Avengers (Fresh Start) - Gerekli Şeyler

Başlatan dean, 14 Eylül, 2019, 15:53:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

YENİ BİR ÇAĞ!

DÜNYA'NIN EN KUDRETLİ KAHRAMANLARI İÇİN!

🇺🇸STEVE ROGERS. 🕶TONY STARK. ⚡️THOR ODINSON. Üç büyükler sonunda bir arada - hem de dünyayı altı yüz metre boyundaki Semavilerden korumak için tam zamanında! 👊 Son Sürü'nün gelişine hazır olun! Yeni bir Avengers ekibi toplanırken, çağrıya kim cevap verecek? Black Panther ve Doktor Strange, dünyanın merkezinde hayatları için savaşırken, Captain Marvel da gökten yağan ölüm ve yıkımla çarpışıyor. Peki, vahşi She-Hulk ve yepyeni Ghost Rider ne yapacak? Ayrıca, bir Yalanlar Prensi olmazsa, hiçbir Avengers tam olarak bir araya gelmiş sayılmaz! Ayrıca, Kara Semavilerle Odin'in tarih öncesi Avengers ekibinin arasında nasıl bir sarsıcı bağlantı var⁉️

Nightrain

Gerekli Şeyler, Marvel basan yayınevleri arasında net en iyisi.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

ZGeralt

Gerekli 'yi  tebrik ediyorum. Normalde takip etmeyi bırakmıştım Avnegers'ı sırf bu kadar güncele yaklaştılar diye alacağım bu seriyi de.

Bilal ceylan

Conan'lı, punisher'li avengers serisine az kaldı o zaman. Güzel haber.

hennessy

Gereklinin tüm avengers serisini aldım ve okudum, bunu da alacağım.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Nightrain

3.ciltten sonra, Avengers: No Road Home ve Savage Avengers basılacak sanırım. No Rode Home adlı mini seride; Barbar Conan, Marvel evrenine giriş yapıyor.

darkwood

Serinin eksiksiz olarak devam etmese güzel, bu kitabı da arşivimize ekleyeceğiz artık.
Darkwood Sakinleri..

dayıcomics

Ben diğerlerini bitiremeden, yenilerini basıyorlar. Gerekli şeyler Flash gibi maşallah :) keşke baskısı kalmayanları da yeniden bassalar.

Nightrain

STEVE ROGERS. TONY STARK. THOR ODINSON. Üç büyükler sonunda bir arada - hem de dünyayı altı yüz metre boyundaki Semavilerden korumak için tam zamanında! Son Sürü'nün gelişine hazır olun! Yeni bir Avengers ekibi toplanırken, çağrıya kim cevap verecek? Black Panther ve Doktor Strange, dünyanın merkezinde hayatları için savaşırken, Captain Marvel da gökten yağan ölüm ve yıkımla çarpışıyor. Peki, vahşi She-Hulk ve yepyeni Ghost Rider ne yapacak? Ayrıca, bir Yalanlar Prensi olmazsa, hiçbir Avengers tam olarak bir araya gelmiş sayılmaz! Ayrıca, Kara Semavilerle Odin'in tarih öncesi Avengers ekibinin arasında nasıl bir sarsıcı bağlantı var?

Fiyat: 40 TL
Sayfa Sayısı: 160

BAHADIR

Alıntı yapılan: dean - 14 Eylül, 2019, 15:53:05
Yeni bir Avengers ekibi toplanırken, çağrıya kim cevap verecek?

Toplana toplana bitiremediler... Gene toplansınlar bakallım ne olacak...

gamlıbaykuş

Bu dönemini almayı istiyorum. İnşallah yine karman corman hallere sokmazlar ya da üç beş sayı sonra sıfırlama yoluna gitmezler.
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

hennessy

hennessy

Odin ve dostları tarafından milyon yıl önce toprağa gömülen Semaviler Loki tarafından geri getiriliyor. Dağılmış olan Avengers'ı toplamak için bir lider lazım. Ghost Rider neyin peşinde, Odin kara panter den ne istiyor ?
Ben ekibi de aksiyonu da konuyu da sevdim. She Hulk, Ghost Rider ve diğerleri uyum içinde. 7/10

dean

Karşınızda Muhteşem Avengers Dağı!

Kara Semavilere Karşı Dünyayı Sarsan Savaşlarının Ardından yeni Avengers takımı resmi olarak kuruldu - ve Dünya'nın tepesinde yepyeni bir üsleri de var. Oradan intikam peşindeki Namor ve Defenders of the Deep'e ve Rusların süper askerleri Winter Guard'a karşı koyacaklar! Ek olarak; A.B.D. Hükümetinden şok edici bir sürpriz! Yepyeni Wakanda Ajanları! M.Ö. 1.000.000 Avengers gizemi derinleşiyor! Hangi şok edici karakter Avengers'ın yeni üyesi olacak? Marvel Evreni'nin başlangıcını bildiğinizi sanıyorsanız çok yanılıyorsunuz! Alevler içindeki bir tüylü mamuta binen ve çok tanıdık bir düşmanla savaşan İlk Ghost Rider'ın tarih öncesi kökenine tanık olun!

Sayfa Sayısı: 168
  Etiket Fiyatı: 42 TL

hennessy

Merak ettiğim bir seri başlıyor. Gerekli Şeyler sayesinde tam takım Avengers okudum yıllarca.