Arrow

Başlatan dean, 11 Ekim, 2012, 18:40:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ahmet Oktay

The Flash'la crossover bölümler olacakmış, o yüzden bu diziye de başladım. İlk 3 bölümü izledim şimdiden, bu dizi de iyi, ama (belki de Flash karakterini sevdiğim için) The Flash dizisi daha iyi bana göre.

lampard

Ras'ı oynayan eleman eski Rugby'ciymiş  :)

Ahmet Oktay

Bugün 10 bölüm izledim, 3 günde toplamda 18 bölüm bitti. 1-2 bölüm daha izleyeceğim sanırım, uykum yok zira :D

Ahmet Oktay

Az önce 1. sezonu bitirdim, sezon finali çok iyiydi. Sezon içerisinde de her bölüm biraz daha iyiye gitti. Geç de olsa başladım ve kısa zamanda günceli yakalamayı umuyorum, hele şu sınavları bir atlatayım :)

dean

Alıntı yapılan: Ahmet Oktay - 02 Kasım, 2014, 01:18:22
Az önce 1. sezonu bitirdim, sezon finali çok iyiydi. Sezon içerisinde de her bölüm biraz daha iyiye gitti. Geç de olsa başladım ve kısa zamanda günceli yakalamayı umuyorum, hele şu sınavları bir atlatayım :)

İkinci sezon Dc evrenini daha fazla kullanmaya başlıyor dizi. İkinci sezondan birinci sezona kıyasla daha fazla keyif alacağına eminim.

Harun Ça

Felicity sen neymişsin be. Bu haftaki The Secret Origin of Felicity Smoak bölümünde Felicity'nin MIT öğrencilik yıllarına dönecek. Şehri siber saldırıyla tehdit eden hacker eski erkek arkadaşıymış. Bir de annesini görecez.

dean

Biri Black Canary olmuş  :)

hanac

dean

Pulluk

Sabah sabah koptum valahi  ;D
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

doktor1881

http://harikamagazin.com/wp-content/uploads/2014/11/arrow-the-flash.jpg Arrow ve yan dizisi (spin off) olarak yayınlanmakta olan The Flash, 8.bölümlerini birleştirmek için kolları sıvadı. Dizilerin ortak bölümünün oluşturulmaya başlandığı sıralarda çekilen fotoğraflar da birer birer TV magazin sitelerine düşmeye başladı.

Yayınlanacak ilk bölümde iki süper kahraman ortak düşmanları Rainbow Raider'a karşı savaşırken, bir diğerinde ise güçlerini Captain Boomerang'a karşı birleştirmeye çalışacaklar. Bölümde savaşın dışında Barry ve Oliver'ın arasında yaşanan kavgaların, arkadaşlık geçmişlerinin de ayrıntılı şekilde ele alınacağı düşünülmekte.

The Flash'ın bölümü "Flash vs Arrow", Arrow'un bölümü ise "The Brave and the Bold" isimleriyle yayınlanacak ve iki bölümde de birbirini tamamlayan ögelere rastlayacağız.

Oldukça aksiyonlu bir dizi olarak tanımlanan Arrow, CW'nin en çok izlenen yapımlarından birisi. The Flash ise, üzerine yapışmış durumda olan yan dizi imajına rağmen oldukça başarılı bir iş çıkartmakta ve reyting anlamında en az Arrow kadar yüksek bir değere sahip

Ahmet Oktay

Ortak bölüm yayınlanana kadar güncele yetişmem lazım, 2. sezona bu akşam başladım. 2 hafta vaktim var.
Diziye geç başladığıma da pişman oldum.

Harun Ça

Alıntı yapılan: Ahmet Oktay - 28 Kasım, 2014, 01:28:39
Ortak bölüm yayınlanana kadar güncele yetişmem lazım, 2. sezona bu akşam başladım. 2 hafta vaktim var.
Diziye geç başladığıma da pişman oldum.

Ortak bölüm haftaya biraz daha hızlanman lazım :)

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: Mic-Har - 28 Kasım, 2014, 17:42:22
Ortak bölüm haftaya biraz daha hızlanman lazım :)

8. bölümler ortak olacakmış, ben 9. bölümler ortak olacak diye hesaplıyordum.
Bu durumda güncele yetişme imkanım yok, bu bölümleri geç seyredicem mecbur :)

Ahmet Oktay

2. sezon 9. bölümü de izledim, mirakurunun nelere kadir olduğunu bu bölümde iyice gördüm. Mirakuruyu kullanmaya çalışanların başındaki de beni çok şaşırttı.