Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DAMPYR

Alıntı yapılan: altay1944 - 23 Nisan, 2012, 17:11:13
Nathan Never  scı fı/özer 2.sayıyı okudum.Özlemişim nathanı.Çok güzel müjdeler vermişler.speciale,almanak ve maxi seri duyurusu doğrusu beklemeye değer.Eh bu arada 3.sayıyı mayısta bekleyeceğiz sanırım.
aynı şeyi birde 1001 roman yapsa dişimi kıracağım ya nerde hala Julia ortada yok ah ah yarama basmayın.... :-\ :'( >:(

hennessy

Demin Nathan Never Lal 19.Son dalgayı bitirdim. İki eski dostun yıllar sonra karşılaşması aynı kızı ssevmeleri ve Nathan'ın eski dostunu tutuklamak için gelmesi hüzünlü bir son güzel bir hikaye idi.Tex süper cilt 34 başlayacağım............
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

caretta

Murat Bey,
    Bu forumda en çok size gıpta ediyorum.Maşallah 'En son hangi ç.r.'ı okudunuz 'konusunda hep adınız geçiyor.Ben hayatımı 8+8+8 olarak düzenledim.Yani 8
saat uyku,8 saat alişveriş,televizyon,ziyaret v.s.8 saat de ç.r. okumak,yazı yazmak.
Yine de çok az ç.r.okuyabiliyorum.Hızınıza tekrar maşallah!

kalidor

Haftada 8 saat bile çr okuyamıyorum desem :-[
Crom! Ölüleri Say...

caretta

Sayın Kalidor,
     Ben 8 saati latife olsun diye yazdım.Keşke çizgi romana o kadar zaman ayırabilsem.
Ama Hennessy bu konuda bayağı hızlı.

hennessy

Alıntı yapılan: caretta - 24 Nisan, 2012, 01:06:04
Sayın Kalidor,
     Ben 8 saati latife olsun diye yazdım.Keşke çizgi romana o kadar zaman ayırabilsem.

Bekar olmak avantaj diyelim :) Akşamları eve gelince kafamı boşaltıyor günde en az 50 sayfa okumaya gayret ediyorum bazen hiç okuyamıyorum bazen çok okuyorum.Yakında sıkılmam inşallah...

kalidor

Alıntı yapılan: hennessy - 24 Nisan, 2012, 08:17:35
Alıntı yapılan: caretta - 24 Nisan, 2012, 01:06:04
Sayın Kalidor,

Bekar olmak avantaj diyelim :) Akşamları eve gelince kafamı boşaltıyor günde en az 50 sayfa okumaya gayret ediyorum bazen hiç okuyamıyorum bazen çok okuyorum.Yakında sıkılmam inşallah...

Hep aynı tür okunsa sıkılma ihtimali var da farklı tür çrlerin sıkacağını sanmıyorum:)
Crom! Ölüleri Say...

pizagor

Alıntı yapılan: hennessy - 22 Nisan, 2012, 10:10:13
Örümcek adam 4.kitap bitti öbür kitaplara göre biraz ince idi.Peter'i DAREDEVIL kostümü içinde görmek ilginçti.

Bir hatırlatma yapayım: Peter Parker Daredevil kostümü içerinde gördüğümüz ilk hikaye bu değil (bkz. Arkabahçe Daredevil ciltleri, yanlış hatırlamıyorsam 'Seyirciye Oynamak' hikayesi)...

Belki başkaları da vardır :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

pizagor

Son 4 gündür Oklohama Jim'in ancak 19. sayfasına gelebildim :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

DAMPYR

bende akşamları yatmadan çizgi roman okuyorum.iyi uykumu getiriyor.sizede tavsiye ederim.özellikle Dylan Dog okuyun ve Kabus görün... 8) ;D ;)

Gambit

Bu sabah yolculuk sirasinda, Brendon 1. ciltten 1. ve 2. maceralari okudum.

1. macera cok iyi degildi ama 2. macerayi begendim. Anja karakteri cok iyi olmus, ikinci maceranin sonu boyle bitmese iyi olurdu

Gambit

dun gece brendon 1.cildin 3., macerasini okudum.

Yine 1. macera gibi havada kalan diyaloglar, konudan oteki kareye nasil gectigi belli olmayan atlamalar ile son derece SIKICI idi.

umarim 2. cilt daha iyidir, zira almis bulundum ve mecburen okunacak

affedlmeyen

Heavy Metal Türkiye'nin 4. sayısını okudum. verdiğim paraya da yazık oldu okumak için harcadığım zamanada.

hennessy

Death Note 9 başlayacağım hikaye kaldığı yerden devam ediyor....

gamlıbaykuş

Arka Bahçe'nin yayınlamış olduğu Örümcek Adam İstenmeyen Sonuçların yarısına kadar gelmiştim ki, cilt dağılınca yarım bıraktım. Eğer yapıştırıp toplayabilirsem kaldığım yerden devam edeceğim ama çok fena dağıldı. Daha önce de dağılan ciltler olmuştu ve elden çıkarmıştım. Bakalım bu cilt nasıl olacak...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...