Sert kapaklar ve biz...

Başlatan tommikser, 26 Mayıs, 2011, 10:41:30

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tommikser

Benim aklıma bu yayınlar geldi varsa aklınıza gelen hemen ekleyelim.Bakalım şu ana kadar en beğenilen sert kapaklı yayın hangisi?

tommikser

Ben oyumu Vampirella'dan yana kullandım.Bence gerçekten süperdi.

hanac

Tolga'nın da Sert kapaklı cildi satışta.

BAHADIR

Bu konuda Wampi ile Creepy başı çeker,wampi ipi göğüsler diye düşünüyorum.(Ne de olsa göğüs farkı var... ;) ) ama eski tarihli de olsa şömiz ciltli Watchmen'i esgeçmezdim...

Sevgi ile kalın...

tommikser

Wachmen bence de süper ama sert kapak olmaması aklımı çeldi.Yoksa Wampi 1 Watchmen 2

emre ozdamarlar

YKY'nin yayinlarini da unutmamak lazim, Blacksad, Tetikci vs.

BAHADIR

Alıntı yapılan: gunessemerci - 26 Mayıs, 2011, 13:27:04
Wachmen bence de süper ama sert kapak olmaması aklımı çeldi.Yoksa Wampi 1 Watchmen 2

Sevgili Güneş sert kapak olmaması kısmını anlamadım...Watchmen'de sert kapağın alası var...

pearl jam

ben orjinal boyutlarında basılması nedeniyle oyumu blacksad e veriyorum.

kalidor

Solomon Kane'nin de hardcover kapaklı versiyonu var.
Crom! Ölüleri Say...

tommikser

Dediklerinizin hepsini ekledim.Watchmen'i alalı ve okuyalı çok oldu ondan hatırlayamadım kusura bakma.Oy sayısını arttırmak mı lazım oldu acaba sizce?

pearl jam

oyumu blacksad e verdim ama açık ara önde giden creepy nin birinciliğine de hiç bir itirazım olmaz. harika bir baskı gerçekten.

alan ford

Barbar conan'ın sert kapaklısı ne zaman çıktı yahu. Benim hiç haberim olmamış. Daha oy vermedim ama Julia, Vampirella ve Blaksad arasında kaldım.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

tommikser

Doğa abi ben kitap fuarına gelince ilk ikisini Altan abiden almıştım.Sonrada fuara geldiğimde Erdem abi 3. cildi bana getirdi.Kapağı sert üstünde de şömizi var.OLdukça iyi bence şu ana kadar ki en iyi Conan baskısı.

rumar80

alan ford

Eh düşünüp taşınıp oyumu Julia'ya verdim. Bu arada Vampirella, Blacksad ve Creppy de güzel baskılardı. Nazarımda  mansiyon ödülünü hakettiler. Julia'ya gelince bir defa kapak resmi çok güzel. Sade ama şık. Sırttaki ve ön kapaktaki 1001 roman logosu çok güzel durmuş. İç kapaklar heba edilmemiş. Üstelik iç kapaklarda orijinal sayıları belirtmek gerçekten çok şık bir hareket olmuş. Julia'nın talihsiz Türkiye yayın serüveni umarım 1001 Roman ile sona erer. Bizde düzenli olarak okuma şansına sahip oluruz.

Son olarak istediğim sayı numarasıyla sert kapaklı edisyonu gönderen ikmal istasyonuna da ayrıca teşekkür ederim
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir