Sky Doll

Başlatan emre ozdamarlar, 08 Mart, 2012, 00:03:50

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tommikser

Bence yayıncılar da içinden diyor ki;okuyucular iyi bir meşe odununu hak ediyor. ;D ;D ;D

alan ford

İlhan Yılmaz Durango ve Efsane ile baskı konusunda referans alınacak işler yaptı. Eminim Sky Doll için de çitayı düşürmeyecektir. Hazır telifler elinizde ve çeviri de hazırken oyumu albümden yana kullanıyorum. Eğer üç ciltte tamamlanan bir seriyse tek albümde bu iş biter :)
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

pizagor

Alıntı yapılan: alan ford - 08 Mart, 2012, 16:37:48
İlhan Yılmaz Durango ve Efsane ile baskı konusunda referans alınacak işler yaptı. Eminim Sky Doll için de çitayı düşürmeyecektir. Hazır telifler elinizde ve çeviri de hazırken oyumu albümden yana kullanıyorum. Eğer üç ciltte tamamlanan bir seriyse tek albümde bu iş biter :)

Dördüncü albüm hazırlık aşamasındaymış...

Wikipedia'nın yalancısıyım.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Gambit

dergi icinde degil de album olarak yayinlanirsa ben de alirim Ilhancim

selamlar

s.b

Hipnoz'da yayınlanan birkaç sayfasını okumuştum. Benim okuyacağım türden bir şey değil. Durango ve Efsane'ye devam.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

dursar

Kitap tercihimdir

kalidor

Dergide yayınlanması taraftarıyım. Ülkemizde albüm olarak yayınlanması gereken o kadar çizgiroman arasında Sky Doll bence ilk 50'ye bile giremez.
Crom! Ölüleri Say...

omega red

Alıntı yapılan: kalidor - 09 Mart, 2012, 08:22:52
Dergide yayınlanması taraftarıyım. Ülkemizde albüm olarak yayınlanması gereken o kadar çizgiroman arasında Sky Doll bence ilk 50'ye bile giremez.

ilk 50'deki kitapları merak ettim.

pearl jam

Bunlar da iç sayfa örnekleri.

Çizimler gayet başarılı. Anladığım kadarıyla mizahi bir yanı da var kitabın ki bu da hoşuma gider.

Cantürk

Alıntı yapılan: hipnoz - 08 Mart, 2012, 12:24:55
Sky-Doll'un devamı kesinlikle gelecek. Hatta ikinci albüm çevirisi ve balon yazıları hazır. Yalnız şu anda bir yol ayrımına geldik. Dergide tefrika olarak mı, yoksa albüm olarak mı devam edeceği konusunu irdeliyoruz.

Albüm olarak ayrı yayınlanması daha güzel olur İlhan.

Hatta ilk iki albümü beraber yayınla bence.

kalidor

Alıntı yapılan: omega red - 09 Mart, 2012, 10:35:48
Alıntı yapılan: kalidor - 09 Mart, 2012, 08:22:52

ilk 50'deki kitapları merak ettim.

Sana 100 bile sayarım sayın Omega Red. Bunların 20 tanesi zaten kafadan yayınlanmamış Conan serileri doldurur;)
Crom! Ölüleri Say...

pearl jam

Sky Doll ile ilgili bir gelişme var mı acaba?

pearl jam

Son James Bond filmi Sky Fall başlığını sitede ne zaman görsem bir an için bu kitapla karıştırıp heyecanlanıyorum  ;D Sahi ne oldu Sky Doll' a ve Durango'ya ve Efsaneye ve Orbital'e?

Kısaca her yayın evinden güzel haberler aldığımız bu dönemde prestij kitaptan niye hiç haber yok??

pizagor

Sky Doll ile ilgili yeni bir haber değil ama yine de yazayım. Yaklaşık bir ay önce forum üyelerimizden Bahadır'la görüşme fırsatım oldu. İlhan da oradaydı. Pek çok şey konuşuldu, Sky Doll da bunlardan biriydi. Hala İlhan'ın gündeminde...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

kharon

Sky Doll ile eski bir HEavy Metal sayisinda karsilastim; 2006 yilinda bir sayiyi tamamen Sky Doll'a ayirmislar. Pespese 3 hikaye. Cizimler gercekten muazzam. (Bayagi bir manga-anime etkisi de var saniyorum cizer ustunde)

Derginin bastanbasa Sky Doll'a ayrilmasina ragmen kapaga koymamalari ise buyuk talihsizlik olmus :