Teks Sohbet Odası

Başlatan hanac, 07 Eylül, 2010, 21:16:12

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

HacıGeraltEmmi

Alessandro Chiarolla ile karışmış olabilir mi? Uzun saçlı Zagor, Ucube Çiko deyince direk aklıma gelen ::)

HacıGeraltEmmi

NIC

Alıntı yapılan: designer73 - 29 Kasım, 2014, 17:22:12
Alessandro Chiarolla ile karışmış olabilir mi? Uzun saçlı Zagor, Ucube Çiko deyince direk aklıma gelen ::)

Benimde ilk aklıma Chiarolla geldiydi  ???

caretta

Orhan Bey'in bahsettiği çizer Chiarolla olmalı.Anreucci sadece 4 Zagor çizmiş.Onlar da 330-331,362-364-386-88,ve 420-22 sayılar.1001 Roman'ın
son yayınladığı 3.cilt almanak 2002'de bitiyor.

NIC

Alıntı yapılan: caretta - 29 Kasım, 2014, 18:24:49
Orhan Bey'in bahsettiği çizer Chiarolla olmalı.Anreucci sadece 4 Zagor çizmiş.Onlar da 330-331,362-364-386-88,ve 420-22 sayılar.1001 Roman'ın
son yayınladığı 3.cilt almanak 2002'de bitiyor.

Birde 4. cilt var Atilla abi.Andreucci çizimli hikaye ordaydı sanırım

caretta

Behzat Bey baltayı taşa vurarak 4.cillde bakmadan yazmışım.Sen de nezaketinden "Andreucci çizimi Teks oradaydı sanırım" demişsin.Nazik uyarına
teşekkürler.4 almanak ve tek sayı almanakları bir yerde topladım.

NIC

hanac

Resim çok güzel.

Ama nedir o arkadakı tabela yazıları bolluğu.  :)

alan ford

Daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum , lakin çok sevdiğim şöyle bir sayfa var Letteri'den

kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

haziran00

Letterinin bu kareleri hangi sayıda acaba ?

alan ford

Alıntı yapılan: haziran00 - 30 Kasım, 2014, 16:45:34
Letterinin bu kareleri hangi sayıda acaba ?

Nerede okuduğumu hatırlamıyorum ama sanırım Arjantin'de Pratt ile takılırken çizdiği tek sayfalık bir kompozisyon bu. Herhangi bir seride yayımlanmamış. Yine de kesin cevabı caretta verir.

caretta

Bu çizimi ilk kez görüyorum.Geri plandaki sakallı ve sarıklı tip ile sivri kule sanki Hindistan gibi.Pratt dediğiniz Corto Maltese mi?

darkwood

Alıntı yapılan: caretta - 30 Kasım, 2014, 17:32:11
Bu çizimi ilk kez görüyorum.Geri plandaki sakallı ve sarıklı tip ile sivri kule sanki Hindistan gibi.Pratt dediğiniz Corto Maltese mi?

Alıntı yapılan: alan ford - 30 Kasım, 2014, 16:14:35
Daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum , lakin çok sevdiğim şöyle bir sayfa var Letteri'den

Evet bu karelerde Corto esinlemeleri var gibi geldi bana da.
Darkwood Sakinleri..

alan ford

Esinlenme değil abi direkt Corto.

pizagor

Çok iyiymiş Doğa. Gerçi Letteri'nin stilini sevmeme rağmen Corto'yu sadece Pratt çizmeli.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...