Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kalidor

Greystorm çok iyi başlıyor ama sonuç kötü. 4. Cildin sonundaki kardeşlerin atraksiyonu ise gereksiz olmuş zaten. Caravan'a söz yok  ;D
Crom! Ölüleri Say...

pizagor

Alıntı yapılan: kalidor - 18 Eylül, 2013, 08:42:23
Greystorm çok iyi başlıyor ama sonuç kötü. 4. Cildin sonundaki kardeşlerin atraksiyonu ise gereksiz olmuş zaten. Caravan'a söz yok  ;D

Greystorm'un bende yarattığı hayal kırıklığı Caravan'a göre çok daha büyüktü Fatih. Bakalım Volto nascotto için ne diyeceğim!
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hennessy

Tex süper cilt 42 başladım. Tex candır.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

darkwood

Lilith 3 e başladım, Lilith başka söze gerek varmı.  8)
Darkwood Sakinleri..

V

"İstemem,eksik olsun.."

nejat hüseyin özal

MARTIN MYSTERE'nin 138.sayısını dün okudum ve bitirdim. "Son Konvoy" isimli macera hem çizimi hem de hikayesi ile güzel ve sürükleyici. 2.Dünya Savaşı'nın Nazi Almanyası'nı konu olan bu hikaye o dönem konularını sevenler için tercih edilecek niteliğe sahip... Savaş hikayelerini konu alan filmleri ve romanları sevmesem de sürükleyici olduğu için bir oturuşta okudum. Tavsiye ederim.  ;) Geçenlerde akşam yemekten sonra oturdum televizyona bakıyor ve kanallar arasında geçişler yapıyordum. Nasıl oluştu bilemiyorum; birden bire canım TOMMİKS okumak istedi. O anda ve öncesinde televizyonda western film de yoktu. Olsa "çağrışım yaptı" diye düşünecektim... Ama müthiş bir duyguydu... HOZ'un TOMMİKS ciltleri evde kolay kolay uzanamayacağım bir yerdeydi. O anda TOMMİKS'lere erişemedim. Yarın ilk işim onları çıkarmak olacak ve haftasonunda TOMMİKS okuyacağım... :)

tommikser

Kull 2.cildi 3 gündür okuyorum.Tuğla gibi olunca bitirmesi zor oluyor.Yalnız bu kalınlıkta kitaplarda güzel oluyormuş.Cild çok hoşuma gitti.Okumayan ve almayan arkadaşlar muhakkak alıp okuyun.İlker'in elinde fazla kalmamış.Ben sert kapak aldım çok ama çok memnun kaldım.Haberiniz ola :D

pizagor

Hava bükücümüzün The promise albümüne başlıyorum. Bakalım çizgi filmlerinin tadı var mı bu albümde?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hanac

Red Kit Toplu Albümleri okuyorum.

Çok eğlenceli, bayılıyorum.

HacıGeraltEmmi

Thorgal son cilt ve Seyfettin Efendi okundu, Dampyr'e başlayacağım şimdi. Hafta sonunu okumaya ayırdım, birkaç tane de film seyrederim, ohh değme keyfime 8)

Ahmet Oktay

Batman & Daredevil : King Of New York bitti, Ultimate Daredevil & Elektra okuyorum bitince Red Kit yada Tenten okumayı planlıyorum.

aa

Kızılmaske 3 ü okuyorum. 4. Sayının çıktığı haberi de ilaç gibi geldi doğrusu.
Esse Gesse Hayranı...

rumar80

Dönüşümlü olarak Essential Ms. Marvel ve XIII'ü okuyorum.

nejat hüseyin özal

Şimdi saat 03.47... Uykum kaçtı.  :o Saat 02.15 sıralarında kalktım. DLAN DOG'un 33.sayısındaki ZED isimli macerayı okudum. Yarın sabah kahvaltıdan sonra HİKAYELER (LE STORIE)'den PARİS CELLADI isimli macerayı okumaya başlayacağım. Aslında arada hikayesi daha gerilimsiz bir çizgiroman okumam lazımdı ama bu sefer böyle denk geldi. FARUK GEÇ'in çizgiromanları devam edecek mi? Bu konuda bilgi sahibi olan varsa cevap rica edeceğim. Ne kadar güzeldi o çizimler ve hikayeler... Hürriyet Gazetesi'nde hergün bir sayfası yayımlanırdı. Sonra o sayfanın yanında Sezgin Burak'ın TARKAN'ı yayımlanmaya başlamıştı... Sonra hepsi bitti. Kitap olarak çıkınca çok sevinmiştim. Ama son çıkan kitaptan sonra gerisi gelmedi. İnşallah kitap fuarı vesilesiyle yenileri gelir.  ???

hanac

Alıntı yapılan: nejat hüseyin özal - 06 Ekim, 2013, 04:03:57
FARUK GEÇ'in çizgiromanları devam edecek mi?

Satışları çok iyi değil diye duymuştum. Sanırım devam etmez.