1001 roman Yayınevinden ısrarla JULİA ve TEKS ALMANAK 'ı istiyoruz....

Başlatan DAMPYR, 10 Mayıs, 2012, 21:44:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DAMPYR

Sayın Fuat Bey ve Sayın Yetkililer her yerden size yazdım.ısrarlarımıza dayanamıyarak Facebooktan yazdığınız yazıya göre 1001 roman yayınevinin kapanmıyacağını ve Mayıs Ayında Julia,Teks Almanak ve Lesyoner adlı çizgi romanlarla piyasada yer alacağınızı söylediniz.Mayıs ayının ortalarına geldiğimiz şu günlerde hala dediğiniz yayınlardan ses seda yok.Biliyorum artık Forumumuzu okumuyor ve cevap vermiyorsunuz.Ama bir şekilde yazılanların size ulaştığını biliyorum.Lütfen yayınlarınızı bir an önce çıkarın.Çizgi Roman Derneği Başkanı olan sizden bunu Rica ediyorum.Artık JULİA ve TEKS ALMANAK' larımızın devamını ısrarla sizden istiyoruz..... >:( :-\  ???
Not:Bu yazı 1001 romanın Facebooktaki bütün sayfalarınada yazılmıştır.... ;)

caretta

Bu isteğe aynen ben de katılıyorum.Hele bir de işin içinde Teks oldu mu daha da fazla katılıyorum!!!

hanac

altay1944

Bir yayınevi ısrarım yok ve olmayacakta.Eğer bir basıp aylarca sürüncemede kalacaksa kalsın daha iyi.İstikrarlı bir yayınevi için kullanıyorum düşüncelerimi.Julia'ı okumak istiyorum.Güzel bir edisyonla hangi yayınevi olursa olsun aylık-2 aylık 3'lü-4'lü ciltler halinde bassın...Julia artık kitaplığımızdaki yerini alsın.
   Ülkemizde bazı yayınlar için bastık alıcısı yok gibi bir düşünce vardır asla katılmadığım...Okuyucu devamı gelen yayınları alır bir türlü anlayamazlar bu gerçeği.
    1001 roman elbet takdir ettiğim bir yayınevi ilklerin yayınevi ...Ama yol ayrımına gelmişsek teşekkürden başkası....
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

yunusmeyra

yayınevlerinin ilan ettikleri seri,kitap ve yayın tarihi takvimlerine uymalarını bekliyoruz.. :)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

pizagor

Ben de Julia istiyorum ama boyutları diğer 2 hard cover'dan birisine uysun. İlk ikisi farklı boyutlarıyla yanyana kötü görünüyor.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hennessy

Tex ile Batman'in aynı hikayede olmasını istiyorum.....Tex almanak istiyorum.........
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

darkwood

1001 roman'ın devam ettiği düzende, ince ara kapaklı 3 macera bir arada yayınlanan ciltleri ve güzel kapakları ile   Julia - Tex Almanak serilerinin düzenli olarak yayınını istiyorum. Ve Lilith in kalan sayılarınında yayınlanıp bu serininde tamamlanmasını istiyorum. Ve istikrarlı yayınlanacaksa yeni yayınlarıda bekliyorum.
Darkwood Sakinleri..

alan ford

Kerry ne oldu bu arada.  Topu topu iki sayılık macera bile yarım kaldı ya artık söyleyecek söz bulamıyorum :'(
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

DAMPYR

Ben bu işin peşini bırakmamaya karar verdim Fuat Bey öfff diyinceye kadar yazacağım.Hasan Fuat Beye yeniden bir mesaj çekebilirmisin?Belki sana yine bir cevap verir..... ???

hanac

Alıntı yapılan: Kızılmaske - 11 Mayıs, 2012, 19:48:27
Ben bu işin peşini bırakmamaya karar verdim Fuat Bey öfff diyinceye kadar yazacağım.Hasan Fuat Beye yeniden bir mesaj çekebilirmisin?Belki sana yine bir cevap verir..... ???

Tamam dostum, yaptıklarını takdir ediyorum.

Eskiden senin gibi cengaver başka bir üyemiz var idi, şimdi ortalarda gözükmüyor.

HacıGeraltEmmi

DAMPYR

UNUTMA ,UNUTTURMA SIRA SENİN ÇİZGİ ROMANINA DA GELECEK..... ;D ;D ;D

sulkesen

arkadaşlar bende julya,bredon,tex vb.. artık sabırsızlıkla bekliyorum