BATMAN'İ İSTİYORUZ..

Başlatan V, 30 Haziran, 2010, 23:15:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pizagor

Alıntı yapılan: rumar80 - 08 Ocak, 2013, 14:22:54
  Özgür'e sonuna kadar katılıyorum. Çok doğru bir istek.
Ancak yeni 52'de bazı durumlar kafa karıştırabilir:

Damian kimdir?
  Annesi kimdir?
  Jason Todd nasıl döndü ve iyi oldu?
  Tim Drake neden Robin'liği bıraktı gibi

Boşluklar için önce Moz Dede'ye sonra wikipedia'ya güvenimiz tamdır :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

kandorlu

Alıntı yapılan: rumar80 - 08 Ocak, 2013, 14:22:54
  Özgür'e sonuna kadar katılıyorum. Çok doğru bir istek.
Ancak yeni 52'de bazı durumlar kafa karıştırabilir:

Damian kimdir?
  Annesi kimdir?
  Jason Todd nasıl döndü ve iyi oldu?
  Tim Drake neden Robin'liği bıraktı gibi

Bence bunlar bilgilendirici editöryal yazılarla açıklana bilecek şeyler daha öncede yapılmamış şeylerde değil

marmara çizginin x men omnibus yayını nı hatırlayın x men tarihine çok geniş bir şekilde deyinilmişti yada sadece

hikayeyle ilgili karakterlerle ilgili bilgi verile bilir arka bahçenin bazı çiltlerinde olduğu gibi.

Tabiki sadece yeni 52 değil öncesinde de yayınlana bilecek bir sürü Batman serisi var hepsinin yayınlanmasını isterim bence birden çok yayın evi farklı dönemleride yayınlaya bilir.

Tabi bilemeyiz belkide sadece tek bir yayıncı şartlarda anlaşabilecek hele bir olay netlik kazansında daha net yorumlar yapılabilir ozaman. 

connyapku

Biride GOTHAM CENTRAL serisini yayinlasin  :-[

rumar80

Alıntı yapılan: kandorlu - 08 Ocak, 2013, 22:08:54
Bence bunlar bilgilendirici editöryal yazılarla açıklana bilecek şeyler daha öncede yapılmamış şeylerde değil

marmara çizginin x men omnibus yayını nı hatırlayın x men tarihine çok geniş bir şekilde deyinilmişti yada sadece

hikayeyle ilgili karakterlerle ilgili bilgi verile bilir arka bahçenin bazı çiltlerinde olduğu gibi.

Tabiki sadece yeni 52 değil öncesinde de yayınlana bilecek bir sürü Batman serisi var hepsinin yayınlanmasını isterim bence birden çok yayın evi farklı dönemleride yayınlaya bilir.

Tabi bilemeyiz belkide sadece tek bir yayıncı şartlarda anlaşabilecek hele bir olay netlik kazansında daha net yorumlar yapılabilir ozaman.

İnşallah dediğin gibi olur arkadaşım. Ülkemizde Batman yayını o kadar düzensiz ki, Türk okurunun kafasında çok soru olacağını dile getirmek istedim.
   Yoksa bu tür sorular ister kitaplarda isterse de burada açıklanır sorun olmaz.

DAMPYR

Alıntı yapılan: pizagor - 08 Ocak, 2013, 18:43:09
Birşey daha ekliyeyim ki bu gayet kişisel bir tutumdur:

Bu kadar yayınlansın dememe rağmen Türkçe Batman'i alma kararını:

1. Orijinaliyle aynı kalitede mi?

2. Orijinaline göre ciddi bir fiyat avantajı sağlıyor mu?

3. Sürekliliği olacak mı?

sorularının tamamına alacağım 'EVET, KESİNLİKLE'ye göre vereceğim.

Yoksa fıstık gibi orijinal sürekliliği kesin TPB'lerden giderim...
Bunlar önemli sorular iğişallah cevapları Evet olur... 8) ??? ::)

hennessy

hennessy

s.b

Batman o arabanın üstüne öyle bir inmişki o kadar olur. O arabanın konserve kutusu gibi ezilmiş olması lazımdı.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Carnage

Alıntı yapılan: s.b - 10 Ocak, 2013, 12:48:38
Batman o arabanın üstüne öyle bir inmişki o kadar olur. O arabanın konserve kutusu gibi ezilmiş olması lazımdı.

İyi ki süper kahramanların gerçekten var olduğu bir dünyada yaşamıyoruz. Düşünsenize bir, evden çıkıyorsunuz geri döndüğünüzde bir de ne göresiniz. Yediği yumrukla duvarı yıkıp içeri giren örümcek, dövüş sırasında evinizin haşatını çıkarmış. DC neyse de süper insan sayısı binlerle ifade edilen Marvel evreninde sigorta şirketleri müşterilerden ne kadar prim istiyorlar merak ediyorum.

rumar80

Civil war serisinde bence en önemli nokta da buydu:

Süperler aralarında kapışınca "sıradan" insanların maddi manevi nasıl zarar göreceklerini hiç düşünmüyor.

hennessy

Alıntı yapılan: s.b - 10 Ocak, 2013, 12:48:38

Sami baba iyilerin koruyucu o bilir nereye ineceğini.Sen esas buna bak düşüne biliyormusun örümcek adamı bir kaşık suda boğacak adam gordon rolünde hahahaha (joker gibi gülüyorum)

hennessy

Batman & Robin by David Finch

hennessy

hennessy