2020 Mart - Çizgi roman listesi

Başlatan afu, 04 Mart, 2020, 00:26:28

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ferzan

Renkli Zagor #4 'ün satış sitelerine girişi olmadı sanırım. Aynı şekilde Fenomen #3 de çıkmış (Arka Bahçe/Kenar). Bu iki yayının da şu an sadece Nadir Kitap 'ta bir ya da iki sahafta satışı görünüyor. Satış sitelerinin yeni çıkanları stoklarına alma ve girdi yapma konusundaki gecikmeleri bazen olabiliyor, şayet bunu bilmesem Renkli Zagor 'un da kapalı devreye döndüğünü sanacağım. Gerçi Çizgi Düşler 'in tüm yeni yayınları sitelere girilmişken sadece Renkli Zagor 'un olmayışı halen ürkütmüyor değil beni. Fenomen #3 'ün yokluğu da ayrı bir mesele. Satış sitelerinin bazı yayınlar için geç giriş yapması, benim açımdan (ve benim gibi uzaktan alım yapan okurlar açısından) devasa bir olumsuzluk tablosu. Hele ki Anadolu 'da yaşıyorsanız.
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

memospinoz

Alıntı yapılan: ferzan - 12 Mart, 2020, 19:36:27
    Renkli Zagor #4 'ün satış sitelerine girişi olmadı sanırım. Aynı şekilde Fenomen #3 de çıkmış (Arka Bahçe/Kenar). Bu iki yayının da şu an sadece Nadir Kitap 'ta bir ya da iki sahafta satışı görünüyor. Satış sitelerinin yeni çıkanları stoklarına alma ve girdi yapma konusundaki gecikmeleri bazen olabiliyor, şayet bunu bilmesem Renkli Zagor 'un da kapalı devreye döndüğünü sanacağım. Gerçi Çizgi Düşler 'in tüm yeni yayınları sitelere girilmişken sadece Renkli Zagor 'un olmayışı halen ürkütmüyor değil beni. Fenomen #3 'ün yokluğu da ayrı bir mesele. Satış sitelerinin bazı yayınlar için geç giriş yapması, benim açımdan (ve benim gibi uzaktan alım yapan okurlar açısından) devasa bir olumsuzluk tablosu. Hele ki Anadolu 'da yaşıyorsanız.

Siteler kendi başlarına eklemiyorlar bu ürünleri ya dağıtım şirketi veya yayıncı kuruluş bülten gönderirse o şekilde ekleniyor. Demek ki Çizgi Düşler geç gönderiyor bültenleri.

Ekleme: Bazı siteler şu yayın niye yok diye sorduğunuzda onu sonradan ekleyebiliyor. Enteresan bir şekilde böyle de işleyebiliyor durum bazen.

ferzan

Çizgi Düşler daha önce açıklama yapmıştı sanki, yayınları çıktığında bülteni gönderiyorlarmış ama siteler erken ya da geç yükleyebiliyormuş dendiğini hatırlıyorum o açıklamadan. Hele ki Çizgi Düşler 'in yeni çıkan tüm yayınları yer alıyorken, sadece Renkli Zagor 'un olmaması şaşırttı beni. Yarın da eklenmezse bizzat soracağım Odakitap 'a falan, Renkli Zagor #4 ile Fenomen #3 nerede kaldı diye.
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

memospinoz

Alıntı yapılan: ferzan - 12 Mart, 2020, 21:10:58
    Çizgi Düşler daha önce açıklama yapmıştı sanki, yayınları çıktığında bülteni gönderiyorlarmış ama siteler erken ya da geç yükleyebiliyormuş dendiğini hatırlıyorum o açıklamadan. Hele ki Çizgi Düşler 'in yeni çıkan tüm yayınları yer alıyorken, sadece Renkli Zagor 'un olmaması şaşırttı beni. Yarın da eklenmezse bizzat soracağım Odakitap 'a falan, Renkli Zagor #4 ile Fenomen #3 nerede kaldı diye.

Maalesef Injustice 2 Cilt 2 de yok sitelerde. Belki ÇD bazı ürünlerin bültenini atlamış olabilir, bilemiyorum.  ???

ferzan

Injustice 2 Cilt 2 de mi çıkmış? Ondan hiç haberim yoktu. ???

memospinoz

Alıntı yapılan: ferzan - 12 Mart, 2020, 21:21:10

Çıktı. Kadıköy'de var.

darkwood

Alıntı yapılan: ferzan - 12 Mart, 2020, 21:21:10

Evet 3 gün önce çıktı, elimde var.
Darkwood Sakinleri..

dayıcomics

Maşallah Mart iyi çizgi roman yaptı  ;D

Jedmau

haziran00

Zagor Kökler, Mister No Dönüyor, Zagor 216, Dylan Dog 61, Dylan Maxi çıktı...

sultanhisar

Renkli zagor 4 ve injustice 2 internet sitelerine ne Zaman gelecek acaba ??? ???

afu

Alıntı yapılan: sultanhisar - 18 Mart, 2020, 15:32:51
Renkli zagor 4 ve injustice 2 internet sitelerine ne Zaman gelecek acaba ??? ???

tanıtım bülteni bugün gönderildi. en geç yarın sitelerde yer alır.

Mrtekin

Afu Abi, Çizgi Düşler'de mi çalışıyorsun?:-)
They drew first blood...

afu

Alıntı yapılan: Mrtekin - 19 Mart, 2020, 13:14:20
Afu Abi, Çizgi Düşler'de mi çalışıyorsun?:-)
;D

mail listelerinde ben de varım.