2021 ARALIK AYI EN İYİ KAPAK

Başlatan hanac, 22 Nisan, 2022, 17:34:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Aralık 2021'da yayınlanan 36 kapağımız var, oy hakkınız 3.

Oylarınızı bekliyoruz...

Zeljko

Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

battlehammer

doktor1881

TKnKT

İçeriği, kapağının sunduğu gizem ve gerilimden çokça uzak da olsa, eserin Türkçe isminin orijinali ile bir bağlantısı olmasa da Dağın Kalbi başlığı ve kitap kapağı bence çok güzel bir uyum sunuyor. Madem kapak oyluyoruz diyerek ben de Dağın Kalbi'ne verdim.
"The man who opens topics faster than his shadow"

V

"İstemem,eksik olsun.."

Kinowa59

aa

Esse Gesse Hayranı...

kırkambar

nicholaihel

hanac

Oylamada son durum :

Kullanılan Oy Sayısı : 30

1- Ken Parker Özel-17 ..................................................: 12 - RODEO

2- Dağın Kalbi ...............................................................: 7 - KaraKarga

3- Zagor-234 .................................................................: 4 - LAL

4- Klaus (Kapak B) ........................................................: 3 - Presstij

4- Mister No KM-54 .......................................................: 3 - LAL

battlehammer

Sadece 5 fark var, sandıkları terk etmeyin!

hanac

Yakında 2021'in En İyi Kapağını seçeceğiz. Aralık ayı kazananı için oylarınızı bekliyoruz.

Mösyö Lejant

30 kişilik bir katılım olmuş, beklediğimden çok az doğrusu. Bu tür anketler 100'ü geçmeli... Bu haliyle forumun bu gelenekselleşmiş etkinliği çok da geniş bir katılımla belirlenmemiş oluyor.

Belki de forum yönetimi anketin sonlanması için minimum bir katılım sayısı belirlemeli?

hanac

Yakında 2021'in En İyi Kapağını seçeceğiz. O yüzden her ayın kazananlarını açıklayalım.

Aralık 2021 kazanan Ken Parker Özel-17