2023 Mart - Çizgi Roman Listesi

Başlatan TKnKT, 01 Mart, 2023, 19:35:55

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

noir

Yanlış bilmiyorsam yarım kalmıştı Akılçelenin bastıkları. Ancak Epsilon 3. hamura basıyormuş, hiç hoş olmadı  :-\ 

karlıova

Listede Southern Bastards 3 ve 4 dikkatimi çekti. Orijinalinden okuyup çok sevdiğim bir seriydi, iyi yazılan ve resimlenen. Aksiyonu bol, Amerikan güneyini cok iyi hissettiren bir okumalık. Biraz Scalped havasında, zaten o serinin de yazarı olan Alabama'lı Jason Aaron'dan. Forumda bir başlığı olması lazım. Her ne kadar seri iptal edildiğinden dolayı yarım kalsa da çıkan albümleri tavsiye ederim. Marmara tüm seriyi basarak iyi bir iş yapmış oldu.

pizagor

Alıntı yapılan: TKnKT - 14 Mart, 2023, 19:12:35Evet, Akılçelen Kitaplar tarafından ~10 yıl önce basılan eseri Epsilon yeniden basıyor.

Akılçelen orijinal boyutunda basıyorken Epsilon Türkçe comics ölçülerinde olacak gibi.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

pizagor

Alıntı yapılan: karlıova - 15 Mart, 2023, 18:57:10Listede Southern Bastards 3 ve 4 dikkatimi çekti. Orijinalinden okuyup çok sevdiğim bir seriydi, iyi yazılan ve resimlenen. Aksiyonu bol, Amerikan güneyini cok iyi hissettiren bir okumalık. Biraz Scalped havasında, zaten o serinin de yazarı olan Alabama'lı Jason Aaron'dan. Forumda bir başlığı olması lazım. Her ne kadar seri iptal edildiğinden dolayı yarım kalsa da çıkan albümleri tavsiye ederim. Marmara tüm seriyi basarak iyi bir iş yapmış oldu.

Bende orijinal fasiküllerinin tamamı olduğunu düşünürken bir de 21. fasikül varmış.

Kinowa59

Ooo hoş geldiniz Julia hn. Hoş geldiniz western'in gece kartalı. Mylos aylık 703 No' lu Tex'i okumak için 704 sayıyı gün sayarak bekliyordum. Hoşgeldiniz kütüphanemin kralı . Hoşgeldiniz kütüphanemin kraliçesi.

Kinowa59

Merhaba sayın Rossi. İtalya'da olduğu gibi, aylık Tex No 704 sayıda, (Mylos Tex aylık seri No 2) Tex posteri ve Tex çıkarması hediye edilecek mi . Bilginiz var mı acaba.

DAMPYR

Demekki gaz işe yarıyor bak mylos nasılda bi hevesle yayınlarını çıkartıyor aynen böyle devam iyi gidiyorsunuz O0

Animvader

Kitaplar ay içindeki çıkma sıralarına göre değil de Comics, Fumetti, Manga vs. diye sıralansa fazla mı zahmetli olur? Ne çıkmış diye bakarken mangaların içinde arıyorum  ;D

DAMPYR

Zaten az sayıda fumetti ve comics çıktığı için mangaların içinde hemen sırıtıyorlar ;D  ben bi bakışta hemen görüyorum

DAMPYR

Yayınlanmayan manga kalmadı herhalde yayınlacak manga kalmayınca ne yapacaklar çok merak ediyorum

dean

Alıntı yapılan: DAMPYR - 19 Mart, 2023, 14:29:41Yayınlanmayan manga kalmadı herhalde yayınlacak manga kalmayınca ne yapacaklar çok merak ediyorum

Daha yeni yeni yüzeyini kazıdık sadece. Daha o kadar çok ve o kadar güzel manga var ki Turkiyede yayınlanmayan.

DAMPYR

Alıntı yapılan: dean - 20 Mart, 2023, 23:09:24Daha yeni yeni yüzeyini kazıdık sadece. Daha o kadar çok ve o kadar güzel manga var ki Turkiyede yayınlanmayan.
En İyilerini Seçip Yayınlasalar Bari, Madem Uzun Süre Daha Yayınlanacak...

labirent

Ben Fumetticiyim, üstüne para verseler manga okumam.

dean

Alıntı yapılan: DAMPYR - 20 Mart, 2023, 23:11:43En İyilerini Seçip Yayınlasalar Bari, Madem Uzun Süre Daha Yayınlanacak...

Herşeyde olduğu gibi mangada da popüler olanlar, çok iyi seriler, kültleşmiş maceralar, zamansız klasikler bir çok seri var. Aşırı popüler ve kaliteli hikayelerle başladık. Kültleşmiş bazı serilerle devam ettik. 10 yılı aşkın sürede farklı yelpazeden çok önemli seriler basıldı. Şu anda piyasada güzel diyeceğimiz bir çeşitlenme var. Eksik olan bazı kült mangalar var. Onlarda zamanla basılacaktır. Manga kitlesi çok büyük ve çeşitli. Henüz Türkiye de hiç çıkmamış manga türleri bile var.

pizagor

Alıntı yapılan: labirent - 21 Mart, 2023, 07:42:49Ben Fumetticiyim, üstüne para verseler manga okumam.

Ne yalan söyleyeyim ben de birçok mangaya karşı bu kadar keskin olmasa da benzer hisler besliyorum. Beğendiklerim, keyifle okuduklarım illaki var ama büyük kısmı bana hitap etmiyor. Yıldız Bekçisi Köpek gibi ağlaya ağlaya okuduklarım da var, Deathnote ilk 'story arc'ı gibi ya da Öldür Yeter gibi çok yaratıcı bulduklarım da. Ama maalesef bazılarını kafam, algım almıyor.