Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tommikser

hennessy

Conan vahşi kılıç 1 ve 4'ü okumuştum geçende 3'ü bulmuştum şimdi ona başlayacağım
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

mustafa

Alıntı yapılan: gunessemerci - 11 Kasım, 2011, 17:29:58
Mustafa kardeş nasıl buldun acaba?

Ben kızılmaskeyi severek okuyorum. En çok orman karakolu adlı macerayı beğendim

drfuhrer

sevgili hennessy'nin bu okuma hızının,bize de geçmesini diliyorum.burayı aslında ''şu anda hangi çizgi romanı okuyorsunuz?'' başılığı yerine ''şu anda hennessy hangi çizgiromanı okuyor?''diye değiştirsek yanlış bişey yapmış olmayız heralde :D

hennessy

Alıntı yapılan: drfuhrer - 12 Kasım, 2011, 22:21:55
sevgili hennessy'nin bu okuma hızının,bize de geçmesini diliyorum.burayı aslında ''şu anda hangi çizgi romanı okuyorsunuz?'' başılığı yerine ''şu anda hennessy hangi çizgiromanı okuyor?''diye değiştirsek yanlış bişey yapmış olmayız heralde :D

Olurmu sizlerin yanında benim okuduğum ne ki :)

HacıGeraltEmmi

Ken Parker'ın Parantez'den çıkan süper ciltleri yeniden okumaya başladım. İlk macerası bile Ken'in ne kadar farklı bir çizgi roman olduğunu gösteriyor gerçekten.

hennessy

şemşiye akademisi bir solukta bitti.Şimdi güneşin geldiği gün aldığı Death Note'ye başlayacağım güneşin anlattığına göre ilginç bir hikayesi var hadi bakalım okuyup göreceğiz.

Gambit

Alıntı yapılan: hennessy - 13 Kasım, 2011, 17:54:15
şemşiye akademisi bir solukta bitti.Şimdi güneşin geldiği gün aldığı Death Note'ye başlayacağım güneşin anlattığına göre ilginç bir hikayesi var hadi bakalım okuyup göreceğiz.

hennessy, yorumlarini alalim semsiye akademisi icin dostum

bir solukda bittiyse ya cok kisa ya da cok iyidir ama az daha detaylandir iste :)

tommikser

Murat abi beğeneceğini düşünüyorum.Gerçekten iyi bir manga yayınlandı.Manga sevmez arkadaşların bile denemesi gerekir.Birde yayının evinin cesareti için bile alınır.Adamlar 200 sayfadan 4 cilt 800 sayfalık bir eseri kütük gibi yayınladılar.Diğer yayınevileri gibi mayısta deyip bizi bekletmediler.Ben sadece bu nedenden bile alırdım arkadaş.İyiki de almışım.

Ben neyi mi okuyorum.Bu hafta sonu Murat abinin hızına yetişmeye çalıştım.Murat abimin isteğiyle aldığım ismi lazım değil kitabı okudum ;D Dragenoro bitti.Tek kelimeyle enfesti.Zagor 116 okudum.Zagor her zaman iyi arkadaş.Death note 1;birşey demeye gerek yok bence.Redkit toplu albümler 1'i okudum.Redkit'in evrimi açısından ve kronolojik olması açısından çok beğendiğimi söylemem lazım.

hennessy

Alıntı yapılan: Gambit - 13 Kasım, 2011, 20:53:31

bir solukda bittiyse ya cok kisa ya da cok iyidir ama az daha detaylandir iste :)

Sizimi kıracağız

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,1206.msg38098/topicseen.html#msg38098

hennessy

Alıntı yapılan: Gambit - 13 Kasım, 2011, 20:53:31

Bu arada Volto ne oldu okudunuz mu ?

kalidor

Çizgiroman değil ama Rodeo'nun çıkardığı Yörüngeden Çıkanlar isimli Türkiye Bilişim Derneği 2006-2010 yılları arası ödüllü bilimkurgu hikayelerini okumaya başladım.

Crom! Ölüleri Say...

ümitkr

Tılsım 3 - Kazu Kibuishi
TUDEM :)

ennihayet basıldı

hennessy

Mister No KS 23 bitti şimdi sıra Death Note ikinci kitaba el atacağım iyi gitmişti birinci kitap sıcağı sıcağına ikinciyide bitirelim

hanac