Yürüyen Ölüler - Marmara Çizgi

Başlatan hanac, 27 Eylül, 2009, 22:38:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

alan ford

Evet Büyülü Rüzgar dahil olmak üzere bütün çizgi roman evlerinde bulabilirsiniz. İnternetteki kitap sitelerine de göz atabilirsiniz.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

rumar80

Büyülü rüzgar, GON, Kaan comics, meraklı çizgi, gerekli şeyler ilk aklıma gelenler.
Buralarda rahatlıkla bulabilirsiniz.

ravengelus

Internete göz attım. Sıkça ziyaret ettiğim alışveriş sitesinde de buldum ama sizin sürekli alışveriş yaptığınız yerler olduğunu düşündüğüm için sormayı uygun buldum. Peki acaba Büyülü Rüzgar internet üzerinden satış yapıyor mu.

hennessy

büyülü rüzgar şu an internetten satış yapmıyor bildiğim kadarı ile telefon ederek sipariş verebilirsin
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

yalcinerol345

EsseGesse ya da Büyülü Rüzgar isimli kullanıcılara buradan özel mesaj atarak sipariş verebilirsiniz.Büyülü Rüzgarı bilmiyorum ama EsseGesse kargo ücretini de kendi ödüyor ve kapıda ödemeli gönderiyor.

NIC

Bence de Altan abiyi es geçmeyelim,ben genelde ondan alışveriş yaparım ve çokta memnunum

pearl jam

Alıntı yapılan: ravengelus - 05 Ocak, 2012, 12:59:31
Yürüyen Ölüler'in çizgi romanını ilk defa burada duyuyorum:) Yeni çizgi romanlarla aram pek sıcak değil. Acaba çıkan sayıları komple temin edebileceğim bir yer önerebilir misiniz? Mesela Büyülü Rüzgar'da bulabilir miyim?

Anladığım kadarıyla sadece dizisinden haberdarsınız Yürüyen ölülerin. Dizisi çizgi romandan uyarlamadır ve henüz sadece ilk sezonunu seyreden biri olarak çizgi romandan farklı bir şekilde ilerlediğini söyleyebilirim. Ben dizisini de beğendim ama çizgi romanı çok daha güzel diyebilirim ve kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

Not :  d&r ın internet sitesi de Kadıköy' e yakın fiyatlara satıyor çizgi romanları. 50 tl ve üstüne kargo bedava.

hennessy

bu arada İlke kardeşim yürümeyen ölüler 8 nerde :) unutma unutturma :)

hanac

Alıntı yapılan: hennessy - 05 Ocak, 2012, 17:00:48

Evet 8. cildi istiyoruz, kapak korkutucu

ravengelus

Teşekkürler arkadaşlar, mesaj atayım o zaman hemen:) Dizisini de seyrettim evet ama kitabının farklı olacağını tahmin etmiştim. Bakalım okuyup değerlendirelim o zaman. Yeniden teşekkürler.  Bu arada essegesse acaba gg'de de satış yapan arkadaş mı, bilginiz var mı?

yalcinerol345

EsseGesse gittigidiyor'da satış da yapıyor.

hennessy

Alıntı yapılan: hanac - 05 Ocak, 2012, 17:30:32
Alıntı yapılan: hennessy - 05 Ocak, 2012, 17:00:48

Evet 8. cildi istiyoruz, kapak korkutucu

Hasan abi zaten 7 de öyle bir yerde kestilerki kitabı anca böyle bir kapak yakışırdı 8 e dayanacağım İlyas taki ingilizceye bakmayacağım İlke............. :)

hennessy

Alıntı yapılan: hennessy - 09 Ekim, 2011, 20:21:34
sevgili ilke bu resim ile mesajı almışsındır :)

[IMG]http://img522.imageshack.us/img522/8149/29904528553444145806115.jpg[/img]

Sevgili kardeşim İlke öncelikle verdiğin örümcek adam 4.yayınlayacağın hikayenin çizimlerine hayran kaldım beyler sıkı durun örümcek geliyor ama beni bunla kandıramazsın :) nerde ya Conan 5 ve yürüyen ölüler 8 unutma unuttuma :)

DAMPYR

Alıntı yapılan: hennessy - 15 Şubat, 2012, 22:01:32
Alıntı yapılan: hennessy - 09 Ekim, 2011, 20:21:34
sevgili ilke bu resim ile mesajı almışsındır :)

[IMG]http://img522.imageshack.us/img522/8149/29904528553444145806115.jpg[/img]

bi zamanlar bu dergide türkiyede yayınlanıyordu ömrü kısa oldu galiba bildiğim kadarıyla... ;D yürüyen ölüler gene yürümez oldu devamını merakla bekliyoruz... 8) ;)

hennessy