jerry spring

Başlatan altay1944, 20 Ocak, 2013, 22:01:42

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tommikser

Ucuzlayınca alabilirim ama hemen mi aslaaaaaa

kalidor

Zembla'yı bedavaya verseler almam da bunu bedavaya verseler almayı düşünürüm :D Diğer türlü çok çok zor.
Crom! Ölüleri Say...

hennessy

Yeni yayınlar piyasaya çıkmaya devam ediyor bu güzel haber.Yalnız bedava verseler almam demek bence yapılan işe biraz yanlış olur.Bunu ara sıra kendimde yapardım kızarım kendime.Ha almayı düşünmüyorum bende ama bellimi olur yarın ne olacağı.Artık bende daha güncel yayınları okumayı tercih ediyorum.Genede 1001 roman'a hayırlı olsun.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

DAMPYR

Evet herkezin zevki farklı farklı bende Western yayınları pek sevmiyorum ama western yayınların severleri var.kimseye karışmamak lazım... ::) :D ;)

pearl jam

Almam, alana da karışmam  :D

HacıGeraltEmmi

Çiko'ya esin kaynağı olduğu söylenen bu zat-ı muhteremlerin maceraları benim de ilgi alanıma girmiyor. Yayıncısına bol kazanç, alacaklara keyifli okumalar dilerim.

pizagor

Çiko'nun esin kaynağı Sancho Pancho değil miydi?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

HacıGeraltEmmi

Bilmem, belki de odur. Benim aklımda böyle kalmış niyeyse :D

V

Alıntı yapılan: designer73 - 22 Ocak, 2013, 13:15:54
Bilmem, belki de odur. Benim aklımda böyle kalmış niyeyse :D
Ferri, Çiko tiplemesi için Donald Duck'ın duruşunu ve bakışını örnek aldığını belirtmişti.
"İstemem,eksik olsun.."

yunusmeyra

Alıntı yapılan: V - 22 Ocak, 2013, 14:58:26
Ferri, Çiko tiplemesi için Donald Duck'ın duruşunu ve bakışını örnek aldığını belirtmişti.
doğrudur , usta Ferri'nin böyle bir röportajı var..ancak görsel etkilenmelerde sanırım yine bir büyük ustanın,jose luis salinas'ın bant-western çizgi romanı "cisco kid" deki "pancho"nun esini var gibidir..
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR