Hangi Marvel Essential Dizisini İstiyorsunuz?

Başlatan pizagor, 11 Kasım, 2010, 09:55:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

michel

Arkadaslar,
Ankete baslarkende belirttim Wolverine'nin yayin seklinden memnunuz diye, fakat okuyucularinda görüslerini alarak yeni yayinlarda ne yapabiliriz diye durumu degerlendirmek istedik.Ticari açidan,maliyet ve tahsilat açisindan avantaj ve dezavantajlarini da degerlendirdikten sonra yayin formatinda düzenlemeler yapilabilir.Zaten Wolverine ve baslayacak X-Men de bir degisiklik olmayacak.Belki Silver Surfer dediginiz gibi tek ciltte güzel olabilir. Yayin adedimizin ve isimlerin  kesinlesmesi de önemli bir etken.
Misel

hanac

Ilgi görmeyen essentiallarin kapaklarini ekleyeyim belki karar degistiren olur  :)

hanac

pizagor

Alıntı yapılan: hanac - 22 Kasım, 2010, 18:28:41
Ilgi görmeyen essentiallarin kapaklarini ekleyeyim belki karar degistiren olur  :)

Bu ankette sorun ilgi görmeme degil de oy sayisinin 5 ile sinirlanmis olmasi. Istemek bedava ama is satinalmaya geldiginde durup bir düsünüyoruz diyerek bu siniri koymustum. Hatta 'Oy hakkini fazla mi verdim' diye düsünmüyor da degilim...

Ama ne yalan söyleyeyim 20 oyum olsa tekini bile 'Godzilla'ya vermem :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hanac

hanac

Alıntı yapılan: pizagor - 22 Kasım, 2010, 18:34:53
Ama ne yalan söyleyeyim 20 oyum olsa tekini bile 'Godzilla'ya vermem :)

Killraven nasil bir karakter ?

Wikipedia ile ugrasmayayim simdi, yardimci olun.  :)

kahramanlarsinemada

Su anketleri Facebook sayfasinda da paylassaniz bence iyi olur ama sayfaya üye olmayanlar verilen linki göremeyecekler.

yalcinerol345

Gerçekten de bir seçim yapmak çok zor.Alfa yayinlari zamaninda Thor ve Gümüs KAYAKÇI'da Stan LEE ile tanistim.Benim için efsane yazardir.Onun yazdigi her çizgi romani kim çizerse çizsin alirim.
Canan'da John BUSCEMA,Rom'da Sal BUSCEMA ile tanistim.Onlarin çizdigi her çizgi romani kim yazarsa yazsin alirim

s.b

Bence Essential'lerin hepsi satilir. Belki o telep görmeyenler biraz raflarda tozlanabilir ama, mutlaka bir süre sonra satilir. Çünkü ilk sayilara karsi herkes müthis istek duyuyor.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

rumar80

O ilgi görmeyenler içinde bence ilgi çekebilecek olanlari Dr Strange ve Submariner olabilir. Özellikle Namor Bilkanin örümcek adaminda ciddibir okuyucu kitlesi tarafindan tanindi. Dr Strange de büyü ve farkli boyutlarla ilgi çekebilir.
  Bana da 100 hak verseniz Godzillaya oy vermem!!! O yüzden kapak ta koysan fayda etmez Hasan  ;)

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: s.b - 22 Kasım, 2010, 19:38:13
Bence Essential'lerin hepsi satilir. Belki o telep görmeyenler biraz raflarda tozlanabilir ama, mutlaka bir süre sonra satilir. Çünkü ilk sayilara karsi herkes müthis istek duyuyor.

Bence dogru bir düsünce. Benim de kanaatim bu yönde ve dediginiz gibi keske ankette seçenek çok olsaydi; hos buraya da yaziyoruz zaten o da ayri bir konu. Sub-mariner, Nova, Doctor Strange bunlar okunmaz mi yaa. Marvel Team-up'lari da es geçmemek lazim. Yakin zamanda bu konuyla ilgili mini bir dosya hazirlayacagim. Tabi Misel Bey Team-Up'lari yayinlayacaklarini duyurursa daha güzel ve anlamli olur...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

hanac

hanac

Howard the Duck'a oylarinizi bekliyorum arkadaslar.  :)

Killraven konusunda mecburen Wikipedia'ya bakacagiz.

pizagor

Alıntı yapılan: s.b - 22 Kasım, 2010, 19:38:13

Maalesef katilmiyorum bu düsünceye... Bir albümün 30-40 adet satmasini satmak olarak nitelendirmiyorsak, buradaki bazi albümlerin hiçbir sansi yok bana kalirsa....

Bu arada Howard The Duck'in Godzilla'ya göre daha fazla sansi var gibi :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hanac