Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pukay

Lone wolf and cub'a aldığım gibi giriştim.Bitince sırada Cinayet Sırları var.

kandorlu

En son New Avengers 5 iç savaşı okudum Dampyr maxi ye başladım ilk macera bitti ona devam ediyorum.

HacıGeraltEmmi

Neredeyse beleş sayılabilecek paraya aldığım Dilan (isminin telaffuzunun bu olduğunu söylüyor ;D Dilın daha güzel aslında) kitaplarımı okumaya başladım. Sanırım ısınacağım, okuduğum hikayeler ("görünmeyenin hatıratı" mesela) güzel geldi şimdilik. Anlaşılan ilk okuduklarım en tırt maceralara denk gelmiş uzak durmuşum. Ah bir de şu Gruço kestanesi olmasaymış keşke ;D Haydi hayırlısı diyeyim.

aa

Esse Gesse Hayranı...

kalidor

Brendon 7. cildi bitirdim. özellikle 3. hikaye "ateş hattı" çok güzeldi
Crom! Ölüleri Say...

tunaorhun

hennessy

Julia 1001 roman 1.cilte başlayacağım.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

DAMPYR

Brendon ciltlerine başladım.hoşuma gitti aldığıma pişman olmuyacağım herhalde... ::) :) ;)

hanac

hennessy

hanac

Alıntı yapılan: henn  :)essy - 20 Kasım, 2012, 22:50:43
Bitirince bir özet geçersen sevinirim Hasan abi

Lafı mı olur, darağacına vur beni.   :)

DAMPYR

Alıntı yapılan: designer73 - 20 Kasım, 2012, 17:22:56
Neredeyse beleş sayılabilecek paraya aldığım Dilan (isminin telaffuzunun bu olduğunu söylüyor ;D Dilın daha güzel aslında) kitaplarımı okumaya başladım. Sanırım ısınacağım, okuduğum hikayeler ("görünmeyenin hatıratı" mesela) güzel geldi şimdilik. Anlaşılan ilk okuduklarım en tırt maceralara denk gelmiş uzak durmuşum. Ah bir de şu Gruço kestanesi olmasaymış keşke ;D Haydi hayırlısı diyeyim.
evet ya Gruço insanın hikayeye bağlanmasını engelliyor.Dylan'nın en korkunç macerasında bile korkmasını engelliyor.o olmasaymış daha iyi olurmuş.yaptığı espirilerde modası geçmiş espiriler.Allahtan Dampry'de öyle bir durum yok... :-\ >:( ;)

kalidor

Groucho  ilk maceralarda olduğu gibi aksiyon içinde olduğu zamanlar daha iyi. Mesela ilk Dylan macerası olan Yürüyen Ölülerin Şafağı'nda hatırlarsanız Groucho Dylan'ın kız arkadaşıyla yatmış ve çok ağrına giden Dylan da Groucho'yu kovmuştu (!) Tabi bunu okuyucu Dylan'dan öğrenir. Daha sonra Groucho ve beraber olduğu kız Dylan'ı zor bir anda bulup yardım ederler ve Xabaras, zombiler felan derken ilk macera biter. Zaten Groucho'yu ömrü billah bi daha başka kadınla aşna fişne muhabbetinde göremedik ama diline fena vurmuş durumda :D
Crom! Ölüleri Say...

hennessy

kedidiro

kitap fuarından aldığım çizgi romanları hızla eritiyorum...lone wolf and cub'un ardından kafalarına bir kurşun ve cash de bitti...