Gotham Tv Series

Başlatan dean, 15 Ocak, 2014, 16:43:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doktor1881

gotham seyredeyim dedim kaldığım bölümü bulana kadar canım sıktı 6. bölümde kalmışım diziyi  ne kadar ihmal etmişim şimdi arayı kapatma zamanı

dean

hennessy

Her bölüm bitirdikten sonra kendime aynı soruyu soruyorum ben bu diziyi neden izliyoruç
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

lampard

Alıntı yapılan: Batman - 10 Şubat, 2015, 21:49:36
Her bölüm bitirdikten sonra kendime aynı soruyu soruyorum ben bu diziyi neden izliyoruç

Ben bıraktım, hayat Gotham'sız çok daha iyi, herkese tavsiye ederim  :)

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: lampard - 10 Şubat, 2015, 22:05:58
Ben bıraktım, hayat Gotham'sız çok daha iyi, herkese tavsiye ederim  :)

+1

üç bölüm katlanabilmiştim :)

dean

İlk bölümü izledikten sonra

"o gece oturup düşündüm. oğlum Gürkan dedim kendi kendime, yolu yok çekeceksin. isyan etmenin faydası yok, kaderin böyle, yol belli, eğ başını,usul usul yürü şimdi. o gün bugün usul usul yürüyorum işte."

Yukarıdaki tirat bütün kötü çizgi roman uyarlamalarınadır.

Gün gelecek de Gotham dizisi sayfasında Zeki Demirkubuz göndermesi yapacağım aklıma gelmezdi  ;D ;D ;D

Chuck

Bende ya 6 ya 7 de bırakmıştım. Şu an farkettimde aklıma bile gelmemiş. .
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

Ahmet Oktay

Ben daha hiç başlamadım, yazın izlerim diyordum ama hiç başlamamak en iyisi galiba ;D

rumar80

Gottan diye bir dizi mi var?  ;)

doktor1881

İlk yayınlandığı, hatta yayınlanacağı zamanlarda bile dizide The Joker'in kim olduğu, olacağına dair çılgınca teoriler üretildi, sorular havada uçuştu. Şu karakter The Joker olabilir mi? Evet, evet Oswald The Joker'in ta kendisi?! Şeklinde dizinin hayranları tarafından fikirler ortaya atıldı.

Artık umutlar tükenmişti ki "The Blind Fortune Teller" adıyla izleyeceğimiz 16. bölümün tanıtımıyla sis perdesi aralanmış oldu. Batman'in öncesini anlatan dizi, belirli bir çizgi romana göre ilerlemiyor. Bu nedenle The Joker'in olup olmayacağını son ana kadar kestirebilmek olanıksızdı                                                                                                  16. bölüm Jenerikte şöyle söyleniyor: The Riddler ile tanıştınız, Catwoman'ı izlediniz, The Penguin'i biliyorsunuz. Gotham'ın sonraki kötü ismi "şaka değil" Ardından gelen kahkaha sesi artık The Joker'a kavuştuğumuzun adeta bir kanıtıydı.                                                                                                                   Hatırlayacağınız üzere, The Joker'in ne çizgi romanlarda, ne de filmlerde bir geçmişi yok. Yani bir hikayesi yok. ACE Chemicals'ta bir kaza geçirene kadar toplumdaki herhangi bir vatandaştan farkı yoktu. Bakalım Gotham ekibi The Joker'a nasıl bir kimlik oluşturacak, hep birlikte göreceğiz   

Shameless'tan tanıdığımız Cameron Monaghan samimi bir şekilde söylüyorum, The Joker için muhteşem bir seçim olmuş. Görünümü, mimikleri, saçı ve gülüşü ortaya çok başarılı bir Joker'in doğacağını gösteriyor.

doktor1881

Dizinin 18. bölümü gelmiş Ama uzun aradan sonra ben diziye 6. bölümle dönüş yaptım Dizi Keçi adam etrafında dönerken (seyreden hiç kimse keçiyi kesinlikle tahmin edemez) Asıl bomba '' I'm Oswald Cobblepot ''

doktor1881

7.bölüm şimdiye kadar ki en güzel bölüm idi.Penguen yükselen bir değer.Zekası ile müthiş. Diğer yükseleni ise Gordon.Doğru bildiği yolda direkt gidiyor.Karakol sahnesi müthiş idi

doktor1881

8. bölümün adı Mask. 'Maske yüzü saklar,ama ruhu serbest bırakır' Bölümdeki kötü adamın sözü. Bu bölümde Bruce ve Jimm Gordon'un içindeki savaşçı kişilikler ortaya çıkmaya başlar.

doktor1881

9.bölümde Bruce ilk çocukluk aşkını Cat ile yaşarken,Jim Barbara'nın evi terketmesiyle yıkılıyor.Bu arada Barbara hayatını yaşıyor.Penguen zekasıyla işleri çözüyor.Birde ana konu bombacı hikayesi ama o dolgu malzemesi

doktor1881

10. bölüm Gotham dizisine hiç yakışmayacak kadar ;D ;D yüksek tempoda başladı,aynı tempoda sürdü. Bir nefesde izletti kendini.10 numara bir bölümdü ve Jim Gordon'un Arkham Akıl Hastanesi Polisliğine sürülmesi ile sonlandı. Cat'in peşindeki suikast timinin lideri güzelliği ile göz kamaştırdı