1001 Roman ve Fuat Aktüre'ye Tesekkürler

Başlatan hanac, 07 Kasım, 2010, 22:20:35

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Basta Fuat Bey olmak üzere bütün 1001 Roman ekibine bu muhtesem 1 hafta için çok tesekkürler.

Tamer Özcan, Emre Senses, Altan Gürdal, Talat Güreli çok tesekkürler.

rumar80

Basta Fuat Bey olmak üzere mutfaktaki diger dostlara da tesekkürler. Bu güzel hafta için sagolun.

pizagor

Bu organizasyon ilk ortaya atildiginda buna inanmayanlar oldu, 1001 Roman'in bu isi eline yüzüne bulastiracagini söyleyenler oldu, Ferri gibi bir sanatçiya rezil olacagimizdan korkanlar oldu...

Ama bunlarin yerine müthis bir organizasyon gerçeklesti, genciyle yaslisiyla, kadiniyla erkegiyle çizgiroman sevdalilarinin Ferri neredeyse onun pesinden kosturdugunu gördük...

Biz mutlu olduk, Italyan sanatçilarin da basta Ferri olmak üzere tahmin etmedikleri bir sevgi ve ilgiyle karsilandiklari Istanbul'dan keyifle ayrildiklarini düsünüyorum...

Tekrar tesekkürler 1001 Roman...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

alan ford

Yayinda ve yapimda emegi geçen herkese ne kadar tesekkür etsem az. 1001 Roman böyle büyük bir isin altina cesaretle girdi ve alninin akiyla çikti. En basta bu tavrin diger yayinevlerine de örnek olmasini diliyorum.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

gamlıbaykuş

Bu organizasyona adini yazan herkese sonsuz tesekürler... Iyiki varsin 1001Roman...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

haysat

Hersey çok güzeldi. Bize böylesine güzel günler yasatan,Fuat Aktüre ve
1001 Roman çalisanlarina cani gönülden tesekkürler..
Biz sizinle,siz bizimle oldugunuz sürece bu yolda birlikte
yürüyüp,daha güzel islerin altina imza atacagiz.
Sevgiler....
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

İlhan Yılmaz

Bir kaç cümle de ben karalayacagim. Bizim memnuniyetimiz(zaten herkes dört köse olmustu), onlarin(Italyan sanatçilarin) memnuniyeti, herkesin memnuniyeti gözlerinden okunuyordu. Eminim biz nasil muhtesem bir hafta sonu geçirdiysek, onlar da öyle geçirmislerdir. Hepimizin konustugu, ama belki yazmaya gerek duymadigi bir baska konuyu daha yazayim; Müthis mütevazi ve inanilmaz neseli insanlar olarak gördüm Italyan sanatçilari. Hele Ferri'nin tevazusu ne kadar yazilsa azdir. Bir de buna Burattini'nin nesesi eklenince sanki kirk yillik dostmusuz gibi oldu adamlarla. Sahi zaten kirk yillik dostumuz degiller mi?
Bu organizasyonda emegi geçen herkese bir kez daha tesekkürler ve tebrikler sunuyorum. Bize rüyalarimizda bile göremeyecegimiz bir gün yasattilar. Allah ömür verirse yasamimizin en güzel anlarindan biri olarak hatirlayacagiz.

darkwood

Arkadaslarimizin yazdiklarina aynen katiliyorum. Kisa zamanda çok is yaparak, bu organizasyonu gerçeklestiren  1001 roman ailesi, çizgiroman severleri gerçekten mutlu etti.
Türk ve Italyan sanatçilarin tamami gerçekten çok sicak ve neseliydiler.  Burattini'nin nesesi, Ferri nin tevazusu ve sempatikligini gördükten sonra, Zagor ve Çiko nun neden bu kadar bize sevimli ve yakin geldigini gerçekten çok daha iyi anladim. Içlerindeki güzelligi bu kahramanlara yansitmislar.
Fuat Aktüre ve 1001 Roman çalisanlarini bu güzel özverili çalismalarindan dolayi kutluyorum. Bize böyle güzel bir gün yasattiklari için ayrica çok tesekkür ediyorum.
Basarili çalismalarinin devamini temenni ediyorum.
Selamlar
Mesut Korkmaz
Darkwood Sakinleri..

komikadam

Sevgili Altin Madalyon sakinleri; Tüm bu yazilan güzel yazilara katilmamak mümkün degil. Umarim daha pek çok çizgi roman yayinevi böyle cesur ve basarili islere, imza atar...1001 Roman ve Fuat Aktüre'ye böyle basarili çalismalarindan dolayi çook tesekkür ederim... ;D

Oguz

Zagor okumuyorum.

Çünkü keyif almiyorum, hoslanmiyorum bu karakterin maceralarindan...

Ancak yillardir bu isin içinde olan, çizgi roman sayesinde hayatini kazananlarin hayal bile edemedigi böylesine büyük ve önemli bir organizasyonu gerçeklestirdigi için basta, hayata çok genis bir pencereden bakan yöneticiler olmak üzere, tüm 1001 Roman çalisanlarini tebrik ederim.

Hakikaten önemli "bir ilki" hayata geçirdiniz ve "hayal bile edememek" ile "gerçeklestirmek" arasinda nasil bir fark oldugunu gözler önüne serdiniz.

Diger taraftan, sanki bizler de oradaymisiz gibi bir ortam yaratan, yasadiklarini, yaptiklarini ve yorumlarini bizlerle paylasan tüm arkadaslara tesekkürler...

tommikser

Sevgili Fuat abime,Tamer abiye,Emre abiye ve bana katlanan Mert'e çok tesekkürler.Hyatimda unutulmaz bir hafta geçirdim sayelerinde.Uzunca bir süre beraber oluruz ins.

rumar80

Sevgili arkadaslar,
    Bugün Hasan, Hakan ve ben Kadiköy pasajinda bulusup güzel bir gün geçirdik. Önce forumumuzun degerli üyelerinden Ilyas'in dükkaninda toplandik. Ilyas ile çizgiroman ve filmler üzerine güzel bir muhabbetin ardindan, diger arkadasimiz Altan'in dükkanina geçtik. Altan sagolsun kizim için bana yine oyuncak satmayi basardi. Altan ile muhabbetin ardindan Fuat Bey'e bir ugrayalim diyerek 1001 romanin dükkanina gittik.
    Fuat Bey içeride yalnizdi. Hemen kisa bir tanisma arkasi muhabbete basladik. Sevgili Hasan'in getirdigi çikolatalarin ardindan Fuat Bey Ferri'nin gelis öyküsünü bize anlatti. Ne sorduysak cevap verdi. Brad Barron ve Demian'in çok iyi yayinlar olmadigini, Jonathan Steele ve Napoleon'un da tutmayacagini düsündügünü ifade etti. Aralik ayinda Julia, Caravan ve Brendon basliyor. Ayrica bir çizgi roman dergisi de yayin hayatina giriyor.
    Güzel geçen bir sürenin ardindan Fuat Bey ile vedalasip evlerimizin yolunu tuttuk.
    Ilk kez resmen tanistigim Fuat Bey'e açik sözlülügü ve anlayisi için ve bilgilendirmeleri için tesekkür ederim.
    Sevgiler

Tarkan Kurt

Julia, Caravan ve Brendon...... Buna can dayanmaz :) ayni zamanda bütçe de dayanmaz. :D Julia'yi mutlaka alacagim, digerlerini de almayi düsünüyorum.

rumar80

Caravan'i tek seferde damardan vermeyi düsünüyor Fuat Bey bu arada