Spider-Man: Across the Spider-Verse

Başlatan dean, 05 Aralık, 2021, 11:09:42

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

ghostrider

Şu dandik Tom Holland dan kusmak üzereyim ;bu iyi geldi.
Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

Nightrain

Yine yeniden ertelendi. Yeni vizyon tarihi:

2 Haziran 2023.

Nightrain

dean

dean

Nightrain

Yeni fragman harika. İlk film kadar muhteşem olacak hiç şüphe yok.

Nightrain

Cumartesi'ye biletimi aldım. Bu sene coştuğum tek süper kahraman işi. :D

dean

2023'ün yaz ayları çizgi roman uyarlamaları adına çok iyi geçiyor ve geçmeye devam edecek. Guardians of the Galaxy volume 3 MCU'nun en iyi filmlerindendi. Infinity war ve Winter Soldier seviyesine koyarım. Spider-Verse ile ilgili aldığımız her haber heyecanımızı daha da arttırıyor. The Flash'ı neredeyse törenler düzenleyerek övecekler. Secret Invasion'ı izleyen ve projeyi bilenler ise en iyi MCU dizilerinden diyor. Baya iyi bir aralıktayız şu an.

Nightrain

İlk yorumlar çok iyi. Into the Spider-Verse'dan daha iyi hatta Sam Raimi'nin Spider-Man 2'si ile birlikte yapılmış en iyi Spider-Man işi olduğu söyleniyor. İlk filmi kaç kez izlediğimi hatırlamıyorum. Çıkınca 4K Blu-Ray'ini alacağım yine. :D

KenParker

Çıksın da benim Peter Parker'la beraber izleyelim.
Peter Parker kedimin adı bu arada.

dean

Alıntı yapılan: Nightrain - 31 Mayıs, 2023, 22:39:54İlk yorumlar çok iyi. Into the Spider-Verse'dan daha iyi hatta Sam Raimi'nin Spider-Man 2'si ile birlikte yapılmış en iyi Spider-Man işi olduğu söyleniyor. İlk filmi kaç kez izlediğimi hatırlamıyorum. Çıkınca 4K Blu-Ray'ini alacağım yine. :D

Ben de ilk filmden daha iyi buldum. Çok beğendim.

Nightrain

Bu film, Spider-Man 2 ile izlediğim en iyi Spider-Man işi. Çok fena bir yerde bitti. Neyse ki 1 yıl sonra 3.filmi izleyebileceğiz.