BATMAN'İ İSTİYORUZ..

Başlatan V, 30 Haziran, 2010, 23:15:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tommikser

Ben yayınlanabileceğini düşünmüyorum ama yayınlayacak kişinin alnından da öperim :-*

Nemo

Hırvatistan'da bile bizden daha çok sayısı yayınlanmışsa, bizim neyimiz eksik diye düşünmekten kendimi alıkoyamıyorum.

Özel Alfa Ajanı

rumar80

Bu kapak bana Batman'i sevdiren çizerlerden, A Death In The Family'nin de çizeri olan ve birkaç yıl önce ölen Jim Aparo'ya ait sanırım.

hanac

Hayali rakamlar ortada dolaştığı için insanlar Batman'den çekiniyor.

Sanki biri Batman yayınlanmasın diye gizli faaliyette bulunuyor.

Nereden çıktı şimdi bu 100.000 $ ??

Bir ara İlke uzun uzun yazmıştı telif detaylarını, linkini bulunca buraya eklerim.

alan ford

Alıntı yapılan: hanac - 11 Temmuz, 2012, 19:34:37

Bir ara İlke uzun uzun yazmıştı telif detaylarını, linkini bulunca buraya eklerim.

Buyrun link burada:
http://www.tersninja.com/turkiyede-neden-batman-yayimlanmiyor ,

Hasan yaşlandıkça yavaşlıyor mu ne ;D
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

hanac

Alıntı yapılan: alan ford - 11 Temmuz, 2012, 19:36:56
Hasan yaşlandıkça yavaşlıyor mu ne ;D

Teşekkürler Doğa.

Yaşlandığımız doğru  :)

Cantürk

Boş verin, İngilizce takip edin.

rumar80

Bu para gerçekse bence de boş verilsin, ama yanlış bilgilendirilme ise o zaman Batman gibi bir karakteri okumamak bir kayıptır. İyi bir kahramanın iyi ve kaliteli düşmanları olur. Joker, Two face, Ra's Ahl Goul vs gibi renkli psikopatlar başka nerede var?

konnektör

Bu kapak beni bir anda 35 sene geriye götürdü. Yanlız beni geriye götüren batman değil kapakta yuvarlak içinde görünen hippi kralı pippi, demir pençe jonny cougar oldu, inanın Tarkanın içinde şadece 2 sayfa yayınlanmasına rağmen Tarkandan çok onu severdim.
*Resmimi hayal ederim ve daha sonra hayalimi resmederim.
Vincent Van Gogh

tommikser

Abi denilenlere göre sayfa başı 24 dolar ayrıca kitap başı cd parası olarak da 1500 dolar isteniyor.Burası sıkıntı olmasa da adamlar en az 10 kitap üzerinden düşündüklerinden iş burada kopuyor.Bİr kitap en az 150 sayfa olsa 150*24*10*1,85=66,600 dolar eder.15bin dolarda diğer ekstra buna birde baskıyı ekleyince dananın kuyruğu kopmuş oluyor.

Cantürk

Alıntı yapılan: konnektör - 11 Temmuz, 2012, 23:03:19
Bu kapak beni bir anda 35 sene geriye götürdü. Yanlız beni geriye götüren batman değil kapakta yuvarlak içinde görünen hippi kralı pippi, demir pençe jonny cougar oldu, inanın Tarkanın içinde şadece 2 sayfa yayınlanmasına rağmen Tarkandan çok onu severdim.

Aynen Üstad, ben de öyle.

Cantürk

Alıntı yapılan: gunessemerci - 11 Temmuz, 2012, 23:17:09
Abi denilenlere göre sayfa başı 24 dolar ayrıca kitap başı cd parası olarak da 1500 dolar isteniyor.Burası sıkıntı olmasa da adamlar en az 10 kitap üzerinden düşündüklerinden iş burada kopuyor.Bİr kitap en az 150 sayfa olsa 150*24*10*1,85=66,600 dolar eder.15bin dolarda diğer ekstra buna birde baskıyı ekleyince dananın kuyruğu kopmuş oluyor.

Bu durumda, sadece  yuh denir.

alan ford

Alıntı yapılan: gunessemerci - 11 Temmuz, 2012, 23:17:09

O 1.85 nereden çıktı yahu. Hem hesabı türk lirasına çevir hem de hesabı dolar üzerinden geçir oh valla.  ;D

tommikser

Opppps haklısın abi dolar konuşa konuşa tl yazacağıma dolar yazmışım.Bu arada doğa abi otomatik piyanoyu buldum ve aldım gelmesini bekliyorum.Serçe kimin kitabıydı?

alan ford

Maria Dorian Russel. Piyasada bulunabiliyor hala