Fuat Bey'e çağrı.

Başlatan altay1944, 03 Mart, 2012, 23:18:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

altay1944

Anıların canlandığı,çizgiromanın tırmanışa geçtiği şu günlerde gerekçe(!) ne olursa olsun Fuat Beyin tekrar foruma dönmesi ve yayımlarını ilk elden tanıtması yerinde bir karar olacaktır düşüncesindeyim.Sayın Aktüre sizce doğru değil mi? Sana ne kardeşim ...De diyebilisiniz ...Ama bir çizgiroman okuyucusu olarak dönmeniz ve bizleri bilgilendirmeniz kuşkusuz beni (ve eminim bir çok arkadaşı) sevindirecektir.Savgi ve saygıyla.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

DAMPYR

Alıntı yapılan: altay1944 - 03 Mart, 2012, 23:18:31
Anıların canlandığı,çizgiromanın tırmanışa geçtiği şu günlerde gerekçe(!) ne olursa olsun Fuat Beyin tekrar foruma dönmesi ve yayımlarını ilk elden tanıtması yerinde bir karar olacaktır düşüncesindeyim.Sayın Aktüre sizce doğru değil mi? Sana ne kardeşim ...De diyebilisiniz ...Ama bir çizgiroman okuyucusu olarak dönmeniz ve bizleri bilgilendirmeniz kuşkusuz beni (ve eminim bir çok arkadaşı) sevindirecektir.Savgi ve saygıyla.

Aynı kanıdayım bitirin artık şu küslüğüde Fuat Bey bizi gene yayınlarınız hakkında 1. elden aydınlatın lütfen..... 8) :D ;)

hanac

Altan'dan rica edelim, Fuat Bey ile görüşsün.

Kırgınlıklar geçmişte kaldı, artık foruma dönüş vakti geldi.

dursar

Fuat bey lütfen bizi aydinlatabilirmisiniz

essegesse

Arkadaşlar,Fuat beyi ben bile göremiyorum şu sıralar.Görünce kendisine durumu iletirim.

pearl jam

Bir tek ben mi böyle düşünüyorum bilmiyorum ama bence foruma hala bir özür borcu var Fuat beyin.

alan ford

Alıntı yapılan: pearljam - 06 Mart, 2012, 19:43:11
Bir tek ben mi böyle düşünüyorum bilmiyorum ama bence foruma hala bir özür borcu var Fuat beyin.

Yok ben de böyle düşünüyorum.  Önceliklede Güneş'e büyük bir özür borcu var

kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

kedidiro

hayır faik. bu düşüncende yalnız değilsin... döner, dönmez, özür diler veya kendisinden özür dilenmesi gerektiğini düşünüyordur bilemem. bildiğim olaya hiç dahil olmayan bizim gibi forumun takipçisi olan bir çok arkadaş o dönemde forumun ve bazı dostların haksızlığa uğradığını düşündü ve ben hala da aynı düşüncedeyim

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: alan ford - 06 Mart, 2012, 19:58:21

Yok ben de böyle düşünüyorum.  Önceliklede Güneş'e büyük bir özür borcu var

Alıntı yapılan: kedidiro - 06 Mart, 2012, 20:01:05
hayır faik. bu düşüncende yalnız değilsin... döner, dönmez, özür diler veya kendisinden özür dilenmesi gerektiğini düşünüyordur bilemem. bildiğim olaya hiç dahil olmayan bizim gibi forumun takipçisi olan bir çok arkadaş o dönemde forumun ve bazı dostların haksızlığa uğradığını düşündü ve ben hala da aynı düşüncedeyim

Bende sizlerle aynı görüşteyim

Louis Gara

olay neydi anlatında bizde bilelim bari merak ettik şimdi  8)

You've got to ask yourself one question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?

hanac

hennessy

Biz seviyeli tartışmalara sohbetlere her daim açığız tüm yayınevlerini burda görmek isteriz.Yeterki iki tarafta aynı çatı altında buluşsun.Beğendiğim kitapları yayınlayan Fuat bey i de aramızda görmek isteriz.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları