitince Lilith okumaya başlayacağım.

yalcinerol345

Tay Yayınları yayınladığında Martin Mystere'ye hayran kalmıştım.Lal klasik Seri 17,18,19 aylardır okunmayı bekliyordu.Şu anda 17.cildi okuyorum.Cesar'ın çizdiği macerada çizgiler öylesine kötü geldi ki bana.İnanın zorla okuyorum.Bence  MM'in ilk 40-50 sayısı gerçek anlamda şahaser.Sonrası...okumasan da olur.

darkwood

Bayram tatili nedeniyle kitap okumak için daha fazla zaman bulma şansım oldu ve ilk iş olarak Drangonero yu yarıladım bile.   ;)
Darkwood Sakinleri..

HacıGeraltEmmi

Bu aralar Oğlak Efsanevi ciltlere dadandım :) Mister No ve Teks ciltlerini karışık okuyorum vakit buldukça. Büyük çoğunluğu iyi maceralardan oluşan bu ciltlerde Teks 5. efsanevi ciltte yer alan intikam öyküleri (Teks'in Hiddeti ve Dinmeyen Kin maceraları) okuduğum en vasat maceralar olarak belleğime yerleştiler. Çizimler (Repetto) güzel olmasına rağmen basit bir dille yazılmış zayıf senaryo okumamı zorlaştırdı. İlk okuduğumda Teks açlığıma denk geldiği için fazla dikkat etmemişim demekki. ;D Allahtan aynı ciltte Ortiz çizimli Güneyin Altınları isimli güzel macera var da hepten güme gitmemiş kitap.

Mister No'nun Cehennem Melekleri (cilt 5) isimli macerası ise kesinlikle en iyiler arasında yer bulacak kalitede. Gerçi bu ciltteki bütün maceralar kalite olarak üst seviyedeki maceralar arasında benim için.

drfuhrer

zagor klasik maceralar cilt 2'yi bitirdim.ferri'nin ara ara anatomik hatalarla hayat verdiği zagor maceraları yine de güzel...
bu arada kitabı bitirir bitrmez,sayfalar ciltten ayrıldı.normalde lal'in ciltlerinde olmaz böyle şeyler;şaşırdım ???
şu an kütüphanem olmadığı için tüm ciltleri üst üste bırakmış durumdayım.acaba ağırlığın etkisiyle mi zayıflıyor ciltler ?bilgisi olan arkadaşların yardımına ihtiyacım var.hepsi böyle olursa naparım sonra????????

yalcinerol345

İkinci ciltte böyle bir sorun hemen herkeste vardı.Diğer hiç bir ciltte bu sorun yok.

drfuhrer

ohh be:)harika bir haber bu...teşekkür ederim sevgili yalçınerol bu güzel haber için..zaten 2.cildi de tekrar sipariş ettim..
64 cildin de tekrar siparişini tekrardan verirsem batardım :'(