Avengers (Fresh Start) - Gerekli Şeyler

Başlatan dean, 14 Eylül, 2019, 15:53:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

İkinci kitap bitti. Atlantis kralı Avengers'a büyük bir savaş açamay hazırlanıyor. Black Panther yeri Avengers lideri oluyor ve öyle bir ekip topluyor ki sanırım Avengers tarihinde bu kadar adam olmamıştır.

Ajan Coulson bunun neresinde ve ölümden geri dönüyor... 7/10 Bu reisi iyi gidiyor...
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

dean

Transilvanya Yanıyor... Kan emicilerin savaşı tüm dünyayı kaosa sürüklüyor! Gizemli Shadow Colonel ve onun yeni Yaşamayanlar Lejyonu ölüm saçan kafalarında tek bir soruya cevap arıyor; Dracula nerede? Ve eğer onu ilk önce Avengers bulursa düşmanları mı olacak yoksa müttefikleri mi? Dünya'nın En Kudretli Kahramanları bir uzmandan yardım istiyor - Avengers'a hoş geldin Blade! Fakat Ghost Rider ölümcül bir düşmana mı dönüşüyor? Ortalık yatışıp da vampirler arasında yeni bir düzen kurulduğunda Lanetlilerin Lordu kim olacak? Ayrıca; M.Ö. 1.000.000 yılından Iron Fist sizleri tarih öncesi bir yolcukluğa çıkaracak! Ejderha Shou-Lao'nun kalbinin gücünü ilk dizginleyen kişi olan ilkel kadını tanıyın!

Sayfa Sayısı: 112
  Etiket Fiyatı: 42 TL

afu

3. kitabı çıkan bu seriyi okumadan önce, okumamız gereken seriler var mı?
Bu seriden başlanırsa anlaşılmayan konular olacak mı?

dean

Alıntı yapılan: afu - 05 Kasım, 2020, 11:41:31
3. kitabı çıkan bu seriyi okumadan önce, okumamız gereken seriler var mı?
Bu seriden başlanırsa anlaşılmayan konular olacak mı?

Sadece şunu okumak yeterli;

http://altinmadalyon.com/altin/tr-de-yayinlananlar-356/marvel-legacy-gerekli-seyler/