Avengers Cadılar Bayramı Özel - Gerekli Şeyler

Başlatan hanac, 24 Ekim, 2019, 08:32:12

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

gamlıbaykuş

Bugün fuardan aldım ve hemen okuyup aradan çıkarmak istedim. Hiç beklediğim gibi olmadı. Beni ters köşe yaptı, umduğumdan iyi çıktı.
Tek sayılık bir fasikül ve 5 kısa maceradan oluşuyor. Daredevil, Fantastik Dörtlü, Captain Amerika ve Demir Adam, Punisher ve son olarak Wolverine öykülerde ki karakterler. En çok beğendiğim öykü kesinlikle Daredevil " Aç gözünü, açarlar gözünü" hikayesi oldu.
Dediğim gibi bu tarz birşey beklemiyordum. Bir şans verin derim.
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Bloodslince

Alıntı yapılan: gamlıbaykuş - 28 Ekim, 2019, 00:43:01
Bugün fuardan aldım ve hemen okuyup aradan çıkarmak istedim. Hiç beklediğim gibi olmadı. Beni ters köşe yaptı, umduğumdan iyi çıktı.
Tek sayılık bir fasikül ve 5 kısa maceradan oluşuyor. Daredevil, Fantastik Dörtlü, Captain Amerika ve Demir Adam, Punisher ve son olarak Wolverine öykülerde ki karakterler. En çok beğendiğim öykü kesinlikle Daredevil " Aç gözünü, açarlar gözünü" hikayesi oldu.
Dediğim gibi bu tarz birşey beklemiyordum. Bir şans verin derim.

Biraz önce okudum. Cidden o kadar iyi miydi ya? 32 sayfa tek bir hikaye olsa belki ama birbirinden farklı 5 öykü var ve normal olarak kısalar.

Daredevil evet güzeldi ama yavaş yavaş sakin sakin okumak lazım. Hızlıca bitiyor zaten. Konusu güzeldi Daredevil'in. Cap, Dead ve Iron Man'de fena değildi.

Genel olarak çok beğenmedim. Okumayan bir şey kaybeder mi? Bence kaybetmez. 100 sayfa olsa tadı farklı olurdu mesela. Ayrıca harf hatası bir iki tane. Zaten kaç balon var ki hatasız çıkaramıyorlar o da ayrı bir konu.
"Gotham'ın beyaz şövalyesini aldım ve bizim seviyemize indirdim. 
Çok zor olmadı.
Bildiğin gibi delilik yerçekimi gibidir.
Sadece hafifçe itmek gerekir."
[shadow=red,left]Joker[/shadow]

gamlıbaykuş

Evet bana göre gayet iyiydi. Kısa olması önemli değil, 100-200 sayfa okuyup da yazana da yazdirana da sövdüğüm çok olmuştur. Ben keyif aldım okurken bu bana yeter.

Bloodslince

Alıntı yapılan: gamlıbaykuş - 31 Ekim, 2019, 22:06:46
Evet bana göre gayet iyiydi. Kısa olması önemli değil, 100-200 sayfa okuyup da yazana da yazdirana da sövdüğüm çok olmuştur. Ben keyif aldım okurken bu bana yeter.

Demek istediğim, dolu bir 100 sayfa tabi. :) Çizimler nasıldı sizce?
Çok zor olmadı.

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: BLooDSLinCe - 31 Ekim, 2019, 23:02:56
Demek istediğim, dolu bir 100 sayfa tabi. :) Çizimler nasıldı sizce?

Çizimler için genel anlamda iyi diyebilirim.

pizagor

Muhteşem kapağı dışında kayda değer çok da birşey bulamadım açıkçası. Beklentiyi çok yükseltmemek lazım...

Bu arada iki kapak da çok hoşuma gitti, diğerini de alacağım...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

ZGeralt

Adı üstünde cadılar bayramına özel çerezlik mini öyküler.
Eh işte kategorisinde yer buldu benim için.

Daredevil hikayesinin - yine ,yeniden,bu özel sayıda bile:) - en güzel hikaye olduğunu düşünüyorum.

rumar80

Bloodslince

Alıntı yapılan: rumar80 - 16 Kasım, 2019, 16:12:14
Çerez gibi evet. Ama bence olmamış.

Alıntı yapılan: pizagor - 08 Kasım, 2019, 09:42:26
Muhteşem kapağı dışında kayda değer çok da birşey bulamadım açıkçası. Beklentiyi çok yükseltmemek lazım...

Bu arada iki kapak da çok hoşuma gitti, diğerini de alacağım...

Kapaklar çok güzel ben de çok sevdim ama o hissi kısa hikayelerde bulamıyoruz maalesef. Beklentiyi yükseltmemek adına evet alınıp okunabilir. Çok fasikül okuyan biri değilim acaba sorun bende mi demiştim, neyse ki sorun yok sanırım. :))
Çok zor olmadı.

Nemo

Özel Alfa Ajanı