Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Alıntı yapılan: Jedmau - 06 Kasım, 2013, 14:12:29
Bu sıralar yeni bir kaç seriye başladım.

Batman / Superman
I Vampire

Onun dışında hafıza yenilemesi için daha önce okuduklarımdan son 1 ayda tekrar okuduklarım.

Dark Knight Returns
Detective Comics 1-2
Batman Earth One
Superman Earth One
Luthor
Mad Love and Other Stories

I vampire okuyorsan JL Dark'a da bir dokunman gerekecek.

Jedmau

tommikser

nejat hüseyin özal

MARTIN MYSTERE'nin 139.sayısında yayımlanan SİHİRLİ NOEL isimli macerayı okuyorum. Kitaptaki bazı insan yüzü çizimleri bana çizgiroman yazarı ve çizeri Faruk Geç'in çizimlerini hatırlattı. Faruk Geç'i özledik. Kitaplarının yayını devam etseydi ne güzel olurdu.  :)

Tarkan Kurt

Son günlerde okuduğum çizgiromanlar:
Batman Noel
Superman Earth One 2
Güngezgini
Julia 1 (Çizgi Düşler)
Batman Öldüren Şaka (Tekrar Okudum)
Dampyr Cilt 7

pizagor

Alıntı yapılan: Tarkan Kurt - 06 Kasım, 2013, 15:48:43
Son günlerde okuduğum çizgiromanlar:
Batman Noel
Superman Earth One 2
Güngezgini
Julia 1 (Çizgi Düşler)
Batman Öldüren Şaka (Tekrar Okudum)
Dampyr Cilt 7

Süperman Earth One 2 orijinal dilinde değil mi? Yoksa YKY çıkardı da farkında mı değilim?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Tarkan Kurt

Alıntı yapılan: pizagor - 06 Kasım, 2013, 16:09:02
Süperman Earth One 2 orijinal dilinde değil mi? Yoksa YKY çıkardı da farkında mı değilim?

İngilizce, Remzi Kitabevinden almıştım.

connyapku

the Fantastic four  omnibus 1   cok cok eglenceli.

DAMPYR

kızılmaske 4-5-6  kargoyla geldi şimdi onlara başlıyorum.içinde hangi maceralar var.merak eden arkadaşlar altın madalyon çizgi roman listesinde bütün sayıları .kapaklarıyla birlikte görebilirler...  8) :D ;)

HacıGeraltEmmi

Brendon 11. cilde başladım, ilk macera bitti. Çevirideki özensizlik devam ediyor ve bu duruma fena halde canım sıkılıyor.  :( Kadıköy'e yolum düşerse İlker'e de söyleyeceğim ama öncelikle buradan yazayım istedim. Tamam güzel şeyler yapıyorsunuz, cesaretle yeni yayınlar çıkarıyorsunuz, anlıyorum ve takdir ediyorum. Ama şu güzelim seriyi az satıyor diye bu kadar savsaklamayın be kardeşim. Çıkarttığınız yayınlar içerisindeki en özensiz çeviri bu seride, öyle ki okurken çeviri yapanın Türkçe bilmediğinden şüpheleniyorum (kusura bakmasın valla).

darkwood

Thor & Loki yi bitirdim.
Sadece entrika üzerine kurulu aksiyondan ise uzak bir çizgiromandı, bu açıdan hikaye olarak beklentimin altında kaldı.
Darkwood Sakinleri..

zagortenay

Thor Asgard'ın Çöküşü ve Marvel Team-Up 1'i okuyorum ikisi de çok güzel.

DAMPYR

Kızılmaske ciltlerine devam ediyorum.Bu Hydra çetesi (Zorlu düşman macerası) Kızılmaskeyi epey zorluyacak gibi Aynı mandrakedeki 8 çetesinin bir başka versiyonu.Sanırım bu çete ilerki bölümlerde gene karşısına sık sık çıkakacak... 8) :D :)

darkwood

Bu akşam biraz nostalji takılıp Zagor KM 27 i okumaya karar verdim. Okyanus adlı güzei bir macera ile kitabın ilk sayısı başlıyor. Hikayede Kazmakürek Bill yine işbaşında bu sefer Esmeralda'nın altınlarını bulmak için yollara dökülürken, peşinden kahramanlarımız Zagor ve Çiko ile birlikte Kaptan Fishleg ve ekibini de sürüklüyor.  Müthiş bir hikaye bizi bekliyor...

Darkwood Sakinleri..

aa

Kızılmaske 6 yı okuyorum. Maceralar oldukça keyifli. 7. Cildi bekliyoruz.
Esse Gesse Hayranı...