Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

drfuhrer

KAHİRE adlı çizgiromanı okudum.çizimler güzel,konu da güzel başlıyor ama sonra çok acemice bir hızda ve ritimde ilerliyor.güzel şeyler bekliyordum bu çizgiromandan...ama napalım,sağlık olsun >:(

darkwood

Alıntı yapılan: kalidor - 05 Aralık, 2011, 22:07:01
Vergi Usul Kanunu, Gelir Vergisi, Kurumlar Vergisi okuyorum. Gayet resimsiz :(

Bu konuda haklısın sevgili Fatih, fakat eski bir Kızılderili taktiği uyguladığın yönünde duman mesajları buraya kadar ulaştı.  ;D
Bu kitapların arasında okuduğun Conan ve Red Sonja'ları ne biz duyduk, ne de gördük.  ;)
Darkwood Sakinleri..

kalidor

Alıntı yapılan: darkwood - 06 Aralık, 2011, 23:04:50
Alıntı yapılan: kalidor - 05 Aralık, 2011, 22:07:01
Vergi Usul Kanunu, Gelir Vergisi, Kurumlar Vergisi okuyorum. Gayet resimsiz :(

Bu konuda haklısın sevgili Fatih, fakat eski bir Kızılderili taktiği uyguladığın yönünde duman mesajları buraya kadar ulaştı.  ;D
Bu kitapların arasında okuduğun Conan ve Red Sonja'ları ne biz duyduk, ne de gördük.  ;)

Aslında Mesut Abi arada Altın Madalyon'a kaçıyım diyorum hanım yakalıyor :D
Crom! Ölüleri Say...

Gambit

Cizgili Dusler - Ilker in cikardigi Thorgal ilk cildi okudum bitirdim, hayran oldum, hemen ikincisine basladim

bunca yil niye okumamisim ben bunlari diye de uzuldum kendi kendime

super bir seri herkese tavsiye ederim

PS: hele ilk ciltteki Alinoe diye bir macera var ki gerilim filmlerine tas cikartir seviyede bir senaryo var. Cizimler ise olaganustu

darkwood

Öncelikle Oğlak'ın Teks serilerine yaptığı zamlardan Efsanevi ciltlerde nasibini almış ve yeni basılan Zagor Maxi 9-10 "Maceraperest Efsanevi Cil 9" un etiket fiyatı 28 TL.den 35 TL.ye çıkmış, tüm çizgiroman severlere hayırlı ve uğurlu olsun.
Bu kitabın ilk macerası olan "ateş dağını" okudum. Macera ve çizimler fena değildi.
İlgimi çeken bazı çeviri hataları vardı ve Zagor'un "Kahr. bela" gibi kelimeler kullandığını da ilk kez bu macerada görmüş oldum. Çiko'nun daha önce kullandığı bu kelimeler Zagor'a hiç yakışmamış. Çeviriyi kim yaptıysa sanırım daha önce pek Zagor okumamış. Vildan hanım Zagor'un bu sözlerini görürse hayal kahvesi rumuzunu hayal kırıklığı na çevirebilir.   ::)
Darkwood Sakinleri..

HacıGeraltEmmi

Son olarak Gerekli'nin X-Men Klasik cilt 2 yi okudum. Dark Phoenix macerası gerçekten güzeldi. Bir de Gökyüzündeki Ateş diye başlayan macerada George Perez'in çizgileri gerçekten görülmeye değer.

rumar80

Sevgili Abbas Gökyüzünde ateş macerasını bir hatırlatır mısın?

HacıGeraltEmmi

Macera Arkon'un gezegenini kurtarmak için Thor'u yanında götürmek amacıyla dünyaya gelmesiyle başlıyor. Fakat Thor'u bulamayınca daha önceden kavgalı olduğu X-Men'in Storm'unu kendi gezegenine ışınlıyor. Tabi diğer X-Men üyeleri arkadaşlarını kurtarmak için gezegene yollanıyorlar. Bolca kavga dövüşten sonra olaylar tatlıya bağlanıyor. ;)

rumar80

Şİmdi hatırladım. Yıllık macerası idi. Tamam. Ben de George Perez ne zaman X-men çizdi diye düşünüyordum. Sağol Abbas

pizagor

Alıntı yapılan: rumar80 - 09 Aralık, 2011, 18:47:29
   Şİmdi hatırladım. Yıllık macerası idi. Tamam. Ben de George Perez ne zaman X-men çizdi diye düşünüyordum. Sağol Abbas

Sevili Umar bu hafızanın sırrı nedir, bol balık mı, balık yağı mı, direk damardan fosfor mu, paylaşır mısın :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

rumar80

İnanmayacaksın ama Allah vergisi. Olmadık anda olmadık bir detayı hatırlayabiliyorum.
Ama istersen "fil" hafızası da diyebilirsin.  ;)

emre ozdamarlar

Thor Vol. 2.yi okudum bu sabah, muhtesem bir kitap, hem hikaye, hem de cizimler.
J. Michael Straczynski destan yazmis resmen.

Vol. 1'i okumadigim icin tam anlamadigim yerler var ama anladigim kadariyla Ragnarok yasanmis, Asgardlilar ölmus dirilmisler, Asgar dunyaya inmis, Loki kadin olmus, yine sahane entrikalar pesinde. Odin yasamla ölum arasinda bir yerde... Birisi bana kitabi böyle özetlese hayatta okumam ama dedigim gibi yazar harika bir is cikartmis. :)

Turkiye'de yayinlanan Thor'lardan biri mi bu acaba? Yayinlanmadiysa en kisa surede birilerinin el atmasi dilegiyle.

rumar80

Sevgili Emre bu sayı ülkemizde yayınlanmadı. Bir ara Mişel Bey filmin gazı ile Marvel'dan telifini alıp basacağını söylüyordu ama film bitti DVD'si bile çıktı.
  Rahmetli Thor'u ben hep sevmiştim.  :'(

pizagor

Thor için bir okunması gerekenler seçkisi alabilir miyiz arkadaşlar sizden?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

drfuhrer

ŞU AN MARTİN AMCADAN ALMANAK KİTABINI OKUYORUM.İLK İKİ MACERA GÜZELDİ.1.MACERA OLDU BİTTİYE GETİRİLDİ AMA 2.MACERA GERÇEKTEN İYİ GİDİYOR ŞİMDİLİK...MARTİN FOREVER ;D