Teks Sohbet Odası

Başlatan hanac, 07 Eylül, 2010, 21:16:12

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DAMPYR

Teks 2014 yılı Takvimi İtalyada çıkmış acaba böyle bir uygulama bizdede yapılırmı ki... 8) :o ;)

http://www.sergiobonellieditore.it/gallery/10436/Un-anno-con-Tex-e-Zagor.html

NIC

Patagonya hikayesini çizen Pasquale Frisenda...Enfes

NIC

NIC

NIC

HacıGeraltEmmi

Frisenda çizim harika gerçekten.
Civitelli'in çizgilerini Teks'e yakıştıramıyorum niyeyse :o

NIC

NIC

Büyülü Rüzgar ve Shangay şeytanından tanıdığımız Stefano Biglia Tex kadrosuna geçmiş.Güzel görünüyor

hanac

Alıntı yapılan: NIC - 22 Aralık, 2013, 08:48:09
Büyülü Rüzgar ve Shangay şeytanından tanıdığımız Stefano Biglia Tex kadrosuna geçmiş.Güzel görünüyor

Ken Parker çizimlerine benzemiş.

NIC

Mister NO

Tex ve arkadaşları kutlamalara erken başlamış

DAMPYR

Yılın yorgunluğunu atıyorlardır.O kadar maceradan sonra sizce hakketmedilermi dinlenmeyi... 8) ;D :D

NIC

İtalyada şubatta çıkacak sayıdan Dotti imzalı örnek çizimler...

konyakficilari

bir şey sormak istiyorum. şu aşağıdaki yazı herhangi bir Teks macerasında mı geçiyor yoksa kitaptan mı alıntılamışlar?
nette gezerken eksisozluk'te gördüm. sanki bunun bir baloncuk içinde bir macerada yazdığını hatırlar gibiyim

kuzeyden esen soğuk hava gibi geldiği söylenir
adı kuzeyde korku ile çağrılır.
teks'in yasasını çiğneyeni ölüm anında bulur.

BAHADIR

Yıl kaçtı hatırlamıyorum...Atv'nin ilk yayın günü...Akşam kanalda Tex filmi var ve galiba Sabah gazetisinin tv sayfasında film tanıtımnda bu yazı vardı...

Sonrasında Galaksi yayıncılık zamanında, Galaksiye yazdığım bir mektupta Teks'in başında bu yazıyı kullanabilir misiniz gibi bir ricam olmuş ve jenerik sayfasına koymuşlardı...

Yazının tüm akıbeti budur, başka yerde rastladığımı hatırlamıyorum...Ama siz siz olun Teks'in yasasını çiğnemeyin...