Eylül 2020 Satış Rakamları

Başlatan hanac, 26 Ocak, 2022, 14:27:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

V

Dövüş Kulübü 2 önce fasikül sonra fasiküllerin  ciltli haliyle çiktı.Dövüş Kulübü 3 sadece ciltli çıktı..
"İstemem,eksik olsun.."

nocardia

Bu ay çıkanlardan sadece 8 adet almışım, almak istediklerim var ama kısmet olur da alabilir miyim bilmiyorum :)

darkwood

Darkwood Sakinleri..

memospinoz

Alıntı yapılan: V - 27 Ocak, 2022, 13:33:55
Dövüş Kulübü 2 önce fasikül sonra fasiküllerin  ciltli haliyle çiktı.Dövüş Kulübü 3 sadece ciltli çıktı..

Evet, doğru. Hatta başlarda -hangi sayıya kadardı hatırlayamadım- varyant kapaklar da vardı.
Ben fasikülleri aldığım için cildi almamıştım. Cilt hatırladığım kadarıyla fasiküllerin amatörce bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştu. Yanlışım varsa düzeltin.

pizagor

Format konusunda uzlaşı sağlandı da mevzunun esas çıkış noktası olan üçüncü Dövüş Kulübü'nün okunabilirliği hakkında herhangi bir yorum gelmedi   :P
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hanac

Alıntı yapılan: pizagor - 28 Ocak, 2022, 07:11:13
Format konusunda uzlaşı sağlandı da mevzunun esas çıkış noktası olan üçüncü Dövüş Kulübü'nün okunabilirliği hakkında herhangi bir yorum gelmedi   :P

Başlığında da kimse olumlu veya olumsuz yorum yapmamış

http://altinmadalyon.com/altin/tr-de-yayinlananlar-450/dovus-kulubu-3-ayrinti-yayinlari/

Çok büyük bir muamma ile karşı karşıyayız.

pizagor

Alıntı yapılan: hanac - 28 Ocak, 2022, 07:36:53
Başlığında da kimse olumlu veya olumsuz yorum yapmamış

http://altinmadalyon.com/altin/tr-de-yayinlananlar-450/dovus-kulubu-3-ayrinti-yayinlari/

Çok büyük bir muamma ile karşı karşıyayız.

Oyunuzu sildiniz mi sayın hanac, kamuoyu yanılmasın  :)

hanac

Alıntı yapılan: pizagor - 28 Ocak, 2022, 10:01:03
Oyunuzu sildiniz mi sayın hanac, kamuoyu yanılmasın  :)

Sildim Sayın PiZagor  8)

pizagor

dayıcomics

Bu aydan çok az kitap almışım. Diğer alacaklarımı çabuk toparlamam gerekiyor :)

Mister NO

hanac

Oylamada son durum :

Kullanılan Oy Sayısı : 69

1- Swamp Thing-1 ................................................: 42 - ( % 60.9 ) - İthaki

2- Conan the Barbarian-5 .....................................: 37 - ( % 53.6 ) - Marmara Çizgi

2- Yeni Mister No-5 ..............................................: 37 - ( % 53.6 ) - LAL

4- Conan the Barbarian-6 .....................................: 36 - ( % 52.2 ) - Marmara Çizgi

5- Conan'ın Vahşi Kılıcı-25 ...................................: 35 - ( % 50.7 ) - Marmara Çizgi