Teks Sohbet Odası

Başlatan hanac, 07 Eylül, 2010, 21:16:12

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

caretta

Ne demezsin Umar Bey bu Teks yokluğunda Batman'e başladım.Yeni çıkan üç sayıyı da aldım!

tommikser

Bende abi senin gazın ve Ali abinin teşvikiyle eksik Tex'leri aldım.Artık yaz sonuna kadar Tex okurum.Bu arada okuduğun Batman ile ilgili yorumlarını bekliyorum.Okuyup yazmayan herkesi de kınıyorum.Okur ama yazar değiliz arkadaş :D

köstebek

Renkli Tex'e dair ilk küçük rapor:
1. cumartesi akşamı ilyas'ın bilgisayara baktık. İki günde İlyas ve İlker beyler, toplam basılan renkli Teks'in %5'i satmış görünüyorlar.
2. Aynı şey Zagor'da da geçerli.
İlk iki gün için hızlı davranan okurlara çok teşekkür ederiz ederiz.

s.b

Yarın ben de 1 er tane alacağım. Fakat İlker Bey dükkanı geç atığı için belkide görüşemeyeceğiz.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

köstebek

Alıntı yapılan: s.b - 11 Mayıs, 2014, 00:02:03
Yarın ben de 1 er tane alacağım. Fakat İlker Bey dükkanı geç atığı için belkide görüşemeyeceğiz.

Belli olmaz açabilir; zaten İlker bey son günlerde çok değişti.

tommikser

Aylık Tex'ler ne durumda tahmini tarih ortaya çıktı mı?

köstebek

Elini hafifçe kulağına doğru uzattı.

DAMPYR

Yani yakında piyasada sanırım.Gene her yer Teks dolacak desenize... ::) :D :)

Mister NO

DAMPYR

Alıntı yapılan: seastar1000 - 20 Nisan, 2014, 15:53:48
tex yada martın mıster veya zagor sevıyorsak ne var ne yok çıkan her yayını takıp etmelı almalı okumalıyız
İşte o çok zor ,ona epey bir bütçe gerekiyor.ama hiç olmassa aldığımız yayını devam ettirirsek oda aynı kapıya çıkar... ::) 8) :D

caretta

Teks ile Karson ne ilginç karakterler.Standard bir mönüleri var:Biftek,kızarmış patates,bira üzerine de elma turtası!Yahu insan yumurta,tavuk,balık da yer.Haşlanmış sebze de yer,kurufasulye yer,şarap veya   viski  de içer.Meksika'da içtikleri tekila.Ha bir de El Morisco'yu ziyarete gittiklerinde uşak
Eusebio onlara şarap ikram eder.İkisi de ayrıca fosur fosur sigara içiyorlar.Zagor ve Çiko daha dengeli besleniyorlar.Çiko iflah olmaz bir obur ama
en azından et,tavuk,tavşan,kuş,geyik eti yiyor.Teks ve Karson gibi koyu,acı kahve içmiyor.Hasılı,Teks ve Karson bu beslenme tarzı ile hiç de iyi
örnek olmuyorlar!

konyakficilari

gerek altın gerekse aylık seriler kaldığı yerden devam etmez ise çok yazık olur...
teks hayranı olarak kesinlikle satın almam, naçizane görüşüm budur.

DAMPYR

Alıntı yapılan: konyakficilari - 26 Mayıs, 2014, 14:54:06
gerek altın gerekse aylık seriler kaldığı yerden devam etmez ise çok yazık olur...
teks hayranı olarak kesinlikle satın almam, naçizane görüşüm budur.
Kaldığı yerden başlıyacağinı sanıyorum.İlker bey her eline aldığı yayında öyle yaptı çünkü... 8) :D :)

köstebek

Merak etmeyin, kaldığı yerden devam ediyor. bir de spoiler vereyim: General Davis ölmemiş!...

konyakficilari

şimdi ilgili sayfayı dikkatlice okudum, sanırım sırt numaralarında dahi uygunluk olacakmış altın seri için...
sevindirici bir gelişme.. ikili baskının şeklini çok merak ediyorum. bir örnek resim paylaşsanız?