2024 İzmir Kültürpark Fuarı

Başlatan Mrtekin, 24 Nisan, 2024, 10:27:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mrtekin

19-28 Nisan 2024 tarihleri arasında Kültürpark'da açık havada düzenlenen fuara 3 gündür gidiyorum.

Fuarda sadece çr yayıncısı olarak Gerekli Şeyler ve KomikŞeyler var; düzenli katılımcı olan Marmara; Çizgi Düşler ve Prestij'in bu sene katılmaması biraz üzdü.

Kitap fiyatlarının alıp başını gitmesi ile fuar biraz sönük geçiyor; indirimler çok da tatmin edici değil; Scala yayıncılık hariç hiçbir kitapevinde %50 indirim bulamadım. Alfa'dan iyi bir indirimle "Şibumi" kovalıyorum ama bakalım bir %50 indirim yakalar mıyım:-)

Sahaflar tarafında denk getirirseniz güzel kitapları iyi indirimlerle alabilirsiniz. Baya bir Mike Hammer topladım ordan.

Neticede fuara gelin, hem kitap hem İzmir; bi havanız değişsin; ama beklentinizi çok da yüksek tutmayın; zaten bu alım gücü ile alabilecekleriniz sınırlı.

They drew first blood...

Darkopal

Alıntı yapılan: Mrtekin - 24 Nisan, 2024, 10:27:57Fuarda sadece çr yayıncısı olarak Gerekli Şeyler ve KomikŞeyler var; düzenli katılımcı olan Marmara; Çizgi Düşler ve Prestij'in bu sene katılmaması biraz üzdü.

Presstij'in fuara katılmadığı fikrine nereden kapıldınız? Sanırım gözünüzden kaçmış olmalı.

https://www.instagram.com/p/C56DzFLM3Tb/  ve  https://www.instagram.com/p/C58bup9MYyb/

Buralarda duyurusu yapılmıştı.

Alıntı Yap19-28 Nisan tarihleri arasında Kültürpark'ta yapılacak olan İzmir Kitap Fuarı'nda 424 no'lu standımızla sizlerle olacağız! Tüm İzmirli okurlarımızı bekliyoruz!!

Animvader

Alıntı yapılan: Darkopal - 24 Nisan, 2024, 12:15:41Presstij'in fuara katılmadığı fikrine nereden kapıldınız? Sanırım gözünüzden kaçmış olmalı.

Bu üslup olayından çikolata markası batma seviyesine geldi.

Mesela şöyle desek nasıl olur; Presstij yayınevi olarak fuara katılıyoruz, aşağıda gerekli bilgileri paylaşıyorum, sağlıcakla kalın görüşmek üzere.

rumar80

iletinin sonunda var kardeşim. Yazmışlar.

Darkopal

Alıntı yapılan: Animvader - 24 Nisan, 2024, 13:04:36Bu üslup olayından çikolata markası batma seviyesine geldi.

Mesela şöyle desek nasıl olur; Presstij yayınevi olarak fuara katılıyoruz, aşağıda gerekli bilgileri paylaşıyorum, sağlıcakla kalın görüşmek üzere.

Ortada bu kadar alınganlık gösterecek bir durum yok. Sadece bu şekilde konuşuldu, bir görüş beyan edildi, eksik bir bilgi verildi de benim mi haberim yok diye merak edip sordum. Sonuçta Presstij bünyesinde bir çalışanım ve elimden geldiğince forum üzerinde sorulan sorulara bilgim dahilinde cevap vermeye gayret ediyorum. Ancak sosyal mecralar üzerinde benim Presstij adına doğrudan doğruya herhangi bir ileti gönderme, paylaşım yapma yetkim yok. Bununla başka arkadaşlarımız ilgileniyor. Yaptığım paylaşımların hepsi şahsıma aittir. Ben de sizin gibi öncelikle bir birey olarak burada yer alıyorum.

Animvader

Alıntı yapılan: rumar80 - 24 Nisan, 2024, 14:32:08iletinin sonunda var kardeşim. Yazmışlar.

Abi benim iletinin sonunda yazılana itirazım yok zaten "duyuru" kısmını görerek ekledim.

Alıntı yapılan: Darkopal - 24 Nisan, 2024, 14:54:44Ortada bu kadar alınganlık gösterecek bir durum yok. Sadece bu şekilde konuşuldu, bir görüş beyan edildi, eksik bir bilgi verildi de benim mi haberim yok diye merak edip sordum. Sonuçta Presstij bünyesinde bir çalışanım ve elimden geldiğince forum üzerinde sorulan sorulara bilgim dahilinde cevap vermeye gayret ediyorum. Ancak sosyal mecralar üzerinde benim Presstij adına doğrudan doğruya herhangi bir ileti gönderme, paylaşım yapma yetkim yok. Bununla başka arkadaşlarımız ilgileniyor. Yaptığım paylaşımların hepsi şahsıma aittir. Ben de sizin gibi öncelikle bir birey olarak burada yer alıyorum.

Alınganlık yapmadım, zaten konuyu açan ben değilim.

Kurumsal olarak yazmıyorsanız istediğinizi yazabilirsiniz, haklısınız.

Mrtekin

Sorun yok, sorun yok, gerçekten de gözümden kaçmış. İvedi bilgilendirme için teşekkür ederim Darkopal. Standınıza uğrayacağım.
They drew first blood...

Kauss

Bir kaç gündür forumda ki yazışmaları görünce aklıma sevdiğim bir karikatür geldi :)

allan quatermain

Alıntı yapılan: Mrtekin - 24 Nisan, 2024, 10:27:5719-28 Nisan 2024 tarihleri arasında Kültürpark'da açık havada düzenlenen fuara 3 gündür gidiyorum.

Fuarda sadece çr yayıncısı olarak Gerekli Şeyler ve KomikŞeyler var; düzenli katılımcı olan Marmara; Çizgi Düşler ve Prestij'in bu sene katılmaması biraz üzdü.

Desen de var, Destek Yayın Grubu'nun standı var ama Karakarga Yayınları yok nedense, geçen sefer de böyleydi.

Artık büyükşehirler çapında Manga-Çizgi roman şenliği falan adı altında ufak bir çizgi roman fuarı etkinlik grubu düzenlemenin zamanı geldi diye düşünüyorum, kitle hazır, girişimcisini bekliyor.  :)