Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

Kinowa59 ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pizagor

Bir heyecan 'TEPE'ye başlıyorum. Bakalım Avcı Nun benzeri bir etki bırakacak mı.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

dean

Alıntı yapılan: dean - 02 Eylül, 2016, 15:59:52
  Wonder Woman'in 2006 yılında çıkan ongoing serisine başladım. Bu serinin sonu New 52. Fena başlamadi.

Fena başlamadı dedim ama bir iki sayı sonra bozdu. 15 sayı okudum. Şu an pek iyi gittiğini söyleyemem.

yalcinerol345

Arkabahçe Demir Adam 1.cilde başladım.Hikaye ve çizimler güzel gidiyor.

pizagor

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

HacıGeraltEmmi

Teks KLASİK! :o
Orjinal 201. sayıdan başladım, Ticci'li, Fusco'lu maceralar peşpeşe okundu, arada Niccolo'nun bile kahrı çekildi... Lakin 207. sayıda başlayan Galep çizimli macera hızımı kesti. Dur bi sakin ol ihtiyar! dedim kendi kendime. İleriki bir zamanda tekrar zorlayacağım okumak için. :) ::)

ferzan

Bu haftasonu ne yazık ki çizgi romansız geçti gibi birşey oldu...Narcos 2. sezon domine etti tüm cumartesimi...Pazara da haftalık pazar Teks'lerim kaldı okumalık...Gün içerisinde okumuş olduğum Teks Süper Cilt 30'un sonundaki iki sayılık ''Muddy Creek'' serüveniyle pazarı noktaladım mı, yoksa arada bir birkaç macera okuyarak sindire sindire L-Manyak ve Lombak dönemini yad ettiğim ''Cihangir'de Bi Ev'' albümlerinden mi devam ederim bilmiyorum... ???
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

dean

Captain Marvel'ın now dönemine başladım. Wonder Woman'dan birazcık dilim yandığı için bir başka bayan karaktere geçtim. İlk sayı itibari ile güzel bir başlangıç yaptı. Devamı umarım Wonder Woman gibi olmaz.

Not: Wonder Woman'dan kasıt 2006 serisi. New 52 baya iyidir.

darkwood

Lone Wolf a cub 16. sayısını yarıladım. Final yaşlaktıkça heyecan artıyor.  8)
Darkwood Sakinleri..

nicholaihel

Fumetti kültürüm yoka yakın. Değişiklik istediğimde kitabın ortasından dalıyorum mevzuya :) Seçiyorum bi' cilt okuyorum. Şu anda da Renkli Zagor'u okuyorum.

xmenac

Renkli Tex serisini de tavsiye ederim, özellikle 4. sayı seriyi denemek için ideal. Önceki sayılarda tek macera işlenirken bu sayıda dört kısa macera işlenmiş.

Tex'i merak eden okurlar için iyi bir tercih bence. Maceralar kısa olsa da, karakterlere ve Tex'in genel konseptine bir göz atma fırsatı sunuyor.

nicholaihel

Alıntı yapılan: xmenac - 06 Eylül, 2016, 11:50:30
Renkli Tex serisini de tavsiye ederim, özellikle 4. sayı seriyi denemek için ideal. Önceki sayılarda tek macera işlenirken bu sayıda dört kısa macera işlenmiş.

Tex'i merak eden okurlar için iyi bir tercih bence. Maceralar kısa olsa da, karakterlere ve Tex'in genel konseptine bir göz atma fırsatı sunuyor.

Teşekkürler. İlk fırsatta bir göz atayım.

Mrtekin

Baskısı bulunmayan;

Dünya Yayıncılıktan çıkan "Tarkan Korkunç Takip"'i okuyorum.

Büyük boy Tarkan okumanın keyfi çok başkaymış meğer...
They drew first blood...

HacıGeraltEmmi

Desen yayınlarından çıkan çocuk klasiklerini okudum. Şahane hikayeler, nefis çizim ve renkler... Kafa rahatlatmak için ideal 8)

yalcinerol345

Demir adam 1.cildi bitirdim.Şimdi de Flash 1.cildi okuyorum.Her ikisinde de konu ve çizimler çok güzeldi.Konular öyle karışık değildi.

ferzan

Yalnız Kurt ve Yavrusu 16.cildi okuyorum. Yine çok kaliteli, yine çok dokunaklı. Daha ilk hikâyeden vurdu bıraktı. Bu eser kesinlikle çizgi roman ötesi bir sanat formu... :o
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com