Fuat Beyin Teks ve Julia Almanakları Mesajı

Başlatan DAMPYR, 26 Ocak, 2013, 15:28:38

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DAMPYR

Forumda dolaşırken Fuat beyin 24 Ağustos, 2011,de yazdığı mesaja rasladım.Fuat Bey ta o zamandan Almanaklardan vazgeçmiş.Mesaj aynen şöyle... :-\ :'( >:(

Daha önce de yazdığım gibi Frankofon'lara doğru yola çıkıyorum.Ticari ahlaklarını hiç beğenmediğim Bonelli ve Panini ekürisinin yayınlarını alıp basacak tüm arkadaşlara başarılar dilerim.Hatta burada söz veririm ne basılırsa alırım 
Adama Tex ve Julia Almanak'ların yazı bölümlerinin digitallerini gönder diyoruz o bize " farketmez sadece çizgi romanları basın " diyor....Bununla başa çıkılır mı sanıyorsunuz...
Fuat AKTÜRE

darkwood

Her işin bir takım zorlukları var ve olacak tabiki. Bu yayınevleri ile çalışan birçok yayınevimiz var.
Bilgi sayfasız olarak Almanakların sadece çizgiromanlarını basıp yayınlarına hala devam ediyorlar.
Darkwood Sakinleri..

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: darkwood - 26 Ocak, 2013, 16:39:01
Her işin bir takım zorlukları var ve olacak tabiki. Bu yayınevleri ile çalışan birçok yayınevimiz var.
Bilgi sayfasız olarak Almanakların sadece çizgiromanlarını basıp yayınlarına hala devam ediyorlar.

Ama Mesut abi, bence güzel olan yayınların bütünlüğünü bozmadan tam bir şekilde çıkarılmasıdır.
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

darkwood

Alıntı yapılan: hüzünlü flüt - 26 Ocak, 2013, 17:29:47
Ama Mesut abi, bence güzel olan yayınların bütünlüğünü bozmadan tam bir şekilde çıkarılmasıdır.

Evet okuyucu olarak bende almanakların ve diğer çizgiromanların orjinal formatında bir bütün olarak basılmasını istiyorum.
Fakat bu istediğimizi yapmayan yayıncılar içinde onlara küsüp biz sizin bundan sonra yayınlarınızı almıyacağız demiyoruz. Sadece makul bir dil ile eleştiri yapıp yayınları nasıl görmek istediğimiz hakkında fikir paylaşımları yapıyoruz.
Darkwood Sakinleri..