Avengers: Earth's Mightiest Heroes

Başlatan rumar80, 21 Eylül, 2011, 17:35:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Disney Marvel'ı satın aldıktan sonra yaptığı ilk çalışmalardan biri. İlk sezonu 26 bölüm. İkinci sezon daha başlamadı.

Şu ana kadar 10 bölümünü seyrettim. Kendimi gerçekten Avengers çizgi romanlarının içinde buldum. Bazı noktalarda hikaye orjinal öykülere de sadık kalmaya çalışmış. Beğeni ile izlenebilecek bir dizi.

Tek gıcık olduğum olay ise Nick Fury'nin yin siyahi olması. Irkçı değilimdir ama benim okuduğum ve sevdiğim Nick Fury beyazdır.

Eğlenceli bir not: Bu olay aslında çizgi romanda yok ama İkinci dünya savaşında Fury ve takımı Howling Commandos'un içine bir karakter eklemişler. James Howlett. Tanıyan var mı?  ;)

hanac

Alıntı yapılan: rumar80 - 21 Eylül, 2011, 17:35:05
Bu olay aslında çizgi romanda yok ama İkinci dünya savaşında Fury ve takımı Howling Commandos'un içine bir karakter eklemişler. James Howlett. Tanıyan var mı?  ;)

Wolverine veya Logan desem.

Yaşasın google  :)

hanac

rumar80

Alıntı yapılan: hanac - 21 Eylül, 2011, 17:59:46
Alıntı yapılan: rumar80 - 21 Eylül, 2011, 17:35:05
Bu olay aslında çizgi romanda yok ama İkinci dünya savaşında Fury ve takımı Howling Commandos'un içine bir karakter eklemişler. James Howlett. Tanıyan var mı?  ;)

Wolverine veya Logan desem.

Yaşasın google  :)

Wolverine: Origin'i okumamışsın desem.  ;)

hanac

Alıntı yapılan: rumar80 - 21 Eylül, 2011, 18:31:59
Wolverine: Origin'i okumamışsın desem.  ;)

Evet, geçen yıl fuarda aldım ama kayboldu.

Haysat (ne demekse  :) ) da mı kalmıştı acaba ?

Benim Wolverine Orijin kimde ise insaniyet namına geri versin, teşekkürler.

rumar80

17 bölüm bitti. Klasik maceralar ile günümüzü çok güzel harmanlamışlar. Hulk'un da üye olması ile ayrı bir tadı var. Bence comics seven dostlar için kaçırılmaması gereken bir eğlence

V

Breaking Bad'in 3. sezonunu bitirmek üzereyim. Earth's Mightiest Heroes'den 2-3 bölüm izlemeyi düşünüyorum bugün..,
"İstemem,eksik olsun.."

V

İlk sezonu bitirdim.Comics altın çağının tadı var dizide.
Favori karakterim Hawkeye.
"İstemem,eksik olsun.."

rumar80

2. sezonun ortasındayım. Klasikleşmiş maceralar ve yeni maceralar (secret invasion, red Hulk) çok güzel harmanlanmış. Keyifle izliyorum.

hennessy

bugün tesadüfen gördüğüm bu dizeye başlayacğaım bayağı imbd de puan almış
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

ilk on bölmü izledim çok hoşuma gitti tekrar kaptan amerikanın nasıl geri döndüğünden tutunda birçok bilgiye ulaşmış olduk tek sevmediğim nefret ettiğim iron man in sesi

V

"İstemem,eksik olsun.."

hennessy

Kendimi bu diziyi izlemekten alı koyamıyorum :) ikinci sezona geçtim 4.bölüm bitti kıl olduğum Hulk bile çok yakışmış bu diziye.Fantastick Four u görmek güzeldi Thing'in Hulk ile kavgasıda ayrı tat katmış.Esspiriler yerinde böyle giderse bu dizi bağımlılık yapar.

hennessy

Bu arada 2.sezon 7.bölümde karşımıza çıkan Michael Korvac hakkında bilgin varmı Umar abi kimdir bu ayrıca merak ediyorum bizim Nick nereye kayboldu?

Not:8.Bölümde Nick'e ne olduğunu gördük :)

rumar80

Alıntı yapılan: hennessy - 09 Eylül, 2012, 22:25:18
Bu arada 2.sezon 7.bölümde karşımıza çıkan Michael Korvac hakkında bilgin varmı Umar abi kimdir bu ayrıca merak ediyorum bizim Nick nereye kayboldu?

Not:8.Bölümde Nick'e ne olduğunu gördük :)

Avengers yazılarımı okumayan birini bulduk.  >:(