Marry Grave - İthaki (Devam ediyor)

Başlatan TKnKT, 18 Kasım, 2022, 12:58:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

TKnKT

Marry Grave - Cilt 1

Yazan/Çizen: Hidenori Yamaci
Çeviri: Özlem Mete
Yayın Tarihi: Kasım 2022
Sayfa Sayısı: 208
Kağıt: 65.gr holmen
Boyut: 11,2 x 17,6 cm
Etiket Fiyatı: 48₺
Tanıtım Metni: SEVGİLİYE ADANAN KUTLU YOLDA ZORLU BİR YOLCULUK. "AŞK" VE "ÖLÜM"ÜN İÇ İÇE GEÇTİĞİ KARANLIK FANTAZİNİN PERDELERİ AÇILIYOR!!!

İblislerin yuvalandığı bir çağ, ölümün kapıda olduğu bir dünya. Kutsanmış çiftin aşk hikâyesi başlıyor.

"Ölüleri diriltme yolu"nun yazılı olduğu Ölü Adamın Tarifi'ni yanına alıp bu büyünün malzemelerini toplamak için yolculuk eden bir adam, Riseman Sawyer. Amacı, tabutunda yatan karısı Rosalie'yi diriltmek. Fakat kahramanımızın bir sırrı var...
"The man who opens topics faster than his shadow"

darbove

Zorla bitirtilmiş seri diyorlar. Tema olarak hoş ama sonu aceleye getirilmiş işler kabak tadı verebiliyor. İşin mutfağında olmadığımdan bilmiyorum seri itelenmiş olabilir. Shogakukan'da tonla güzel seri varken bu seri olmadı. Gerçi alınabilecekleri opsiyonlamış olabilirler yada ithakiye şunları basın hele gerisine bakarız denmiş olabilir. Sadece tahmin yürütüyorum.
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

Nightrain

Alıntı yapılan: darbove - 18 Kasım, 2022, 14:26:05
Zorla bitirtilmiş seri diyorlar. Tema olarak hoş ama sonu aceleye getirilmiş işler kabak tadı verebiliyor. İşin mutfağında olmadığımdan bilmiyorum seri itelenmiş olabilir. Shogakukan'da tonla güzel seri varken bu seri olmadı. Gerçi alınabilecekleri opsiyonlamış olabilirler yada ithakiye şunları basın hele gerisine bakarız denmiş olabilir. Sadece tahmin yürütüyorum.

Japonya'da tutmayınca apar topar final yapmışlar.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Marry Grave-2

Sawyer ölen karısı Rosalie'nin tabutunu sırtlanmış vaziyette, onu geri getirmek için yola devam ediyor. Güvenilir dostları giderek artıyor ve artık daha hızlı ilerliyor. Bu yollar Rosalie'nin de geçtiği yollar. Onun Sawyer için anlattığı, bir başka aşk ve ölüm öyküsü açığa çıkıyor! Rosalie'nin sırrı orada saklı...

Etiket Fiyatı: 48 TL

hanac

Marry Grave-3

ÖLÜ KARISINI DİRİLTMEK İÇİN ÇIKTIĞI YOLCULUK GEÇMİŞİN İZİNİ SÜRÜYOR. ÖYKÜMÜZ, SAWYER'IN ÇOCUKLUĞUNA, İKİSİNİN TANIŞTIĞI GÜNLERE UZANIYOR!

Sawyer çıktığı zorlu yolculukta, malzemelerde bulunan büyüyü kullanarak iblislerle amansız mücadelesine devam ediyor. Rosalie'yi diriltmek için düştüğü yolda büyük bir azimle ilerliyor. Öykümüz Sawyer'ın çocukluk yıllarına geri dönüyor. Yalnız bir çocuk olan Sawyer'a yaşama gücü veren kişi kimdi? Ve sevgili karısı Rosalie ile nasıl tanıştılar? İkisinin zamanı aşan hislerinin kaynağı ortaya çıkıyor.

Yayın Tarihi: Haziran 2023
Sayfa Sayısı: 200
Etiket Fiyatı: 54 ₺  Haziran 2023 Fiyatı 54 ₺

hanac

Marry Grave Cilt 4
Toplam 5 Cilt, kaldı 1 Cilt.

GEÇMİŞTEKİ BÜTÜN ÜMİTLER VE ÜMİTSİZLİKLER ORTAYA ÇIKIYOR.

Genç Sawyer ve Rosalie, Cape Side'da mutlu mesut yaşamaktadır. Derken aralarında özel duygular filizlenir. Ne var ki kısacık bir mutluluğun ardından trajedi çıkagelir. İki sevgilinin kaderi bu öyküde ortaya seriliyor. Ve günümüze döndüğümüzde ise şoke edici bir karşılaşma Sawyer'ı bekliyor.

Yayın Tarihi: Aralık 2023
Etiket Fiyatı: 110 ₺