Spider-Man: Into The Spider-Verse

Başlatan dean, 23 Nisan, 2015, 12:05:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

pizagor

Sinemada seyretme şansımız olacak mı?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

dean

Türkiye vizyon tarihi dünya ile aynı. 14 aralık.

xmenac

İlk fragmanda Peter Parker az görünecek ve sonrasında animasyon Miles Morales ile ilgili olacak sanmıştım ama Parker'ın da epey sahnesi var gibi görünüyor. Spider-Gwen de tam sürpriz oldu. :)

pizagor

Grafik olarak çok hoşuma gitti. Çizgi kahramanlarımızın animasyonları konusunda ısrarcı ve takipçi bir kişi değilim ama fragman itibariyle kanım; 'bu film beklemeye değer!'
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

BAHADIR

Normal çizgi filmlerinin bir tık üstünde... Kıyaslama yaparsak marvel ve Dc animasyonlarının da üstünde ama hala sanki tam değil... Şu oyun videolarında kullanılan sisteme geçmeleri artık... Belki de kademe kademe... Bir kaç yıla kalmaz daha iyisini görürüz...

dean

Nightrain

Ben beğendim. Güzel çıkar umarım.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

xmenac

Animasyon tekniği çok güzel duruyor. İlk başta sadece Miles Morales ile ilgili bir öykü olacak sanmıştım ama tahminimden farklı bir öykü galiba.

ferzan

Çok iyiymiş, epeydir bir animasyon yapımı için böyle iştahım açılmamıştı...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

hennessy

Son zamanlarda izlediğim en iyi Animasyon fragmanı diye bilirim Marvel için inşallah hikaye sağlam çıkar....
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

sultanhisar

Nightrain

Dün izledim. Spider-Man 2'den sonra çekilmiş en iyi Spider-Man filmi olmuş diyebilirim. Hatta diyorum. Sony sonunda şeytanın bacağını kırmış. Animasyonlar çok güzeldi. Bir kaç yerde "wow" dedirtti.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Süper kahraman filmleri adına bir diğer Oscar başarısı da Spider-Man: Into The Spider-Verse'den geldi. En iyi animasyon dalında Oscar'a aday oldu. Kategorisinin favorisi olduğunu belirtmek lazım.

hennessy

Tek kelime ile harika bir çizgi film izledim. Kalite akıyordu 8/10
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları