Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

darkwood

Büyülü rüzgar , mister no ve martin mysterenin yeni serilerinden elimde okunmak için bekleyen kitapları okumaya başladım. Son 3 gunde herbirinden 2 er macera okudum bile.
Darkwood Sakinleri..

kalidor

Conan 7.cildi bitirdim, ısrarla öneririm müthiş 2 macera var
Crom! Ölüleri Say...

hanac

Alıntı yapılan: Mclaren F1 - 11 Haziran, 2013, 18:49:28
Jeriko'yu bitirdim ve kaldığım yerden Agatha Christie'lere devam :) şuan "Bitmeyen Gece - Roger Ackroyd'un Katli" isimli hikayelerin olduğu kitabın yarısındayım.

NTV den çıkan çizgiroman çok kötüdür.

Sana kitabını tavsiye ederim, yorumlar için bkz.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,2896.0.html

alan ford

Uzay Zaman Ajanı Valerian'ın iki kitabını okudum. Remzi yayınlamış. kendileri Demirbaş'a rakip olabilecek tek yayınevi sanırsam. 7 kitaplık Cutlass'ı 5'te, Thorgal'ı yine 5'te kaç kitaplık olduğunu bilmediğim Uzay Zaman Ajanı'nı 2. kitapta bırakmışlar. Asterix'te mutlu sonu görebildik şükür. Bir de artısı kitapları düzgün bir edisyonla basması :)
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

Gambit

Alıntı yapılan: alan ford - 12 Haziran, 2013, 22:40:30
. Remzi yayınlamış. kendileri Demirbaş'a rakip olabilecek tek yayınevi sanırsam

Doga seni severim bilirsin ama haksizliga gelemiyorum ben arkadas, boyle mesaj olmaz olsun

Demirbas yillardir bu piyasada ve bitmek bilmeyen bir arzu ve azimle kendini "daha kotu nasil olurum" diye calismis, arastirmis ve kendisini gelistirip  surekli daha kotuye gitmeyi becerebilmis tek ve essiz bir yayinevi. Remzi gibi arada sirada hatalar yapan bir yayin evi ile demirbas i kiyaslaman adaletli olmadi, yakistiramadim sana

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: hanac - 12 Haziran, 2013, 10:46:47
NTV den çıkan çizgiroman çok kötüdür.

Sana kitabını tavsiye ederim, yorumlar için bkz.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,2896.0.html

Fuarda Altın Kitaplar'ın standında bayağı bir kitabını gördüm Agatha Christie'nin ancak elimdeki tüm parayı harcamıştım zaten.
Kısmetse seneye fuardan toplarım birkaç kitabını :)

alan ford

Alıntı yapılan: Gambit - 13 Haziran, 2013, 09:50:29
Doga seni severim bilirsin ama haksizliga gelemiyorum ben arkadas, boyle mesaj olmaz olsun

Demirbas yillardir bu piyasada ve bitmek bilmeyen bir arzu ve azimle kendini "daha kotu nasil olurum" diye calismis, arastirmis ve kendisini gelistirip  surekli daha kotuye gitmeyi becerebilmis tek ve essiz bir yayinevi. Remzi gibi arada sirada hatalar yapan bir yayin evi ile demirbas i kiyaslaman adaletli olmadi, yakistiramadim sana

;D Demirbaş kendinden başka rakip tanımıyor katılıyorum. Ama Demirbaş olmasaydı Remzi'de başa güreşirdi diyeyim. En azından 2 kitap kalan Jim Cutlass'ı tamamlasalardı.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

ercoktay

Son 15 gündür bir tane bile çizgi roman okumadım. İçimden hiç okumak gelmiyor. Haberleri okudukça insanın zaten bir şey yapası da gelmiyor.

kalidor

Dylan Dog maxi 6. Albümü bitirdim. Maceralar fena değildi, Dylan forever ve ana seriye öncelik lütfen
Crom! Ölüleri Say...

rumar80

Sevgili Dean'e selam ederek Essential Captain America'ları okumaya başladım. Toplam 6 cilt. İlki bitti. Şimdi ikincisindeyim. Yakında da Alfa'nın yayınladığı maceralara geleceğim.

dean

Alıntı yapılan: rumar80 - 14 Haziran, 2013, 13:45:14
  Sevgili Dean'e selam ederek Essential Captain America'ları okumaya başladım. Toplam 6 cilt. İlki bitti. Şimdi ikincisindeyim. Yakında da Alfa'nın yayınladığı maceralara geleceğim.

Ed Brubaker'ın Captain America dönemini bitirim muhtemelen Essentialları da okurum.

rumar80

13gezegenden Death of Red Skull'ı aldım. 290-300 sayıları içeriyor. İki ihtiyar (gerçekten ihtiyar) ölümüne mücadele ediyorlar. Aklında bulunsun.

pizagor

Miles Morales'in siyahi Örümcek Adam oluşunu okuyorum, kitap ilk 5 sayının toplandığı bir TPB. Bendis bence bu sefer biraz zayıf kalmış, Stan Lee'yi taklit etmenin ötesine pek de geçememiş...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

yalcinerol345

Şu sıralar vakit bulabiliyorum.Arka arkaya Sandman okuyorum.4.cilt özellikle muhteşem.Sonradan öğreniyorum ki bu sayı ödül almış.Şimdi 6.cildi okuyorum.Bu sayıdaki Amerika'nın ilk ve son imparatorunun hüzünlü öyküsü yine çok etkileyiciydi.

rumar80

Eş zamanlı olarak Essential Captain America ve Julia okuyorum.
   Captain America'nın 3. cildine geldim. Bu cildin son iki sayısı ile Alfa'nın yayınladığı maceralara geliyoruz.
   Ancak şunu da söylemeliyim ki Alfa bence Captain America'ya başlamak için doğru bir yer seçmiş. Çünkü şu ana kadar okuduklarım maeralar hep vasat düzeyde. Benim için tek güzel yanı Nick Fury'nin sık sık karşımıza çıkması.