Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DAMPYR

Alıntı yapılan: caretta - 23 Şubat, 2012, 23:34:54
Maxi Teks 13-14'ü okudum.Bunca yıldır Teks okuyorum dayak atma uzmanı Teks'in
Vahşi Batı Yollarında adlı macerada bu kadar sıkı dayak yediği başka bir macera okumadım.
Ben bu yeni senarist ve çizerlere pek ısınamadım.Lastik gibi uzayan,dağılmış konular
değişik suratlı Teks...Ben çok mu klasik kaldım acaba?

Yok herşeyde olduğu gibi Tekstede KM ler 1 numara.Yeni maceralara kimse ısınamıyor zaten..... 8) ;)

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: Kızılmaske - 24 Şubat, 2012, 18:29:33
Yok herşeyde olduğu gibi Tekstede KM ler 1 numara.Yeni maceralara kimse ısınamıyor zaten..... 8) ;)

Bence tam tersi ;D

yalcinerol345

Alıntı yapılan: mgsar - 24 Şubat, 2012, 17:56:31
Tex altın seri tam gaz devam, 50. cilt bitti. 45. sayıdan sonra bayağı bir fantastik macera var. Dinazor ve dev hayvanların olduğu macera bayağı bir değişik geldi.
20 sayı daha okursanız sonrasında mükemmel maceralarla karşılaşacaksınız.

mgsar

Alıntı yapılan: yalcinerol345 - 24 Şubat, 2012, 21:09:17
Alıntı yapılan: mgsar - 24 Şubat, 2012, 17:56:31
Tex altın seri tam gaz devam, 50. cilt bitti. 45. sayıdan sonra bayağı bir fantastik macera var. Dinazor ve dev hayvanların olduğu macera bayağı bir değişik geldi.
20 sayı daha okursanız sonrasında mükemmel maceralarla karşılaşacaksınız.
55. sayıyı bitirdim. Son okuduğum macera da nefes bile almadım (Navajo Kanı). Şimdiye kadar okuduğum en iyi maceraydı. Herkes aynı şeyi söylüyor ama, gerçekten gittikçe maceralar daha heyecanlı, akıcı ve doyurucu olmaya başlıyor.

hennessy

AD yayıncılık Nathan Never 3.fasiküle başlayacağım.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

haysat

Bende Remzi Kitabevi'nden çıkan 34 sayılık Asteriks'lere başladım.
Özlemişim Asteriks'i
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

hanac

Rodeo'dan çıkan Ken Parker Özel Seri No 6 yı okudum.

Bu Özel ciltlerden kaç tane  çıkmıştı, hatırlayan var mı ?

alan ford

kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

hanac

emre ozdamarlar

Lewis Trondheim'in "Approximate Continuum Comics" adli eserini okudum, Frankofonlar bölumunde de detayli bahsedicem.

darkwood

Mister No Lal seri 108 nolu cildine az önce başladım.  ;)
Macera Manaus'ta Ölüm...
Darkwood Sakinleri..

kalidor

Corto Maltese "İlk Yıllar"ı sıcağı sıcağına bitirdim. Bu macerada Corto sık sık adı geçmesine rağmen ancak sonlara doğru çıkıyor. Tüm öykü Rasputin ve Jack London üzerine kurulu. Japon-Rus Savaşı'nın sonlarında isyancı Rus askerleri, Japon ninja subayları, Çinli haydutlar ve Amerikalı gözlemci gazeteciler. Jack London, Corto ile Rasputin'i tanıştırıyor. Bu arada serinin boyutlarının küçülme nedeni nedir? Renklilerin orjinalinde de mi böyle, yoksa NTV maliyetleri düşürmek için mi bu boyutta yayınladı? Bir de sonlarda Corto'nun Rasputin'e  2 karede resmedilen o bakışları muhteşem :)
Crom! Ölüleri Say...

DAMPYR

Dylan Dog'un AD yayıncılıktan çıkan elime geçen birkaç sayısını okudum onlar sanki ilerki sayılara göre daha iyiymiş gibi geldi ama sonunu açık bırakmaları hiç iyi olmuyor..... :-\ ;)

hennessy

Nathan Never AD 3.4.fasiküller bitti.GÜzel bir hikaye idi Nathan bir dövüş turnavasına katılmıştı.Şimdi sıraaaaaaaaaa geldi 100 numaraya :) X-Men ombinus a başlayacağım da nasıl bitecek :) okunacak çok kitap var daha
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

yalcinerol345

As.X-Men 4.cildi bitirdim.Final gerçekten etkileyiciydi.Bu ciltteki bir sahne, 80'li yıllarda Conan okuduğumdaki duyguları yaşattı bana.Öylesine müthişti.