BATMAN'İ İSTİYORUZ..

Başlatan V, 30 Haziran, 2010, 23:15:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gamlıbaykuş

Ağır da olsa DC ve Warner Bros'a bir iki kelime edeyim:

Beter olursunuz inşallah da telifleriniz yerlerde sürünür.

Bir daha DC kökenli filmleri sinemada izlemeyeceğim, daha sonra indirir izlerim. Size para kazandırmak yok :)

Tasvip etmesem de internette Türkçe'ye çevrilmiş DC yayınları var onları okurum, muhtaçmıyız lan size hırtolar :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

hennessy

Kesin bu DC nin başında da Lucas'ın bir akrabası olmasın :) Herşey para olmuş hani kazanmasanız gam yemeyeceğiz. Diyorsunuz Amerika'da para basıyoruz ne gerek var dünya ya başınıza daş düşer binalarınızı uzaylılar basar emi
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

pearl jam

Alıntı yapılan: hennessy - 17 Ocak, 2012, 22:06:05
Kesin bu DC nin başında da Lucas'ın bir akrabası olmasın :) Herşey para olmuş hani kazanmasanız gam yemeyeceğiz. Diyorsunuz Amerika'da para basıyoruz ne gerek var dünya ya başınıza daş düşer binalarınızı uzaylılar basar emi

Alıntı yapılan: hüzünlü flüt - 17 Ocak, 2012, 19:02:06
Ağır da olsa DC ve Warner Bros'a bir iki kelime edeyim:

Beter olursunuz inşallah da telifleriniz yerlerde sürünür.

Bir daha DC kökenli filmleri sinemada izlemeyeceğim, daha sonra indirir izlerim. Size para kazandırmak yok :)

Tasvip etmesem de internette Türkçe'ye çevrilmiş DC yayınları var onları okurum, muhtaçmıyız lan size hırtolar :)

İkinizin de ağzınıza sağlık  ;D

Carnage

İşin özeti:Warner Bros'un umrunda bile değiliz. Dijital ücretleri sayfa başına 20 dolar bile olsa 144.sflık bir dergiden kazanacağı 2900 dolar. Bu cildin Türkiye'de 30 tl'den yayınlandığını,%8 komisyon aldıklarını ve 2000 sattığını düşünelim. 4800 Tl eder. Yani optimum koşullarda bile WB'nin Türkiye'de yayınlanan bir ciltten 10.000 tl'nin üzerinde para kazanması imkansız. DC'ye ödenecek bu paralar Türkiye'deki yayıncıyı batırmaya yeter-baskısı,çevirmen ücreti ve diğer masrafların da eklendiğini düşünürsek kâra geçmeleri imkansız-,ancak DC'nin dişinin kovuğunu bile doldurmaz.

yunusmeyra

hocam ,aslında sorun ,gelecekte olası piyasaların oluşması ve sadece "kar" için bu topraklara gelecek olmalarının (dc v.s.den bahsediyorum..)garanti olmasına rağmen bu adamlara bağımlılık göstermemizde mi :'(..yani demem o ki her türlü yerli üretimin zamanı gelmemiş mi..yayın evleri ne olursa olsun risk için bile yerli üretimleri desteklemeli..en azından başlangıta belli bir yerli üretim kotaları olmalı..bu da farklı bir başlık yine ???
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: yunusmeyra - 18 Ocak, 2012, 00:14:26
hocam ,aslında sorun ,gelecekte olası piyasaların oluşması ve sadece "kar" için bu topraklara gelecek olmalarının (dc v.s.den bahsediyorum..)garanti olmasına rağmen bu adamlara bağımlılık göstermemizde mi :'(..yani demem o ki her türlü yerli üretimin zamanı gelmemiş mi..yayın evleri ne olursa olsun risk için bile yerli üretimleri desteklemeli..en azından başlangıta belli bir yerli üretim kotaları olmalı..bu da farklı bir başlık yine ???

Ben de yerli üretimden yanayım ve öncelikle Devrim Kunter'in Seyfettin Efendi'nin Olağanüstü Maceraları uzun soluklu olarak kitaplaştırılmalı. Aynı düşüncede olmaya bilirsiniz ama hazır Aslan Şükür usta da ön plana çıkmışken güzel kapaklarla bezenmiş Yüzbaşı Volkan serisi tamamlanmalı...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Cantürk

Bu koşulllarda Batmani ancak NTV yayınları basar. Onlarla temas kurmak lazım.

hasan, bence bir kampanya başlat bu konuda :)

hanac

Alıntı yapılan: Cantürk - 24 Mart, 2012, 14:33:20
Bu koşulllarda Batmani ancak NTV yayınları basar. Onlarla temas kurmak lazım.
hasan, bence bir kampanya başlat bu konuda :)

Tamam abi.

NTV Batman yayınlasın kampanyasını başlatalım.

NIC

Cantürk

Bu yüzden anca NTV  basabilir dedim sevgili NIC.

Batman gibi satış potansiyeli yüksk iyi  bir çizgiroman yazık oluyor.

hennessy

hennessy

hennessy

affedlmeyen

İlke Keskin'in DC ile görüşmelerinden anladığım şu oldu benim. Biz artık DC değiliz biz Warner Bross çatısı altında ki bir şirketiz. Warner Bross ne derse o olur. Şu an için çizgi romanlarımızın diğer ülkelerde basılıp satılması bizim için önemli değil. Önemli Warner Bross un ne istediği. Warner Bross gerekirse filmini çeker sizde çizgi romanını okumak yerine gider sinemada filmini izlersiniz.
Ben şahsen bunu anladım bu görüşmelerden.